Back to homepage

Kopertina

“Belle Air” faliment i dyshimtë, bllokohen qindra udhëtarë, mijëra të mashtruar me biletat

“Belle Air” faliment i dyshimtë, bllokohen qindra udhëtarë, mijëra të mashtruar me biletat 38

🕔18:12, 25.Nov 2013

Skandali i kompanisë së fluturimeve “Belle Air” ka mbërritur mbrëmë kulmin, duke lënë rreth 500 udhëtarë që kishin destinacion Shqipërinë, pa një përgjigje kthimi. Konfirmimi i parë ka ardhur nga pasagjerët që duhej të ktheheshin nga Verona, udhëtimi i të

Lexo më shumë
“Belle Air” faliment në rrethana të dyshimta, bllokohen qindra udhëtarë

“Belle Air” faliment në rrethana të dyshimta, bllokohen qindra udhëtarë 3

🕔01:04, 25.Nov 2013

Skandali i kompanisë së fluturimeve “Belle Air” ka mbërritur mbrëmë kulmin, duke lënë rreth 500 udhëtarë që kishin destinacion Shqipërinë, pa një përgjigje kthimi. Konfirmimi i parë ka ardhur nga pasagjerët që duhej të ktheheshin nga Verona, udhëtimi i të

Lexo më shumë
24 nentor 2013

24 nentor 2013 2

🕔03:52, 24.Nov 2013 Lexo më shumë
Bisedat e fundit me miqtë: Projekti politik brenda PD-së që u ‘aksidentua’ bashkë me Olldashin

Bisedat e fundit me miqtë: Projekti politik brenda PD-së që u ‘aksidentua’ bashkë me Olldashin 30

🕔13:48, 23.Nov 2013

Sokol Olldashi humbi jetën mbrëmjen e së mërkurës në një aksident fatal dhe në një moment kyç, tepër të rëndësishëm të karrierës së tij politike. Të hënën që vjen ai pritej të dilte në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, kjo

Lexo më shumë
Plani që la në mes Olldashi

Plani që la në mes Olldashi 4

🕔02:17, 23.Nov 2013

Sokol Olldashi humbi jetën mbrëmjen e së mërkurës në një aksident fatal dhe në një moment kyç, tepër të rëndësishëm të karrierës së tij politike. Të hënën që vjen ai pritej të dilte në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, kjo

Lexo më shumë
SHËNIM: Kush po gënjen? Kaosi informativ pas një aksidenti (FOTO)

SHËNIM: Kush po gënjen? Kaosi informativ pas një aksidenti (FOTO) 38

🕔14:06, 22.Nov 2013

Vdekja e beftë e Sokol Olldashit, përveç tronditjes që krijoi në opinionin publik, u shoqërua dhe me një amulli dhe përplasje kontradiktore informacionesh në lidhje me rrethanat. Përpara se të kalohet në krahasimin e informacioneve që pasuan ngjarjen është e

Lexo më shumë
Kaosi informativ i një aksidenti

Kaosi informativ i një aksidenti 12

🕔03:12, 22.Nov 2013

Vdekja e beftë e Sokol Olldashit, përveç tronditjes që krijoi në opinionin publik, u shoqërua dhe me një amulli dhe përplasje kontradiktore informacionesh në lidhje me rrethanat. Përpara se të kalohet në krahasimin e informacioneve që pasuan ngjarjen është e

Lexo më shumë
kopertina

kopertina 0

🕔19:41, 21.Nov 2013 Lexo më shumë
Refuzimi nga Vetmia (ato që tha dhe ato që nuk tha Kryeministri)

Refuzimi nga Vetmia (ato që tha dhe ato që nuk tha Kryeministri) 32

🕔00:46, 20.Nov 2013

“Vetmia e Shqiperise” – ka thënë disa herë Rama. Të duket sikur sapo ka rilexuar Dimrin e Vetmisë së Madhe të Kadaresë, me historinë e Enver Hoxhës në Moskë, kur e dëgjon t’i përsërisë tri apo katër herë këto fjalë,

Lexo më shumë
20 nentor 2013

20 nentor 2013 1

🕔00:08, 20.Nov 2013 Lexo më shumë