Librazhd, një person i jep fund jetës

Librazhd, një person i jep fund jetës 0

🕔15:07, 30.Dec 2012

Një person i ka dhënë fund jetës në rrethana ende të panjohura. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Skroskë të Librazhdit. Viktima i identifikuar si Safet Onuzi është gjetur i vdekur sot. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të

Lexo më shumë
Stresi i shpëton burgut

Stresi i shpëton burgut 0

🕔13:31, 29.Dec 2012

Stresi i shpëton burgut. Arkimed Lusha, i cili u dënua nga Gjykata e Krimeve të Rënda me një vit e tetë muaj burg për gjobëvënie ndaj Leonard Bombajt nuk do ta vuajë këtë dënim. Siç shkruan sot “Panorama”, dje, Apeli

Lexo më shumë
Sërish aksident në Rrugën e Kombit, autoboti del nga rruga, vdes shoferi

Sërish aksident në Rrugën e Kombit, autoboti del nga rruga, vdes shoferi 0

🕔09:50, 29.Dec 2012

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin Kukës-Kalimash. Ngjarja tragjike ka ndodhur në vendin e quajtur Kolsh, ku ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, Lufti Topojani, 42 vjeç, nga Kosova. Aksidenti tragjik ka ardhur pikërisht në vendin ku 4

Lexo më shumë
Furgoni përplas biçikletën, vdes 60-vjeçari

Furgoni përplas biçikletën, vdes 60-vjeçari 0

🕔09:17, 29.Dec 2012

Një aksident rrugor i ka marrë sot jetën një 60-vjeçari në Fier. N. Stamatica ka qenë duke lëvizur me biçikletën e tij në afërsi të kthesës së Patosit, kur është goditur nga një furgon. Si pasojë e përplasjes së fortë,

Lexo më shumë
Fier, makina përplas për vdekje 76-vjeçarin

Fier, makina përplas për vdekje 76-vjeçarin 0

🕔16:27, 28.Dec 2012

Një këmbësor është përplasur për vdekje nga një automjet në Fier. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Marinë-Jakodinë, ku 76-vjeçari Ramiz Çepele ka gjetur vdekjen, pasi është goditur nga një automjet, i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Lexo më shumë
1 milion euro pasuri nën sekuestro, vijnë nga trafiku i drogës

1 milion euro pasuri nën sekuestro, vijnë nga trafiku i drogës 0

🕔14:09, 28.Dec 2012

Prokuroria e Durrësit vë nën sekuestro pasuritë e shtetasit Kreshnik Bodlle (Farruku). Pasuria me vlerë 1 milion euro dyshohet të ketë ardhur nga trafiku i lëndëve narkotike. Sipas prokurorisë kjo pasuri me prejardhje nga aktivitete të dyshimta përdorej nga shtetasit

Lexo më shumë
Aksident me vdekje në Tiranë, makina përplas motorin

Aksident me vdekje në Tiranë, makina përplas motorin 0

🕔10:48, 28.Dec 2012

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë. Një person ka mbetur i vdekur në vend, ndërsa një tjetër është plagosur si pasojë e përplasjes së një motori me një makinë. Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e

Lexo më shumë
Gjykata vendos nën sekuestro pasuritë e Elton Deliut, u vra në 2008-n

Gjykata vendos nën sekuestro pasuritë e Elton Deliut, u vra në 2008-n 0

🕔12:44, 27.Dec 2012

Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për vendosjen e sekuestros për pasurinë e Elton Deliut (Çaushi), i vrarë në Tiranë në 2008-n. Vendimi i Gjykatës vjen pas kërkesës së Prokurorisë së Tiranës. Vlera e pasurive të sekuestruara arrin në rreth

Lexo më shumë
Ish-të përndjekurit qëllojnë me vezë makinat e Gjykatës Kushtetuese

Ish-të përndjekurit qëllojnë me vezë makinat e Gjykatës Kushtetuese 0

🕔10:41, 27.Dec 2012

Ish-të përndjekurit kanë qëlluar sot me vezë makinat e dy zyrtarëve të Gjykatës Kushtetuese. Incidenti në fjalë ka ndodhur mëngjesin e sotëm para kryesisë së Kuvendit. Makinat me targa TR 0279 Z dhe TR 0283 Z ishin të parkuara në

Lexo më shumë
Shkodër, gjenden në ujërat e Drinit trupat e pajetë të kushërinjve Kolndrekaj

Shkodër, gjenden në ujërat e Drinit trupat e pajetë të kushërinjve Kolndrekaj 0

🕔14:19, 26.Dec 2012

Pas disa orë kërkimesh, skuadra e polumbarëve ka mundur të gjejë sot në ujërat e lumit Drin dy trupat e pajetë të kushërinjve Kolndrekaj, të cilët u aksidentuan me makinë mbrëmjen e së martës. Alfons dhe Paskualino Konlndrekaj u gjetën

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim