Back to homepage

Lifestyle

Berlusconi prezantohet me të dashurën e re

Berlusconi prezantohet me të dashurën e re 0

🕔21:39, 19.Jan 2013

Portali “Dagospia” ka bërë publike foton e parë “zyrtare” të çiftit, Silvio Berlusconi dhe Francesca Pascale. Si transmeton panorama, vetëm pak kohë më parë, ish kryeministri italian, Silvio Berlusconi pranoi gjatë një interviste televizive se ishte në një lidhje me

Lexo më shumë
“Zgjidh të jesh e lumtur”

“Zgjidh të jesh e lumtur” 0

🕔15:15, 19.Jan 2013

Mishel Uilliams (Michelle Williams) ka ndarë me gazetën “Huffington Post” përballjen me depresionin për vite me radhë. Këngëtarja e grupit femëror më të suksesshëm të të gjitha kohërave, Destiny’s Child, rrëfen se ka vuajtur nga depresioni që në moshën e

Lexo më shumë
Një mister për zëdhënësen seksi të PD-së

Një mister për zëdhënësen seksi të PD-së 0

🕔14:12, 19.Jan 2013

Një javë më parë, zëdhënësja seksi e PD-së, Laura Vorpsi, tha se ishte e fejuar me një djalë me të cilin ndihej shumë e lumtur, por nuk bëri publik emrin e tij. Suplementi rozë i gazetës “Panorama” zbulon sot se

Lexo më shumë
Më thuaj gjatësinë e fundit, të të them se çfarë je

Më thuaj gjatësinë e fundit, të të them se çfarë je 1

🕔17:24, 18.Jan 2013

Një fotografe kanadeze ka paraqitur sipas opinionit të saj lidhjen që ekziston mes gjatësisë së fundit të një femre dhe perceptimit që kjo e fundit krijon tek të tjerët. Përmes një fotoje të postuar në Tumblr, Rosea Lake jep “epitetin”

Lexo më shumë
Në formë me tekila dhe pastë dhëmbësh me mente

Në formë me tekila dhe pastë dhëmbësh me mente 0

🕔10:50, 18.Jan 2013

Ajo është 79-vjeçare dhe sapo sheh fotot e saj e kupton se është ndër të rrallat femra të kësaj moshe që vitet nuk kanë mundur t’i marrin shumë nga shkëlqimi i dikurshëm. Xhoan Kollins (Joan Collins) ndan me ndjekësit e

Lexo më shumë
Kim Kardashian, një myslimane moderne

Kim Kardashian, një myslimane moderne 0

🕔15:13, 17.Jan 2013

Kim Kardashian është shfaqur e mbuluar në një seri fotosh të realizuara për një revistë luksoze femërore në Arabi. Ylli i showbiz-it u fotografua nga revista “Hia”, me një veshje ngjyrë pana, e cila mbulonte trupin e saj, por duke

Lexo më shumë
Rita Ora: Nëna ime dhe Beyonce ndikojnë në jetën time

Rita Ora: Nëna ime dhe Beyonce ndikojnë në jetën time 0

🕔23:12, 16.Jan 2013

Rita Ora po vazhdon me intervista ne media te ndryshme, pothuajse cdo dite. Ne me te fundit, ajo edhe njehere ka permendur lumturine dhe suksesin qe ajo ndjen duke qene pjese e njeres nga produksionet me te medha boterore, “Roc

Lexo më shumë
Ëndrra kaliforneze: Tamara, set fotografik në Los Anxhelos

Ëndrra kaliforneze: Tamara, set fotografik në Los Anxhelos 0

🕔12:52, 16.Jan 2013

2012-a s’ishte një vit i mbarë për Tamarën, e cila u nda nga i dashuri i saj, me të cilin kishte kaluar shumë kohë. Pasi kaloi një periudhë të gjatë kohe me motrën e saj shtatzënë, Petrën, Tamara Ekleston duket

Lexo më shumë
100 gratë më joshëse të shekullit XXI

100 gratë më joshëse të shekullit XXI 3

🕔10:32, 16.Jan 2013

Ka ende qindra vjet për të mbaruar ky mijëvjeçar, por revista ”GQ” duket se e ka ndarë mendjen. Dhe ka vendosur tashmë se kush janë më joshëset, duke quajtur Mis Mijëvjeçarin pikërisht përkëngëtaren Beyonce (Bijons). E megjithatë në listë nuk

Lexo më shumë
100 vjetët e “Aston Martin”

100 vjetët e “Aston Martin” 0

🕔00:50, 16.Jan 2013

Shtëpia britanike e prodhimit të makinave “Aston Martin” çeli dje festimet e 100-vjetorit të saj. Ajo gjithashtu ka organizuar një kalendar ngjarjesh festive, të cilat do të zhvillohen përgjatë gjithë 2013-s. “Aston Martin” lindi në Angli, më 15 janar të

Lexo më shumë