Back to homepage

Kopertina

07 gusht 2013

07 gusht 2013 0

🕔02:42, 7.Aug 2013 Lexo më shumë
06 gusht 2013

06 gusht 2013 0

🕔01:55, 6.Aug 2013 Lexo më shumë
Rrënjët e një legjende urbane të rikthyer

Rrënjët e një legjende urbane të rikthyer 15

🕔12:34, 5.Aug 2013

Në blogun e tij Peizazhe të Fjalës, gjuhëtari dhe publicisti i njohur Ardian Vehbiu, formuloi për herë të parë një përgjigje mbi thashethemin e përhapur në Tiranën e “asaj dhe kësaj kohe”, për kurimin e Berishës nga kolegu i tij

Lexo më shumë
05 gusht 2013

05 gusht 2013 0

🕔03:16, 5.Aug 2013 Lexo më shumë
Në ‘ballkonin’ e një historie të pazyrtarizuar dashurie

Në ‘ballkonin’ e një historie të pazyrtarizuar dashurie 16

🕔12:24, 3.Aug 2013

Dikur në muajt tetor -nëntor 2012, në tavolinat e artistëve, biznesmenëve dhe politikanëve në Tiranë kishte nisur të përhapej fjala se “Zeni po ndahej”. Por Shkëlzen Berisha, është një djalë i rritur në një familje konservatore. Si i tillë është

Lexo më shumë
03 gusht 2013

03 gusht 2013 0

🕔01:49, 3.Aug 2013 Lexo më shumë
02 gusht 2013

02 gusht 2013 0

🕔01:14, 2.Aug 2013 Lexo më shumë
Disa nga sfidat emergjente të kabinetit Rama 1

Disa nga sfidat emergjente të kabinetit Rama 1 64

🕔13:40, 1.Aug 2013

Kryeministri i ardhshëm Edi Rama paraqiti dje përbërjen e qeverisë që ai pritet të drejtojë që prej ditëve të para të shtatorit. Në qeverinë e re përfaqësohet vetëm Lëvizja socialiste për Integrim e cilësuar si “partneri strategjik me të cilin

Lexo më shumë
…dhe shpërblimet vijojnë

…dhe shpërblimet vijojnë 13

🕔11:40, 31.Jul 2013

Prej dy javësh kryetari real i Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe kryetari i deklaruar i kësaj partie, Lulzim Basha, kanë nisur të denoncojnë para kohe shkarkimet dhe “spastrimet” që sipas tyre do bëjë qeveria e re që pritet të marrë

Lexo më shumë
Kopertina 30 korrik 2013

Kopertina 30 korrik 2013 0

🕔02:38, 30.Jul 2013 Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim