Back to homepage

Goje te liga

GOJËT E LIGA: Epidemi pakosh të dyshimta në gjithë vendin, policia në alarm

GOJËT E LIGA: Epidemi pakosh të dyshimta në gjithë vendin, policia në alarm 4

🕔16:05, 25.Dec 2017

Për forcat shqiptare të rendit dhe sigurisë, kjo nuk mund të jetë gjë tjetër veçse një sulm i orkestruar duke shfrytëzuar pikërisht atmosferën e festave. Ky ka qenë përcaktimi i krerëve të policisë pasi një seri njoftimesh në gjithë vendin

Lexo më shumë
GOJËT E LIGA / Nik Rosonero çmend Milanon me koleksionin Vjeshtë-Dimër

GOJËT E LIGA / Nik Rosonero çmend Milanon me koleksionin Vjeshtë-Dimër 3

🕔10:45, 23.Dec 2017

Milani si ekip ndoshta është në krizë, por Milano si qytet jo. Një nga kryeqytetet europiane të modës nuk ka nevojë për kuqezinjtë e Milanit për t’u krenuar. Për këtë ka menduar Nik Rosonero, fashion dizajneri i shquar me origjinë

Lexo më shumë
GOJËT E LIGA / Trondit analizatori Artul Zheli: Moskovi desh me vu dorë mbi Lulen

GOJËT E LIGA / Trondit analizatori Artul Zheli: Moskovi desh me vu dorë mbi Lulen 1

🕔21:14, 20.Dec 2017

  Një deklaratë dramatike ka bërë dje gazetori dhe analizatori Artul Zheli në emisionin e vet “Rrotullohu në vend”, ku kishte të ftuar liderin apostolik të PD-së Sabile Risha. Zheli deklaroi se ka pasur një plan okult sovjetik për të

Lexo më shumë
Gojet e Liga: NATO në alarm, PD kërcënon se zotëron Mulin dhe nuk do hezitojë ta përdorë

Gojet e Liga: NATO në alarm, PD kërcënon se zotëron Mulin dhe nuk do hezitojë ta përdorë 4

🕔20:03, 18.Dec 2017

BRUKSEL – Pas sinjaleve të qarta kërcënuese se në rajonin e trazuar të Ballkanit ekziston një rrezik gjithnjë e më i afërt i përdorimit të Armëve Shkatarraqe pa Masë, shtabi i Aleancës Veriatlantike është mbledhur dje në Bruksel për të

Lexo më shumë
FSHF, ashpërsim drastik i rregullores. Futet edhe pika: “Po pse kështu more djem!”

FSHF, ashpërsim drastik i rregullores. Futet edhe pika: “Po pse kështu more djem!” 0

🕔20:18, 15.Dec 2017

  Një serial i re dhune në terrenet futbollistike shqiptare ka detyruar FSHF-në të dalë nga limontia dhe stanjacioni, duke zhveshur shpatën dhe vepruar me dorë të hekurt. Federata Shqiptare e Futbollit ka kryer një mbledhje jashtë rradhe pas dhunës

Lexo më shumë
E fundit nga Gojët e Liga: Kryesia e PD errëson sallën dhe formon qeverinë hije

E fundit nga Gojët e Liga: Kryesia e PD errëson sallën dhe formon qeverinë hije 3

🕔23:06, 13.Dec 2017

  TIRANE – Partia Demokratike ka krijuar në fshehtësi të plotë qeverinë hije, duke u përgatitur që tani për të drejtuar vendin nesër. Kështu njofton faqja kokerdhoku.net, duke mos hedhur më shumë dritë mbi dritëhijet që shoqërojnë lajmin e krijimit

Lexo më shumë
Çudia: Nishani prononcohet në CNN për masat anti-terror në Sinai të Egjiptit

Çudia: Nishani prononcohet në CNN për masat anti-terror në Sinai të Egjiptit 1

🕔20:02, 11.Dec 2017

Mund të duket e pabesueshme, por ja që ka ndodhur. Ish presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani i ka dhënë ditët e fundit dërrmën terrorizmit islamik në gadishullin e Sinait në Egjipt. Madje ai premtuar se në këtë rajon

Lexo më shumë
Lëvizja surprizë e Trump-it, ja çfarë u premton palestinezëve

Lëvizja surprizë e Trump-it, ja çfarë u premton palestinezëve 0

🕔20:45, 10.Dec 2017

Atëherë kur gjithë politika globale e vulosi dhe ndau mendjen se presidenti amerikan Donald Trump po i bënte një shërbim të paçmuar Izraelit duke njohur Jeruzalemin si kryeqytet të vendit, nga Shtëpia e Bardhë vjen një lëvizje e beftë që

Lexo më shumë
Del VKM-ja që lejon ndërtimet 100 metra brenda siteve arkeologjike

Del VKM-ja që lejon ndërtimet 100 metra brenda siteve arkeologjike 2

🕔19:26, 8.Dec 2017

Merr fund moratoriumi i panevojshëm dhe alogjik që deri sot bllokonte ndërtimet dhe zhvillimin e pronës truall deri 100 metra brenda monumenteve të kulturës, siteve arkeologjike etj. Mësohet se qeveria shqiptare e ka çaktivizuar ligjin e pashpirt në fjalë pas

Lexo më shumë
EKSKLUZIVE / Ja kundër kujt u ankua Basha në Bruksel; emrat dhe arsyet

EKSKLUZIVE / Ja kundër kujt u ankua Basha në Bruksel; emrat dhe arsyet 2

🕔18:46, 6.Dec 2017

“Situata është bërë e padurueshme. deri tani jam shtirur sikur nuk ka ndodhur asgjë, por kështu nuk shtyhet më. Prandaj erdha tek ju”. Kështu mësohet se e ka nisur fjalën e tij në një rreth të ngushtë eurodeputetësh të Partive

Lexo më shumë

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin