Back to homepage

Lifestyle

Erik Fullani prezanton “Ferrarin”

Erik Fullani prezanton “Ferrarin” 5

🕔19:21, 4.Mar 2016

Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani ka prezantuar “Ferrarin” e tij të kuq. Ai ka publikuar një foto të automjetit luksoz teksa qëndron pranë tij, për ndjekësit në “Instagram”. Por fotoja është shoqëruar edhe me

Lexo më shumë
Meta, Klosi e Braçe në derbin e Tiranës

Meta, Klosi e Braçe në derbin e Tiranës 0

🕔19:16, 4.Mar 2016

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta është parë sot në stadium, në derbin e kryeqytetit. Meta shihet pranë presidentit të Partizanit, Gaz Demi dhe Sekeretarit të Federatës, Ilir Shulku. Në tribunën VIP, shohim edhe ministrin Blendi Klosi dhe deputetin Erion Braçe.

Lexo më shumë
7 gabimet tipike të dekorit të shtëpisë

7 gabimet tipike të dekorit të shtëpisë 0

🕔17:44, 4.Mar 2016

Gabimi i parë: E teproni me bojërat dekoruese Bojërat mund të jenë një shtesë e bukur në një sipërfaqe të caktuar, por të dini kur të ndaloni është gjëja e duhur. “Lyerja në mënyrë perfekte është elegante dhe shkëlqyese, por

Lexo më shumë
Çfarë i bëjnë njerëzit një lypësi me Audi TT

Çfarë i bëjnë njerëzit një lypësi me Audi TT 0

🕔14:12, 4.Mar 2016

Para disa kohësh, mediat shqiptare raportuan për rastin e një lypësi, që hiqej sikur nuk kishte këmbë, por në fakt jo vetëm kishte këmbë, por paratë e grumbulluara i linte në bixhoz. Një rast i ngjashëm u shënua në Angli,

Lexo më shumë
Festivalet e dritave nga Singapori në Londër

Festivalet e dritave nga Singapori në Londër 0

🕔12:33, 4.Mar 2016

Festivalet e dritave janë zgjedhur për të ndriçuar muajt e zymtë të dimrit.Nga gradaçelat e Hong Kongut deri në kanalet e Amsterdamit ky festival zhvillohet një herë në vit. Instalacione të ndryshme, figura njerzish të ndriçuara që rrinë në ajër

Lexo më shumë
E çfarë ka Zvicra më shumë?!

E çfarë ka Zvicra më shumë?! 12

🕔11:09, 4.Mar 2016

Nga Entela Resuli Të shohësh Shqipërinë nga biçikleta është dëshira e disa djemve që janë të pasionuar pas udhëtimeve. Ndryshe nga shumë të rinj që zgjedhin ta vrasin kohën kafeneve ata bëjnë diçka tjetër, që i kthen në darkë në

Lexo më shumë
“Prishi çdo shtëpi fukarai, por jo ndërtimet e Sandrit”

“Prishi çdo shtëpi fukarai, por jo ndërtimet e Sandrit” 8

🕔10:16, 4.Mar 2016

Edi Rama merret me fukarenjtë duke iu prishur shtëpitë, por jo me sarajet e Koço Kokëdhimës apo ndërtimet e Aleksandër Frangajt. “Nuk lanë shtëpi  fukarai pa prishur, Koços ja lanë sarajet. Nuk lanë njeri pa i prishur ndërtimet, Sandrit ja

Lexo më shumë
Dhurata dhe urimi i Ramës për ditëlindjen e Menduh Thaçit

Dhurata dhe urimi i Ramës për ditëlindjen e Menduh Thaçit 0

🕔09:55, 4.Mar 2016

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, dje ka festuar ditëlindjen. Për këtë nuk kanë munguar edhe urimet e dhurata. Mes urimeve ai ka vecuar duke postuar ne FB, urimin e kryeministrit Edi Rama. Në këtë postim shkruhet ”Urimi dhe

Lexo më shumë
“Më vdektë motra, mos më merr më qafë” (!)

“Më vdektë motra, mos më merr më qafë” (!) 2

🕔09:20, 4.Mar 2016

Policia publikon nje tjeter video tëe marrë nga kamerat trupore të efektivëve të Policisë Rrugore. Nje drejtuesi mjeti i bëhet testi për alkoolin tre herë dhe del se ka konsumuar tej normave, aq sa sipas ligjit shkon në arrest. Drejtuesi fillimisht

Lexo më shumë
CNN ngatërron Austrinë me Australinë

CNN ngatërron Austrinë me Australinë 0

🕔23:30, 3.Mar 2016

Njëri është një shtet i rrethuar nga toka në Europë, tjetri një hapësirë e madhe në mes të oqeanit Indian, por kjo nuk e pengoi CNN të ngatërronte Austrinë me Australinë. Gabimi i sikletshëm u bë gjatë raportimit të lajmit

Lexo më shumë

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin