Kapen 196 kg hashash Lazarati. Trafikantët djegin makinën e policisë

Kapen 196 kg hashash Lazarati. Trafikantët djegin makinën e policisë 0

🕔09:55, 1.Dec 2012

Sekuestrimi i një sasie të madhe hashashi nga policia e Gjirokastrës është pasuar menjëherë nga hakmarrja e trafikantëve, të cilët i kanë vënë zjarrin makinës së një prej efektivëve të sektorit të narkotikëve në Drejtorinë e Policisë së Qarkut Gjirokastër.

Lexo më shumë
Vranë fatorinon për 150 lekë, identifikohen autorët

Vranë fatorinon për 150 lekë, identifikohen autorët 0

🕔09:34, 1.Dec 2012

Policia e Tiranës ka identifikuar autorët e vrasjes së fatorinos 17-vjeçar të linjës Tiranë-Durrës, i cili u vra disa ditë më parë. Sipas informacioneve që vijnë nga policia, autorët janë Sulejman, Hasan, Behar dhe Klodian Morina. Ata jetojnë në Durrës,

Lexo më shumë
Gjendet nëna e foshnjës së braktisur: Nuk kisha zgjidhje tjetër

Gjendet nëna e foshnjës së braktisur: Nuk kisha zgjidhje tjetër 0

🕔09:30, 1.Dec 2012

Policia ka rënë në gjurmë të nënës së fëmijës që u gjet dje i braktisur në Sauk. Ajo është një nënë e re nga Mitrovica, e cila është shprehur para uniformave blu se vendimin për të braktisur krijesën e saj

Lexo më shumë
Dhunoi gruan shtatzënë, vetëvritet 50-vjeçari

Dhunoi gruan shtatzënë, vetëvritet 50-vjeçari 0

🕔16:23, 30.Nov 2012

Një 50-vjeçar nga Puka i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Ngjarja ndodhi sot në fshatin Rras të komunës Gjegjan, kur 50-vjeçari Gjin Lleshi u vetëvra pasi kishte dhunuar bashkëshorten shtatzënë, P. Gjini, 48 vjeçe. Sipas gruas, burri e

Lexo më shumë
Gjirokastër, kapet me 3 kg hashash, pranga 20-vjeçarit

Gjirokastër, kapet me 3 kg hashash, pranga 20-vjeçarit 0

🕔10:24, 30.Nov 2012

Policia e Gjirokastrës ka sekuestruar sot 3 kg marijuanë, duke vënë në pranga edhe transportuesin e saj. Sipas uniformave blu, i arrestuari është Fatos Lita, 20 vjeç, nga Dibra. Ai e kishte futur sasinë e lëndës narkotike në një çantë

Lexo më shumë
Sarandë, kapen 180 kg hashash, pranga transportuesve

Sarandë, kapen 180 kg hashash, pranga transportuesve 0

🕔13:29, 29.Nov 2012

180 kilogramë hashash janë sekuestruar nga policia e Sarandës, ndërsa në pranga kanë përfunduar edhe dy transportuesit. Sipas policisë, Ajaz Lile dhe Haxhi Çumani janë kapur në afërsi të fshatit Mursi, 7 km larg kufirit me Greqinë, teksa po përpiqeshin

Lexo më shumë
Sërish drogë në Gjirokastër, arrestohet poseduesi

Sërish drogë në Gjirokastër, arrestohet poseduesi 0

🕔09:00, 12.Nov 2012

30 kg kanabis janë bllokuar nga policia e Gjirokastrës. Të sinjalizuar në rrugë operative, blutë e komisariatit të këtit qyteti kanë organizuar një aksion blic duke bërë të mundur ndalimin e mjetit dhe arrestimin e poseduesit, Letjon Kadena. Autori ka

Lexo më shumë
Policia publikon numrin e të ekstraduarve gjatë muajit tetor

Policia publikon numrin e të ekstraduarve gjatë muajit tetor 0

🕔10:17, 11.Nov 2012

Zyra Qëndrore Kombëtare Interpol Tirana, në bashkëpunim  me Agjensitë homologo të vendeve të tjera, gjatë muajit tetor 2012, ka bërë të mundur kapjen e 14 personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar për kryerjen e veprave të rënda penale. Si rezultat

Lexo më shumë
Vritet biznesmeni në Fier

Vritet biznesmeni në Fier 0

🕔09:07, 11.Nov 2012

Vrasjet vazhdojnë të jenë të pranishme në jetën e shqiptarëve thuajse çdo ditë. Në mbrëmje një tjetër krim i rëndë është shënuar në Fier. Një 43 vjeçar, i quajtur Naim Sula, është ekzekutuar pranë banesës së tij në qytetin e

Lexo më shumë
Aksident me pasojë vdekje në Vlorë

Aksident me pasojë vdekje në Vlorë 0

🕔13:50, 9.Nov 2012

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:30 minuta në zonën e Tripolit, pranë Zvërnecit, ku mjeti me targa AA 333 EC ka përplasur një motor, duke

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim