Nis gjyqi, “monstra” i Laprakës pranon abuzimin me fëmijët

Nis gjyqi, “monstra” i Laprakës pranon abuzimin me fëmijët 2

🕔09:35, 22.Nov 2013

Pas më shumë se një viti hetimesh, nis në Gjykatën e Tiranës procesi gjyqësor për ‘monstrën’ e Laprakës, Ardian Prrenjasi, i cili akuzohet për “marrëdhënie homoseksuale me të mitur” dhe “heqje të paligjshme të lirisë”. Seanca gjyqësore nuk ka zgjatur

Lexo më shumë
Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje kalimtaren

Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje kalimtaren 7

🕔09:25, 22.Nov 2013

Një 65-vjeçare ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, pasi është goditur nga një makinë teksa po kalonte rrugën. Viktima është Lume Bakalli. Ajo është përplasur nga automjeti tip “Shevrolet” me targë AA 662 HU në afërsi të fshatit

Lexo më shumë
Skrapar, shfrytëzoi 3 vjet për prostitucion një vajzë, arrestohet 30-vjeçari

Skrapar, shfrytëzoi 3 vjet për prostitucion një vajzë, arrestohet 30-vjeçari 1

🕔11:44, 21.Nov 2013

Një i kërkuar për trafik prostitucioni është arrestuar dje nga policia e Beratit. I ndaluari është Shkëlzen Qato, 33 vjeç, banues në Skrapar. Lajmi u konfirmua nga policia vendore dhe aksioni u krye pasditen e djeshme. Mësohet se në ngarkim

Lexo më shumë
Prokuroria dorëzohet, e ‘pason’ Gjikën te Gjykata e Lartë

Prokuroria dorëzohet, e ‘pason’ Gjikën te Gjykata e Lartë 1

🕔11:43, 21.Nov 2013

Prokuroria dhe Gjykata e Vlorës nuk e përballojnë dot presionin dhe tensionin për procesin ndaj kryebashkiakut Shpëtim Gjika. Në një kërkesë zyrtare të firmosur nga dy prokurorët e çështjes dhe trupi gjykues, njoftohet transferimi i dosjes në një tjetër gjykatë.

Lexo më shumë
Incident në gjyqin e Aldo Hoxhës, e motra fyen dhe godet me çantë prokurorin

Incident në gjyqin e Aldo Hoxhës, e motra fyen dhe godet me çantë prokurorin 0

🕔11:42, 21.Nov 2013

Tension dhe incident në seancën gjyqësore në ngarkim të Aldo Hoxhës, i akuzuar për vrasjen e Fatbardha Hoxhës verën e vitit të kaluar, gjatë grabitjes së një varëse dhe përleshjes në rrugë. E motra e të pandehurit, është shkëputur nga

Lexo më shumë
Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata accusata indoctum

Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata accusata indoctum 0

🕔10:30, 21.Nov 2013

Lorem ipsum dolor sit amet, nec eu minim malorum insolens, quando accusata indoctum vix in. Fugit ridens facilisi his ad. Vix eu discere appellantur. Nam quis alia noluisse ex, per no esse petentium splendide. Posse semper gubergren an eum, odio

Lexo më shumë
Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata

Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata 0

🕔10:30, 21.Nov 2013

Lorem ipsum dolor sit amet, nec eu minim malorum insolens, quando accusata indoctum vix in. Fugit ridens facilisi his ad. Vix eu discere appellantur. Nam quis alia noluisse ex, per no esse petentium splendide. Posse semper gubergren an eum, odio

Lexo më shumë
Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata

Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata 0

🕔10:29, 21.Nov 2013

Lorem ipsum dolor sit amet, nec eu minim malorum insolens, quando accusata indoctum vix in. Fugit ridens facilisi his ad. Vix eu discere appellantur. Nam quis alia noluisse ex, per no esse petentium splendide. Posse semper gubergren an eum, odio

Lexo më shumë
Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata

Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata 0

🕔10:28, 21.Nov 2013

Lorem ipsum dolor sit amet, nec eu minim malorum insolens, quando accusata indoctum vix in. Fugit ridens facilisi his ad. Vix eu discere appellantur. Nam quis alia noluisse ex, per no esse petentium splendide. Posse semper gubergren an eum, odio

Lexo më shumë
Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata

Debitis minimum vituperata mei no adipiscing vituperata 0

🕔10:27, 21.Nov 2013

Lorem ipsum dolor sit amet, nec eu minim malorum insolens, quando accusata indoctum vix in. Fugit ridens facilisi his ad. Vix eu discere appellantur. Nam quis alia noluisse ex, per no esse petentium splendide. Posse semper gubergren an eum, odio

Lexo më shumë