Back to homepage

Goje te liga

Çfarë i premtoi pornopolitikani shqiptar Kombëtares sonë nëse fiton me Rumaninë

Çfarë i premtoi pornopolitikani shqiptar Kombëtares sonë nëse fiton me Rumaninë 6

🕔22:00, 17.Jun 2016

  Menjëherë pas valës së premtimeve joshëse që disa pornostare kanë bërë për lojtarët e kombëtareve të tyre, që të dalin me sukses në ndeshjen e fundit kualifikuese në grupe, një premtim i ngjashëm ka ardhur edhe nga Shqipëria për

Lexo më shumë
Alarmi, nxënësit ekspozohen ndaj helmeve në shkollë, prindërit në protestë

Alarmi, nxënësit ekspozohen ndaj helmeve në shkollë, prindërit në protestë 0

🕔19:37, 15.Jun 2016

  Nuk mund ta besojnë se fëmijët e tyre kanë bërë mësim një vit rresht nën rrezikun e ekspozimit ndaj elementeve helmuese. Por më në fund, një grup prindërish të fëmijëve që mësojnë në shkollën “36 gushti” në Tiranë, kanë

Lexo më shumë
Dramatike, bie miti i gishtit tregues në mjekër dhe vështrimit tutje

Dramatike, bie miti i gishtit tregues në mjekër dhe vështrimit tutje 5

🕔18:40, 14.Jun 2016

  Një mit i lashtë, i përforcuar nga industria e përrallave për fëmijë, filmave vizatimorë, perandoria kinematografike dhe më keq akoma, nga foto e analistëve dhe kolumnistëve në media, u rrëzua dje pas një studimi të Universitetit Arkaik të Tiranës.

Lexo më shumë
E fundit: Rama largon De Biazin nga Kombëtarja

E fundit: Rama largon De Biazin nga Kombëtarja 5

🕔20:01, 12.Jun 2016

  Zhvillime radikale kanë ndodhur orët e fundit në gjirin e kombëtares shqiptare të futbollit. Gojët e Liga mësojnë se kryeministri Rama ka hyrë i acaruar në dhomat e zhveshjes së futbollistëve pas ndeshjes me Zvicrën, teksa trajneri Xhani De

Lexo më shumë
Po ndodh: Presidenti Nishani nis trupa paqeruajtëse shqiptare në Itali

Po ndodh: Presidenti Nishani nis trupa paqeruajtëse shqiptare në Itali 4

🕔18:15, 10.Jun 2016

  Mësohet se presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani urdhëroi ditën e djeshme zbarkimin në brigjet italiane të mbi 20 mijë trupave paqeruajtëse shqiptare, duke deklaruar mbështetjen e plotë për vendin e trazuar të Apenineve, në përpjekjen fqinje për

Lexo më shumë
Sukses me numrin e ri të emergjencës 112, Haki Çako e teston vetë i pari

Sukses me numrin e ri të emergjencës 112, Haki Çako e teston vetë i pari 1

🕔14:13, 8.Jun 2016

  Përvoja e çmuar e marketingut të shalqinjve të Divjakës, ku shitësit e çajnë më dysh bostanin për provë pa ua bërë syri tërr, gjeti dje aplikimin e vet më të fundit. Gojët e Liga mësojnë se drejtori i përgjithshëm

Lexo më shumë
Ambasadori Lu i përgjigjet A.Stefanit: Unë  flas shqup më mirë se shumë shquptarë

Ambasadori Lu i përgjigjet A.Stefanit: Unë flas shqup më mirë se shumë shquptarë 16

🕔00:15, 5.Jun 2016

    Ambasadorit Donald Lu mesa duket nuk i ka pëlqyer kritika e Andrea Stefanit numrin e djeshëm në DITA. Sipas burimeve që vënë dorën në zjarr për Gojët e Liga, Lu ka përgatitur një reagim ndaj konstatimit të Stefanit

Lexo më shumë
Ngërçi i reformës në drejtësi, Xhon Kerri i telefonon Argita Berishës

Ngërçi i reformës në drejtësi, Xhon Kerri i telefonon Argita Berishës 4

🕔20:50, 4.Jun 2016

  Ngërçi i reformës në drejtësi në Shqipërinë e vogël aleate, ka shqetësuar seriozisht gjithë administratën amerikane. Në këtë kuadër, Gojët e Liga kanë mësuar për disa zhvillime dramatike të orëve të fundit. Kështu, pas telefonatave frenetike të zv.ndihmëse sekretares

Lexo më shumë
Përgjohen debatet për organizimin e fushatës së përgjimeve

Përgjohen debatet për organizimin e fushatës së përgjimeve 4

🕔11:30, 4.Jun 2016

Sikur të mos mjaftonin gjithë të tjerat, një burim diplomatik u raportoi Gojëve të Liga se janë përgjuar gjithë këtë kohë edhe vetë debatet e organizimit të “fushatës së përgjimeve” në PD. Aty kishte një entuziazëm të madh për të gjetur një model organizimi

Lexo më shumë
Konfirmohet skandali: Zbulohet femra me të cilën ministri ka bërë seks

Konfirmohet skandali: Zbulohet femra me të cilën ministri ka bërë seks 1

🕔19:48, 3.Jun 2016

  Ngjarja e shumëpërfolur me sfond seksual që përfshin një ministër të rëndësishëm të kabinetit dhe rrezikon jetëgjatësinë e qeverisë, në të vërtetë ka ndodhur. Burime për Gojët e Liga raportuan se ministri i Marinës së Taxhikistanit, Nursulltan Katranbojev ka

Lexo më shumë