Back to homepage

Goje te liga

Surpriza e sondazhit: 75% e nënave shqiptare duan që djali i tyre t’i ngjajë Enno Bozdos

Surpriza e sondazhit: 75% e nënave shqiptare duan që djali i tyre t’i ngjajë Enno Bozdos 7

🕔19:24, 30.Sep 2016

  Sipas një studimi të publikuar së fundi nga sektori i Çashtjevet Shoqnuere në Partinë Demokratike, gjithnjë e më shumë vogëlushë shqiptarë po rriten nën udhëzimet e vazhdueshme të nënave të tyre për t’i ngjarë Enno Bozdos. Gojët e Liga

Lexo më shumë
Investigimi: Zbulohet kush e ka kërcënuar kryeprokurorin e përgjithshëm

Investigimi: Zbulohet kush e ka kërcënuar kryeprokurorin e përgjithshëm 4

🕔18:28, 26.Sep 2016

  Pozicionet delikate, ku detyra ta do të përballesh me të gjitha format e krimit, kanë edhe kusuret e tyre: Konkretisht, kërcënimet e kriminelëve, të cilët nuk mund të pajtohen kurrsesi me goditjet që marrin nga dora e ashpër e

Lexo më shumë
E rrallë: Polici dixhital gjobit vozitësin, endej i dehur nëpër internet

E rrallë: Polici dixhital gjobit vozitësin, endej i dehur nëpër internet 0

🕔19:13, 25.Sep 2016

  Një nga aktet e para konkrete të policisë dixhitale, pjesë integrale e strukturave të reja të Reformës në Drejtësi, ngjau të shtunën vonë. Gojët e Liga mësojnë se ishte ora 1 pas mesnatës së të shtunës duke u gdhirë

Lexo më shumë
Kirurgu lë operacionin: Ma lini pacientin hapur, kthehem nesër se jam telef

Kirurgu lë operacionin: Ma lini pacientin hapur, kthehem nesër se jam telef 0

🕔22:27, 21.Sep 2016

  I djersitur dhe me sy të turbullt, disa momente pasi arriti me sukses të ndalojë së punuari zemrën e pacientit të vet në orën 10.30 të mbrëmjes, kirurgu Biçak Bisturia vendosi se ishte më mirë që ta përfundonte operacionin

Lexo më shumë
E tmerrshme: Ja çfarë nxjerr deputeti pervers para shitëses së misrit

E tmerrshme: Ja çfarë nxjerr deputeti pervers para shitëses së misrit 3

🕔22:12, 19.Sep 2016

  Duhej të ishte një ditë e zakonshme ajo e djeshmja, për shitësen e misrave të pjekur, 54 vjeçaren Shaniko Kallamboqi. Pasi ndezi zgarën me qymyr, rradhiti misrat e njomë gati për pjekje dhe nxori kasën fiskale portative dhe u

Lexo më shumë
Risia kulturore: Pallati i Brigadave, i hapur për dasma e synetlliqe

Risia kulturore: Pallati i Brigadave, i hapur për dasma e synetlliqe 5

🕔18:36, 18.Sep 2016

  Heshtja, hija e rëndë dhe zymtë, atmosfera solemne shterpë dhe depresioni që të kaplon sapo i afrohesh, nuk do të jenë më tipare të Pallatit të Brigadave në Sauk pranë Tiranës. Gojët e Liga kanë mësuar se kjo seli

Lexo më shumë
E fundit: Zgjedhjet në SHBA, Burri me Para arrin Gruan me Virozë

E fundit: Zgjedhjet në SHBA, Burri me Para arrin Gruan me Virozë 3

🕔18:36, 14.Sep 2016

  Uashington- Ndërkohë që zgjedhjet presidenciale janë pak javë larg, rezultatet e një sondazhi të publikuar së fundi, organizatori i të cilit ka marrë një dorë të mirë, zbulojnë se Burri me Para ka arritur Gruan me Virozë në garën

Lexo më shumë
E rrallë: I gjejnë autorë klasikë në skafin me hashash, lirohet djaloshi

E rrallë: I gjejnë autorë klasikë në skafin me hashash, lirohet djaloshi 5

🕔20:24, 11.Sep 2016

  Gjurma që linte skafi i tij në det, i ndjekur nga Guardia Di Finanza, ishte spektakolare siç dëshmojnë dhe pamjet video të shpërndara nga policia. Donte medoemos të mbërrinte në një plazh pranë Barit, por i pikasur nga italianët,

Lexo më shumë
Ekskluzive: Deputetja Uljana Gurmazi sqaron me sukses gafën dhe emocionon gazetarët

Ekskluzive: Deputetja Uljana Gurmazi sqaron me sukses gafën dhe emocionon gazetarët 2

🕔17:55, 8.Sep 2016

Në një konferencë të zgjeruar për mediat të thirrur me urgjencë para pak çastesh, deputetja Uljana Gurmazi ka arritur me sukses jo vetëm të sqarojë një lapsus të rëndomtë të sajin, që mund t’i ndodhë kujtdo, por edhe të hedhë

Lexo më shumë
Zbulimi: Ja cilët heronj dhe figura të shquara janë me origjinë sllavo-maqedone

Zbulimi: Ja cilët heronj dhe figura të shquara janë me origjinë sllavo-maqedone 8

🕔18:17, 6.Sep 2016

  Shkupi po zien nga festa, megjithë humbjen në ditën e dytë futbollistike ndaj fqinjëve vocrrakë të Shqipërisë. Mësohet se sheshi kryesor i megalopolit maqedonas do ta pasurohet edhe me statuja të reja heronjsh kombëtarë, pas atyre të autoktonëve sllavo-maqedonas

Lexo më shumë