Back to homepage

Kopertina

Plani që la në mes Olldashi

Plani që la në mes Olldashi 4

🕔02:17, 23.Nov 2013

Sokol Olldashi humbi jetën mbrëmjen e së mërkurës në një aksident fatal dhe në një moment kyç, tepër të rëndësishëm të karrierës së tij politike. Të hënën që vjen ai pritej të dilte në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, kjo

Lexo më shumë
SHËNIM: Kush po gënjen? Kaosi informativ pas një aksidenti (FOTO)

SHËNIM: Kush po gënjen? Kaosi informativ pas një aksidenti (FOTO) 38

🕔14:06, 22.Nov 2013

Vdekja e beftë e Sokol Olldashit, përveç tronditjes që krijoi në opinionin publik, u shoqërua dhe me një amulli dhe përplasje kontradiktore informacionesh në lidhje me rrethanat. Përpara se të kalohet në krahasimin e informacioneve që pasuan ngjarjen është e

Lexo më shumë
Kaosi informativ i një aksidenti

Kaosi informativ i një aksidenti 12

🕔03:12, 22.Nov 2013

Vdekja e beftë e Sokol Olldashit, përveç tronditjes që krijoi në opinionin publik, u shoqërua dhe me një amulli dhe përplasje kontradiktore informacionesh në lidhje me rrethanat. Përpara se të kalohet në krahasimin e informacioneve që pasuan ngjarjen është e

Lexo më shumë
kopertina

kopertina 0

🕔19:41, 21.Nov 2013 Lexo më shumë
Refuzimi nga Vetmia (ato që tha dhe ato që nuk tha Kryeministri)

Refuzimi nga Vetmia (ato që tha dhe ato që nuk tha Kryeministri) 32

🕔00:46, 20.Nov 2013

“Vetmia e Shqiperise” – ka thënë disa herë Rama. Të duket sikur sapo ka rilexuar Dimrin e Vetmisë së Madhe të Kadaresë, me historinë e Enver Hoxhës në Moskë, kur e dëgjon t’i përsërisë tri apo katër herë këto fjalë,

Lexo më shumë
20 nentor 2013

20 nentor 2013 1

🕔00:08, 20.Nov 2013 Lexo më shumë
Ana e panjohur e protestës, një bisedë e sikletshme me një nga organizatorët

Ana e panjohur e protestës, një bisedë e sikletshme me një nga organizatorët 96

🕔11:15, 19.Nov 2013

Intervistoi: Habjon Hasani Një protestë… me kokën në rërë? Kastriot Frashëri bashkë me Sazan Gurin, Kozara Katin, Blendi Kajsiun, etj ishin grupi i organizatorëve të protestës. Kastriot Frashëri, pasditen e djeshme, erdhi në vëmendjen e gazetës, pasi në DITA-online, ai

Lexo më shumë
Ana e panjohur e protestës, një bisedë e sikletshme me një nga organizatorët

Ana e panjohur e protestës, një bisedë e sikletshme me një nga organizatorët 0

🕔03:15, 19.Nov 2013

Një protestë… me kokën në rërë! Kastriot Frashëri bashkë me Sazan Gurin, Kozara Katin, Blendi Kajsiun, etj ishin grupi i organizatorëve të protestës. Kastriot Frashëri, pasditen e djeshme, erdhi në vëmendjen e gazetës, pasi në DITA-online, ai kishte lënë një

Lexo më shumë
Armët kimike, ku u gabua?

Armët kimike, ku u gabua? 61

🕔13:45, 17.Nov 2013

Çfarë vendimi do merrte qeveria e SHBA, nëse do të ishte në këtë situatë që është Kryeministri Rama tani? – e pyetën ambasadorin amerikan Arvizu në intervistën e fundit televizive në këto ditë të nxehta të “debatit kimik” në Shqipëri.

Lexo më shumë
Një fitore? Apo një rast i artë i humbur?

Një fitore? Apo një rast i artë i humbur? 7

🕔02:01, 16.Nov 2013

A mund të bëhej në Shqipëri një proces demontimi armësh kimike nën mbikqyrjen amerikane? Ndoshta po, ndoshta jo, këtë nuk do ta mësojmë dot më. Kreu i qeverisë shqiptare nën presionin e protestuesve tha JO. Një fitore? Apo një rast

Lexo më shumë

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?