25 Nëntor 2015 


Horoskopi 2013
1

Horoskopi 20105/ Luani (23 Korrik – 22 Gusht )

Pas 12 vjetësh Jupiteri ndodhet në shenjën e Luanit dhe kjo ngjarje yjore do t’u sjellë të lindurve të kësaj shenje një vit të mbushur me suksese. Natyrisht që për gjithçka ka një çmim dhe jo gjithmonë Luani do...


1

Horoskopi 2015/ Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik )

2015-a ju dhuron energji pozitive që do ju ndihmojnë të përballoni me qetësi ndryshimet e këtij viti. Por kujdes mos u mundni nga luhatjet e humorit, por përpiquni gjithmonë të kontrolloni reagimet tuaja për zgjedhjet...binjaket

Horoskopi 2015/ Binjakët (21 Maj – 21 Qershor)

Viti 2015 ju ofron raporte të qeta si në drejtimin profesional ashtu edhe atë familjar, por duhet të evitoni që ndjeshmëria juaj e tepërt të hasë kundërshtinë e personave që keni përreth. Jini realistë dhe peshoni...


1

Horoskopi 2015/ Demi (21 Prill – 20 Maj)

Horoskopi 2015 Është e vështirë t’i rezistosh tundimit për të zbuluar se çfarë kanë shkruar yjet për të ardhmen tuaj. Viti që vjen mund të jetë viti i zhvillimeve, i ndryshimeve. Horoskopi 2015 është instrumen...aries

Horoskopi 2015/ DASHI ( 21 Mars – 20 Prill)

Horoskopi 2015 Është e vështirë t’i rezistosh tundimit për të zbuluar se çfarë kanë shkruar yjet për të ardhmen tuaj. Viti që vjen mund të jetë viti i zhvillimeve, i ndryshimeve. Horoskopi 2015 është instrumen...


8

Horoskopi i 2014-s për Luanin

Besojini mesazhit qiellor në një vit që ju sheh të organizuar, racionalë dhe të vëmendshëm ndaj gjithçkaje që mund t’ju ndihmojë në realizimin e plotë të dëshirave tuaja. Një aleancë autoritare si ajo që ju ...Demi, parashikimi i yjeve për 2014-n

2014 është një vit që nis me praninë e zgjatur të një planeti energjik dhe të ashpër si Marsi në shenjën tuaj. Një vit i cili do t’ju shohë të niseni me shpejtësi drejt objektivave të mbetura pezull dhe që nu...


dashi

Horoskopi i 2014-s për Dashin

Je padyshim protagonisti i një viti intensiv dhe të mbushur me energji rigjeneruese. Plutoni dhe Saturni do të jenë aleatët e tu më të çmuar, ndërsa do të mbështesin në mënyrë të pakushtëzuar aspiratat tuaja....Lidheni Edvinin, se ju vuri pishën!

Të fitojë Berisha, E ka të pamundur, Por vetë po bën Rama, Gjithçka për të humbur!   Ndaj tani më duket, Mundim krejt i kotë, Kur kërkoj me ngulm, Votë e nga një votë!   Kokërr e një kokërr, Porsi mil...


berisha

“Idenë për referendumin ma kanë mbështetur shumë në Facebook”

Në një postim para disa minutash në Facebook, kryeministri Berisha thotë se ideja e tij për referendumin në lidhje me tre ligjet që kërkohen nga BE-ja për integrimin po gjen mbështetje të madhe. Berisha nuk lë t’i...Page 1 of 3123