Back to homepage

Goje te liga

E rrallë: Vajza e beut qëllon kalimtarin në aeroport me gjellë pasanikësh

E rrallë: Vajza e beut qëllon kalimtarin në aeroport me gjellë pasanikësh 14

🕔21:34, 25.Jun 2016

  Në një incident në dukje banal, vajza e një beu të pasur shqiptar mësohet se ka qëlluar me gjellë pasanikësh në aeroportin e Romës, një kalimtar gjithashtu shqiptar, të perceptuar si kundërshtar. Gojët e Liga mësojnë se bija e

Lexo më shumë
Berisha komenton dorëheqjen e Kameron: “Ti paske qenë me sindromën Dauning!”

Berisha komenton dorëheqjen e Kameron: “Ti paske qenë me sindromën Dauning!” 2

🕔14:55, 24.Jun 2016

  Ideja se një drejtues qeverie mund të japë dorëheqjen për shkak të një referendumi idiot, ka lënë pa fjalë deputetin Sali Berisha, mësojnë Gojët e Liga. Berisha e ka me kryeministrin britanik David Kameron, pas referendumit që vendosi për

Lexo më shumë
Flet keq për kombëtaren e futbollit, dorëhiqet pas presionit popullor

Flet keq për kombëtaren e futbollit, dorëhiqet pas presionit popullor 0

🕔21:42, 23.Jun 2016

  Duke i dhënë fund stuhisë që shkaktoi në opinionin publik me komentin e tij kritik ndaj Kombëtares së Shqipërisë në futboll, hidrauliku 39 vjeçar Rubin Neti u dorëzua përballë presionit popullor dhe deklaroi të mërkurën se do të jepte

Lexo më shumë
Nishani nuk ka të ndalur. Ja ç’kërkon t’u ofrojë ai djemve të Kombëtares

Nishani nuk ka të ndalur. Ja ç’kërkon t’u ofrojë ai djemve të Kombëtares 5

🕔17:50, 20.Jun 2016

  Në vend që të shuante sadopak skërmitjet politike të Tiranës, suksesi futbollistik i Kombëtares sonë del se po i acaron më shumë ato. Gojët e Liga kanë mësuar se presidenti Bujar Nishani ka mbetur shumë keq kur kryeministri Rama

Lexo më shumë
Bujar Nishani xhelozohet me Lali Erin,  organizon shkuma party në Presidencë

Bujar Nishani xhelozohet me Lali Erin, organizon shkuma party në Presidencë 0

🕔22:03, 18.Jun 2016

  Nga ankesa pleqërishte për zhurmat sportive të bashkisë në sheshin “Nënë Tereza” ku mijra vetë shohin futboll, presidenti Nishani bëri një kapërcim gjigant, duke organizuar ndjekjen live të ndeshjeve të Euro 2016 në Presidencë. Por kush mendonte se xhelozia

Lexo më shumë
Çfarë i premtoi pornopolitikani shqiptar Kombëtares sonë nëse fiton me Rumaninë

Çfarë i premtoi pornopolitikani shqiptar Kombëtares sonë nëse fiton me Rumaninë 6

🕔22:00, 17.Jun 2016

  Menjëherë pas valës së premtimeve joshëse që disa pornostare kanë bërë për lojtarët e kombëtareve të tyre, që të dalin me sukses në ndeshjen e fundit kualifikuese në grupe, një premtim i ngjashëm ka ardhur edhe nga Shqipëria për

Lexo më shumë
Alarmi, nxënësit ekspozohen ndaj helmeve në shkollë, prindërit në protestë

Alarmi, nxënësit ekspozohen ndaj helmeve në shkollë, prindërit në protestë 0

🕔19:37, 15.Jun 2016

  Nuk mund ta besojnë se fëmijët e tyre kanë bërë mësim një vit rresht nën rrezikun e ekspozimit ndaj elementeve helmuese. Por më në fund, një grup prindërish të fëmijëve që mësojnë në shkollën “36 gushti” në Tiranë, kanë

Lexo më shumë
Dramatike, bie miti i gishtit tregues në mjekër dhe vështrimit tutje

Dramatike, bie miti i gishtit tregues në mjekër dhe vështrimit tutje 5

🕔18:40, 14.Jun 2016

  Një mit i lashtë, i përforcuar nga industria e përrallave për fëmijë, filmave vizatimorë, perandoria kinematografike dhe më keq akoma, nga foto e analistëve dhe kolumnistëve në media, u rrëzua dje pas një studimi të Universitetit Arkaik të Tiranës.

Lexo më shumë
E fundit: Rama largon De Biazin nga Kombëtarja

E fundit: Rama largon De Biazin nga Kombëtarja 5

🕔20:01, 12.Jun 2016

  Zhvillime radikale kanë ndodhur orët e fundit në gjirin e kombëtares shqiptare të futbollit. Gojët e Liga mësojnë se kryeministri Rama ka hyrë i acaruar në dhomat e zhveshjes së futbollistëve pas ndeshjes me Zvicrën, teksa trajneri Xhani De

Lexo më shumë
Po ndodh: Presidenti Nishani nis trupa paqeruajtëse shqiptare në Itali

Po ndodh: Presidenti Nishani nis trupa paqeruajtëse shqiptare në Itali 4

🕔18:15, 10.Jun 2016

  Mësohet se presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani urdhëroi ditën e djeshme zbarkimin në brigjet italiane të mbi 20 mijë trupave paqeruajtëse shqiptare, duke deklaruar mbështetjen e plotë për vendin e trazuar të Apenineve, në përpjekjen fqinje për

Lexo më shumë