Back to homepage

Jeta ne cift

Ja shenjat treguese të fundit të një mardhënieje!

Ja shenjat treguese të fundit të një mardhënieje! 0

🕔15:23, 26.Sep 2018

Keni ngecur në një lidhje disa vjeçare duke u grindur çdo ditë? Të marrësh vendimin që ti japësh fund një marrdhënieje është gjithnjë e vështirë dhe duhet patjetër ndihmë profesionale për ta tejkaluar sa më shpejt dhe lehtë këtë situatë.

Lexo më shumë
Dhuratat që nuk duhet t’ia blini kurrë të dashurit tuaj sipas një mashkulli!

Dhuratat që nuk duhet t’ia blini kurrë të dashurit tuaj sipas një mashkulli! 0

🕔11:24, 25.Sep 2018

Kur vjen fjala për të blerë dhurata, zakonisht personi që ka më shumë rëndësi është gjysma jonë më e mirë. Presioni për të gjetur dhuratën e duhur që balancon romancën dhe bujarinë mund të jetë dërrmuese dhe stresuese. Duke marrë

Lexo më shumë
Gjërat që s’duhet t’ua thoni shoqeve të ngushta lidhur me të

Gjërat që s’duhet t’ua thoni shoqeve të ngushta lidhur me të 0

🕔16:35, 24.Sep 2018

Një shprehje e urtë popullore thotë ‘’Burrë e grua, mish e thua’’, por kur në lidhje hyn një e tretë, qetësohuni po flasim për një tjetër lloj të trete në një marrëdhënie, ujërat e ekuilibrit sikur trazohen paksa. Po flasim

Lexo më shumë
Meshkujt tregojnë se çfarë i tërheq tek vajzat dhe nuk janë ato që mendoni

Meshkujt tregojnë se çfarë i tërheq tek vajzat dhe nuk janë ato që mendoni 0

🕔22:04, 23.Sep 2018

Meshkujt thjesht vënë re aromën tuaj dhe çfarë të brendshme keni veshur. Bright Side na tregon një listë të gjatë se çfarë ju tërheq vëmendjen meshkujve tek vajzat. Të brendshmet  “Më gjeni një mashkull që nuk i pëlqen të brendshmet

Lexo më shumë
Çifti turk i ka dhënë fund lidhjes, shkak aktori shqiptar

Çifti turk i ka dhënë fund lidhjes, shkak aktori shqiptar 0

🕔17:50, 23.Sep 2018

Demet dhe Seçkin Ozdemir janë dy prej aktorëve turq më të dashur për publikun, të cilët njihen dhe kanë fansa të shumtë edhe në Shqipëri. Demet njihet për rolin e Lale-s në serialin “Dhoma 306”, ndërsa Seçkin për rolin e

Lexo më shumë
Këto janë 7 llojet e dashurisë sipas psikologëve

Këto janë 7 llojet e dashurisë sipas psikologëve 3

🕔19:51, 22.Sep 2018

Shkenctarët dhe psikologët gjithmonë janë munduar t’i japin zgjidhje pyetjes:- “Çfarë është dashuria?”. Këto më poshtë janë 7 llojet e dashurisë sipas Stenberg: 1- Dashuria pasionante: Kjo është dashuria në të cilën dy persona nuk njihen mirë me njëri tjetrin

Lexo më shumë
Arsyeja përse të gjitha lidhjet tuaja dështojnë, gabimet që bën një femër në dashuri

Arsyeja përse të gjitha lidhjet tuaja dështojnë, gabimet që bën një femër në dashuri 0

🕔19:16, 22.Sep 2018

“Pse e kam kaq të vështirë që të gjej të duhurin?” “Pse jam ende single?” Të gjesh shpirtin binjak nuk është e lehtë, por sjellja juaj mund t’jua vështorësojë edhe më shumë! Më poshtë do të listojmë 10 arsyet përse

Lexo më shumë
Një e dhënë befasuese: A na pëlqen vërtet ne femrave, seksi i nënshtruar?

Një e dhënë befasuese: A na pëlqen vërtet ne femrave, seksi i nënshtruar? 2

🕔09:32, 20.Sep 2018

Një grup shkencëtarësh ka bërë një hulumtim të fantazive seksuale te 1.516 persona, të cilëve u është dhënë lista me 55 fantazi seksuale të ndryshme. Kanë pasur për detyrë që çdo fantazi ta vlerësojnë sipas intensitetit, ndërkaq atë më të

Lexo më shumë
E dashur… (Letra e mrekullueshme e Markesit për të dashurën)

E dashur… (Letra e mrekullueshme e Markesit për të dashurën) 1

🕔18:33, 17.Sep 2018

“E dashur… E kam kuptuar që shkrimtari është gjithmonë në luftë me mjedisin në të cilin shkruan, tamam si dashuria që tenton të jetojë përjetësisht. Ja pse nuk prita asnjë sekond tjetër që të ulesha përsëri e të rifilloja letrën

Lexo më shumë
Sekretet e një martese të lumtur

Sekretet e një martese të lumtur 1

🕔19:56, 16.Sep 2018

Ka mjaft çifte, që pas 10-15 vitesh martesë ia kanë dalë të qëndrojnë bashkë, të lumtur e të kënaqur. Po cili është çelësi për një martesë të lumtur? Kemi përzgjedhur disa këshilla, të cilat ndihmojnë që martesa juaj të zgjasë

Lexo më shumë