Back to homepage

Lifestyle

Djali i Jozefina Topallit, lidhje me një modele

Djali i Jozefina Topallit, lidhje me një modele 4

🕔10:29, 2.Mar 2013

Djali i kryetares së Kuvendit është i lidhur me modelen Eva Murati. Bukuroshja Murati dhe Genar Topalli, djali i kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, po përjetojnë një histori dashurie. Lajmi publikohet sot në suplementin “Bluetooth” të Gazetës Shqiptare. Por mesa

Lexo më shumë
Katër këshilla që takimi i parë të jetë i suksesshëm

Katër këshilla që takimi i parë të jetë i suksesshëm 0

🕔23:54, 1.Mar 2013

Përgatitja për takimin e parë zakonisht është e mbushur me kombinimin e emocioneve, frikës dhe intrigave. Kemi disa këshilla që t’ju shkojë sa më mirë. 1. Vishuni bukur Përshtypja e parë zgjat, kështu që përgatituni që të dukeni sa më

Lexo më shumë
Ja pse hakmarrja e femrave është shumë e hidhur

Ja pse hakmarrja e femrave është shumë e hidhur 0

🕔23:01, 1.Mar 2013

Katie Price dhe Kelly Brook, dy prej modeleve më të famshme në Britani, nuk kanë një marrëdhënie miqësore me njëra-tjetrën. Por, Price ka shkuar shumë larg me urrejtjen e saj ndaj 32-vjeçare Brook. Ajo ka gjetur një foto të kësaj

Lexo më shumë
Rovena u “bën benë” vajzave të “Thumb”-it

Rovena u “bën benë” vajzave të “Thumb”-it 0

🕔17:21, 1.Mar 2013

Rovena Stefa është nxehur shumë me vajzat e emisionit “Thumb”. Këngëtarja thotë se do t’i hedhë në gjyq Aulonën dhe Fatmën, të cilat “thumbojnë” me emisionin e tyre në Youtube. “Nuk do të ndalem deri sa t’i dënoj njerëzit që

Lexo më shumë
Gruaja që u jep fëmijëve ushqime të prishura: Forcojnë imunitetin

Gruaja që u jep fëmijëve ushqime të prishura: Forcojnë imunitetin 0

🕔15:36, 1.Mar 2013

40-vjeçarja Diane Hammill mendon se ushqimet e mykura nuk u bëjnë dëm tre fëmijëve të saj, madje u forcojnë imunitetin. Mamaja e tre fëmijëve të moshës 14, 12 dhe 8 thotë se nuk shqetësohet fare nga ushqimet e prishura. “Disa

Lexo më shumë
Lamtumira e papës, fëmijët e sëmurë i shkruajnë letra (FOTO)

Lamtumira e papës, fëmijët e sëmurë i shkruajnë letra (FOTO) 1

🕔16:29, 28.Feb 2013

Ndërsa pak orë mbeten nga largimi i Papës nga kreu i Kishës Katolike, një grup fëmijësh të spitalit pediatrik në Romë i dërgojnë vizatime me mesazhe të shkurtra të shkruara në to. “Papë, pse dhe dorëheqjen” do të më mungosh”,

Lexo më shumë
Anastasias i rikthehet kanceri

Anastasias i rikthehet kanceri 1

🕔14:49, 28.Feb 2013

Anastasia diagnostikohet me kancer për herë të dytë. Këngëtarja 44-vjeçare që e mundi sëmundjen e rëndë në vitin 2003, ka anuluar turin në Europë pasi mori lajmin e keq. Në një deklaratë, këngëtarja shprehet se ndihet shumë keq për faktin se

Lexo më shumë
Pistorius e vrau të dashurën kur mësoi për shtatzaninë?

Pistorius e vrau të dashurën kur mësoi për shtatzaninë? 0

🕔14:56, 27.Feb 2013

Raportimet më të fundit nga Afrika e Jugut bëjnë me dije se atleti paraolimpik, Oscar Pistorius, mund ta ketë vrarë të dashurën e tij, modelen Reeva Steeenkamp kur mësoi se ajo ishte shtatzënë me fëmijën e tij. Nëse kjo do

Lexo më shumë
Risia, lule kokëposhtë në kuzhinë (FOTO)

Risia, lule kokëposhtë në kuzhinë (FOTO) 1

🕔16:20, 26.Feb 2013

Një dizajner britanik ka shpikur një mënyrë të re për të kultivuar erëzat brenda kuzhinës, mjafton të zgjasësh krahun lart për t’i kapur. Vazo të kthyera me kokë poshtë, brenda të cilave rritet borziloku apo mentja. Vazoja ka një lloj

Lexo më shumë
Zyrtarisht të paturpshëm

Zyrtarisht të paturpshëm 0

🕔13:55, 26.Feb 2013

Kohët e fundit, ajo ka thënë se do të jetë më e kujdesshme në lidhje me jetën e saj private. Por mesa duket, Kim Kardashian e ka pasur fjalën për kohën pas ardhjes në jetë të fëmijës së saj. Kjo

Lexo më shumë