Back to homepage

Lifestyle

Sarah, misi që nuk e duan  egjiptianët

Sarah, misi që nuk e duan egjiptianët 0

🕔10:42, 12.Dec 2013

Sarah Fasha është një egjiptiane me nënshtetësi amerikane që jeton në Shtetet e Bashkuara dhe që ka shërbyer në ushtrinë amerikane për disa vite. Së fundi, ajo ka fituar një konkurs bukurie në Beverly Hills, duke ngjallur kështu kritikat e

Lexo më shumë
Bruni nudo, gracka e hakerave

Bruni nudo, gracka e hakerave 0

🕔10:33, 12.Dec 2013

Sipas “New York Times” hakerat kinezë kanë gënjyer me sukses disa prej diplomatëve të Kontinentit të Vjetër nëpërmjet e-maileve që përmbanin foto nudo të ish-Zonjës së Parë të Francës, Carla Bruni. Diplomatët të bërë kuriozë klikonin mbi këto e-maile dhe

Lexo më shumë
Kim Basinger, 60-vjeçarja që nuk di të plaket

Kim Basinger, 60-vjeçarja që nuk di të plaket 0

🕔11:25, 9.Dec 2013

  Kim Basinger mbushi 60 vjeç këtë të dielë. Prej 30 vjetësh është një ndër ikonat më sensuale të kinemasë botërore, ndërsa u bë e njohur falë interpretimit të saj në filmin “Nëntë javë e gjysmë” përkrah Mickey Rourke. Çmimi “Oscar”,

Lexo më shumë
Irina: “Gjyshja ime spiune e Stalinit”

Irina: “Gjyshja ime spiune e Stalinit” 2

🕔11:09, 9.Dec 2013

Karakteri i saj i fortë mesa duket është një trashëgimi familjare. Top-modelja ruse Irina Shayk, e njohur edhe për lidhjen e saj sentimentale me futbollistin Cristiano Ronaldo, tregoi në një intervistë se gjyshja e saj, Galina Shaykhlislamova, me të cilën

Lexo më shumë
Përse burrat shkojnë me prostituta?

Përse burrat shkojnë me prostituta? 6

🕔23:53, 6.Dec 2013

Seksi me pagesë është një nevojë për shumë. “Eaves” një shoqatë britanike në mbrojtje të grave, ndërmori një studim mbi 700 burra, i cili shqyrton motivet se çfarë i shtyn këta që ta blejnë kënaqësinë. Në Londër, gazetarja e “The

Lexo më shumë
Clooney: “VIP-at në Twitter… idiotë”

Clooney: “VIP-at në Twitter… idiotë” 1

🕔11:02, 6.Dec 2013

  “Mendoj se çdo i famshëm që merret me Twitter-in është idiot”. Aktori George Clooney në një intervistë për revistën “Esquire” shprehu mendimin e tij kritik mbi temën e “personazhit vip në rrjetin social”. Clooney shtoi se yjet e “moshës

Lexo më shumë
Gjinekologu i preferuar i grave

Gjinekologu i preferuar i grave 4

🕔10:55, 6.Dec 2013

Quhet Manuel Rico, është 24 vjeç, ka një fytyrë engjëlli dhe trup prej modeli. Por mesa duket bota e modës nuk i intereson më, sepse profesioni i tij tani është gjinekologjia. Në qytetin Koncepsion të Kilit, gratë janë vënë në

Lexo më shumë
Admir Tafili tregoi vendndodhjen, Tahiri e Didi i bëjnë “LIKE”

Admir Tafili tregoi vendndodhjen, Tahiri e Didi i bëjnë “LIKE” 0

🕔17:59, 26.Nov 2013

Njëri nga personazhet kryesore të arratisjes nga burgu i Drenovës, Admir Tafili që shënon në profilin e tij vendndodhjen “tek magazinat në Prrenjas” teksa ishte personi më i kërkuar në Shqipëri një ditë pas arratisjes. Më pas këtij statusi i

Lexo më shumë
Sofia Vergara, një ‘shtëpiake seksi’

Sofia Vergara, një ‘shtëpiake seksi’ 0

🕔23:19, 22.Nov 2013

Sofia Vengara është shfaqur shumë seksi në kopertinën e GQ India duke i lënë të gjithë pa frymë. Seti i fotove është realizuar në ambient shtëpie, kështu artisja është transformuar në një shtëpiake seksi me të kuqe të zjarrta, duke

Lexo më shumë
Profesoreshat sensuale dhe skandalet më të bujshme

Profesoreshat sensuale dhe skandalet më të bujshme 1

🕔12:32, 13.Nov 2013

Nëse nuk do të ekzistonin do të duhej t’i shpiknin. Imagjinata erotike mashkullore e shekullit të fundit është ushqyer me mësuese provokuese, të cilat kanë shënuar rritjen e çdo burri që e mban veten për të tillë. Mjafton t’i hedhim një

Lexo më shumë