Back to homepage

Jeta ne cift

I mendojnë, por nuk i thonë

I mendojnë, por nuk i thonë 1

🕔07:57, 15.Mar 2019

Ndoshta ne vajzat nuk mund ta besojmë, por edhe meshkujt vuajnë nga disa frikëra që mund të na duken të çuditshme. Ka disa gjëra për të cilat meshkujt e vrasin shumë mendjen, por pak prej tyre flasin. Hidhini një sy

Lexo më shumë
Femra më e bukur në gjithë qytetin…

Femra më e bukur në gjithë qytetin… 8

🕔00:18, 10.Mar 2019

Cass-i ishte më e vogla dhe më e bukura ndër pesë motrat e saj. Femra më e bukur në të gjithë qytetin. Gjysmë indiane, me trup të zhdërvjellët dhe të çuditshëm, një trup si gjarpër dhe epshor, po ashtu edhe

Lexo më shumë
Historia e një nimfomaneje dhe një test mbi varësinë nga seksi

Historia e një nimfomaneje dhe një test mbi varësinë nga seksi 1

🕔22:41, 7.Mar 2019

Nimfomania ose ndryshe hiperseksualiteti, është dëshira e parezistueshme te femrat për aktivitet seksual në mënyrë të përsëritur. Kjo mani shoqërohet me fantazi seksuale shumë të zhvilluar, e shoqëruar shpesh me alkoolizim, seks të rastësishëm, pornografi, masturbim, deri edhe trajtim i

Lexo më shumë
Asgjë nuk është më si më parë

Asgjë nuk është më si më parë 0

🕔13:00, 6.Mar 2019

Martesa është një nga aktet më të rëndësishme në jetë. Një moment i bukur ndoshta, por që të ngarkon me shumë përgjegjësi dhe detyrime, për të cilat, le ta themi hapur, shumica e të martuarve nuk janë të vetëdijshëm. Pak

Lexo më shumë
Nuk duhet t’ia blini (sipas një mashkulli)

Nuk duhet t’ia blini (sipas një mashkulli) 0

🕔20:24, 5.Mar 2019

Presioni për të gjetur një dhuratë që balancon romancën me bujarinë mund të jetë stresues. Duke marrë këshilla nga një mashkull ne ju rekomandojmë 6 dhurata që nuk duhet ti blini kurrë për të dashurin tuaj. Veshje për stërvitje Veshja

Lexo më shumë
Partnerë dimri, partnerë vere…

Partnerë dimri, partnerë vere… 0

🕔14:00, 4.Mar 2019

Keni menduar ndonjëherë pse djemtë e lindur në dimër janë më të çuditshëm se fëmijët e lindur në verë, dhe e anasjella, kur vjen puna në shtrat? Epo mos kërkoni më përgjigje sepse do t’jua japë astrologia Suzie Kerr Wright.

Lexo më shumë
Kujdes Human Papilloma Virusi!

Kujdes Human Papilloma Virusi! 4

🕔14:09, 3.Mar 2019

HPV-të janë një grup, ku bëjnë pjesë më shumë se 100 lloje virusesh. Këto viruse përhapen me anë të kontakteve  lëkurë me lëkurë,  gjatë akteve seksuale. Disa tipa të HPV shkaktojnë veruket gjenitale rreth vaginës, penisit, ose zonës anale. Më

Lexo më shumë
Në dashuri ka fjalë që qajnë dhe lotë që flasin

Në dashuri ka fjalë që qajnë dhe lotë që flasin

🕔03:45, 27.Feb 2019

Dritëro Agolli ka qenë ndër poetët dhe shkrimtarët e dashur të brezit të tij. Nga librat e Agollit kemi shkëputur disa shprehje për dashurinë dhe jo vetëm. Mund t’i shijoni gjatë kohës së lirë dhe t’i përdorni gjatë bisedave me

Lexo më shumë
A është e hijshme të ftosh ish-in në dasëm? Po të shkosh çift në dasmën e një ish-i?

A është e hijshme të ftosh ish-in në dasëm? Po të shkosh çift në dasmën e një ish-i? 7

🕔21:45, 23.Feb 2019

Lista e të ftuarëve është tashmë një dhimbje koke për shumicën e çifteve që hedhin hapin drejt martesës. Ky proçes kthehet në një makth kur bëhet fjalë për të ftuar “të veçantët”. E kemi fjalën për ish-in tuaj. Ti betohesh

Lexo më shumë
Nga sexting tek chati me ish-ët, çfarë janë “tradhëtitë” dixhitale

Nga sexting tek chati me ish-ët, çfarë janë “tradhëtitë” dixhitale 2

🕔21:41, 22.Feb 2019

Rrjetet sociale kanë ndryshuar edhe kufijtë e asaj çfarë njerëzit konsiderojnë tradhëti në ditët e sotme. “Aty njerëzit duhet t’i vendosin vetë kufijtë në marrëdhëniet e tyre. Aty janë vetëm ata dhe ndërgjegjja e tyre”, – shprehet ekspertja e marrëdhënieve

Lexo më shumë

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?

  • JO (73%, 912 Votes)
  • PO (27%, 340 Votes)

Total Voters: 1,252