Back to homepage

Lifestyle

Moore dhe Kutcher kapen bashkë

Moore dhe Kutcher kapen bashkë 0

🕔12:35, 11.Sep 2013

Demi Moore përpiqet të fshihet në castin që flashi i aparatit shkëlqeu mbi fytyrën e saj dhe realizon këtë foto, ku ajo duket teksa ecën përbri ish-bashkëshortit të saj disa vjet më të ri, Ashton Kutcher në një aeroport amerikan,

Lexo më shumë
Club-i që u ndalon hyrjen shqiptarëve

Club-i që u ndalon hyrjen shqiptarëve 6

🕔15:46, 10.Sep 2013

Klubi „Jil“ në Zyrih u ndalon në mënyrë eksplicite hyrjen “shqiptarëve dhe kosovarëve”. Dhe këtë ndalesë jo vetëm që e kanë provuar në lëkurën e tyre shqiptarët që kanë tentuar të hyjnë. Për më tepër atë e konfirmojnë pa hezituar,

Lexo më shumë
Trillerat erotikë të ish-kryeministrit

Trillerat erotikë të ish-kryeministrit 9

🕔13:51, 9.Sep 2013

Berisha, duket se e ka lexuar librin erotik të E.L. James, “50 hijet e Grejit”. Ai tha sot se kryeministri i ri, Rama, mund të jetë frymëzuar nga personazhi kryesor, Kristian Greji, për vendosjen e asaj që e quajti “kodi

Lexo më shumë
Sfida me modën e një vajze emigrantësh

Sfida me modën e një vajze emigrantësh 6

🕔11:57, 8.Sep 2013

Sfilata e saj e parë kanë qenë shkallët e pallatit, ku sapo kishte mësuar të hidhte hapat e parë. Shumë vite më vonë ajo provoi pasarelat e Italisë, duke u përfshirë tërësisht në botën e modës. Stela Matoshi, sot na

Lexo më shumë
Një “memece shqiptare” në Bollivud

Një “memece shqiptare” në Bollivud 0

🕔14:48, 7.Sep 2013

Ajo është 21 vjeçe, është student në vitin e dytë për Piano. Tri muaj më parë jeta e Denisa Gokovit mori një tjetër rrjedh. Gjatë një promovimi libri në Tiranë, ajo takon një producent filmi, Bobby Sheikh. Gjatë një bisedë

Lexo më shumë
Mesila kundër gay-ve?

Mesila kundër gay-ve? 6

🕔08:43, 7.Sep 2013

Në një postim të fundit në Facebook, Mesila Doda duket sikur nuk ka më çfarë të thotë për Partinë Demokratike dhe qeverinë në ikje, ndaj i është përkushtuar çështjes së gay-ve dhe deklaratave që jepen për to. Ditën e djeshme,

Lexo më shumë
Të vrasësh për dashuri, apo për urrejtje

Të vrasësh për dashuri, apo për urrejtje 1

🕔20:05, 6.Sep 2013

I ashtuquajturi “Breivik rus”, i cili në nëntor të vitit të kaluar vrau 5 kolegë dhe plagosi rëndë të dashurën e tij, ka rrëfyer para gjyqit se e kreu masakrën nga dëshpërimi për refuzimin e saj dhe për të treguar

Lexo më shumë
46 mijë lekë për një “kafe pasditeje”

46 mijë lekë për një “kafe pasditeje” 8

🕔11:24, 6.Sep 2013

Shumëkush ankohet për çmimet e kripura gjatë pushimeve në bregdet. Por një faturë e postuar në rrjetet sociale e dëshmon më së miri këtë fakt. Fatura e lëshuar nga një lokal në jug të vendit ka vlerën 46 mijë lekë

Lexo më shumë
Kim bëhet bjonde (FOTO)

Kim bëhet bjonde (FOTO) 0

🕔10:19, 6.Sep 2013

Kim Kardashian ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Ylli i shoubizit, e bërë nënë pak muaj më parë, është shfaqur me flokë bionde. Paparacët e kanë fotografuar teksa dilte nga shtëpia së bashku me të bijën dhe motrën e saj. Kim

Lexo më shumë
Macja më e vjetër në botë feston 140-vjetorin

Macja më e vjetër në botë feston 140-vjetorin 0

🕔15:53, 5.Sep 2013

Një mace, e cila e “kujton” Margaret Thatcher si kryeministre, do të marrë kurorën si macja më e vjetër në botë, pasi që është duke u bërë gati për të festuar ditëlindjen e saj të 28-të. Jeta e gjatë e

Lexo më shumë