Back to homepage

Goje te liga

Nishani nuk ka të ndalur. Ja ç’kërkon t’u ofrojë ai djemve të Kombëtares

Nishani nuk ka të ndalur. Ja ç’kërkon t’u ofrojë ai djemve të Kombëtares 5

🕔17:50, 20.Jun 2016

  Në vend që të shuante sadopak skërmitjet politike të Tiranës, suksesi futbollistik i Kombëtares sonë del se po i acaron më shumë ato. Gojët e Liga kanë mësuar se presidenti Bujar Nishani ka mbetur shumë keq kur kryeministri Rama

Lexo më shumë
Bujar Nishani xhelozohet me Lali Erin,  organizon shkuma party në Presidencë

Bujar Nishani xhelozohet me Lali Erin, organizon shkuma party në Presidencë 0

🕔22:03, 18.Jun 2016

  Nga ankesa pleqërishte për zhurmat sportive të bashkisë në sheshin “Nënë Tereza” ku mijra vetë shohin futboll, presidenti Nishani bëri një kapërcim gjigant, duke organizuar ndjekjen live të ndeshjeve të Euro 2016 në Presidencë. Por kush mendonte se xhelozia

Lexo më shumë
Çfarë i premtoi pornopolitikani shqiptar Kombëtares sonë nëse fiton me Rumaninë

Çfarë i premtoi pornopolitikani shqiptar Kombëtares sonë nëse fiton me Rumaninë 6

🕔22:00, 17.Jun 2016

  Menjëherë pas valës së premtimeve joshëse që disa pornostare kanë bërë për lojtarët e kombëtareve të tyre, që të dalin me sukses në ndeshjen e fundit kualifikuese në grupe, një premtim i ngjashëm ka ardhur edhe nga Shqipëria për

Lexo më shumë
Alarmi, nxënësit ekspozohen ndaj helmeve në shkollë, prindërit në protestë

Alarmi, nxënësit ekspozohen ndaj helmeve në shkollë, prindërit në protestë 0

🕔19:37, 15.Jun 2016

  Nuk mund ta besojnë se fëmijët e tyre kanë bërë mësim një vit rresht nën rrezikun e ekspozimit ndaj elementeve helmuese. Por më në fund, një grup prindërish të fëmijëve që mësojnë në shkollën “36 gushti” në Tiranë, kanë

Lexo më shumë
Dramatike, bie miti i gishtit tregues në mjekër dhe vështrimit tutje

Dramatike, bie miti i gishtit tregues në mjekër dhe vështrimit tutje 5

🕔18:40, 14.Jun 2016

  Një mit i lashtë, i përforcuar nga industria e përrallave për fëmijë, filmave vizatimorë, perandoria kinematografike dhe më keq akoma, nga foto e analistëve dhe kolumnistëve në media, u rrëzua dje pas një studimi të Universitetit Arkaik të Tiranës.

Lexo më shumë
E fundit: Rama largon De Biazin nga Kombëtarja

E fundit: Rama largon De Biazin nga Kombëtarja 5

🕔20:01, 12.Jun 2016

  Zhvillime radikale kanë ndodhur orët e fundit në gjirin e kombëtares shqiptare të futbollit. Gojët e Liga mësojnë se kryeministri Rama ka hyrë i acaruar në dhomat e zhveshjes së futbollistëve pas ndeshjes me Zvicrën, teksa trajneri Xhani De

Lexo më shumë
Po ndodh: Presidenti Nishani nis trupa paqeruajtëse shqiptare në Itali

Po ndodh: Presidenti Nishani nis trupa paqeruajtëse shqiptare në Itali 4

🕔18:15, 10.Jun 2016

  Mësohet se presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani urdhëroi ditën e djeshme zbarkimin në brigjet italiane të mbi 20 mijë trupave paqeruajtëse shqiptare, duke deklaruar mbështetjen e plotë për vendin e trazuar të Apenineve, në përpjekjen fqinje për

Lexo më shumë
Sukses me numrin e ri të emergjencës 112, Haki Çako e teston vetë i pari

Sukses me numrin e ri të emergjencës 112, Haki Çako e teston vetë i pari 1

🕔14:13, 8.Jun 2016

  Përvoja e çmuar e marketingut të shalqinjve të Divjakës, ku shitësit e çajnë më dysh bostanin për provë pa ua bërë syri tërr, gjeti dje aplikimin e vet më të fundit. Gojët e Liga mësojnë se drejtori i përgjithshëm

Lexo më shumë
Ambasadori Lu i përgjigjet A.Stefanit: Unë  flas shqup më mirë se shumë shquptarë

Ambasadori Lu i përgjigjet A.Stefanit: Unë flas shqup më mirë se shumë shquptarë 16

🕔00:15, 5.Jun 2016

    Ambasadorit Donald Lu mesa duket nuk i ka pëlqyer kritika e Andrea Stefanit numrin e djeshëm në DITA. Sipas burimeve që vënë dorën në zjarr për Gojët e Liga, Lu ka përgatitur një reagim ndaj konstatimit të Stefanit

Lexo më shumë
Ngërçi i reformës në drejtësi, Xhon Kerri i telefonon Argita Berishës

Ngërçi i reformës në drejtësi, Xhon Kerri i telefonon Argita Berishës 4

🕔20:50, 4.Jun 2016

  Ngërçi i reformës në drejtësi në Shqipërinë e vogël aleate, ka shqetësuar seriozisht gjithë administratën amerikane. Në këtë kuadër, Gojët e Liga kanë mësuar për disa zhvillime dramatike të orëve të fundit. Kështu, pas telefonatave frenetike të zv.ndihmëse sekretares

Lexo më shumë