Back to homepage

Lifestyle

Ronaldo, autograf për Thaçin dhe të birin

Ronaldo, autograf për Thaçin dhe të birin 0

🕔13:41, 16.Jul 2013

Superylli i futbollit botëror, Cristiano Ronaldo, duket se ka gjetur kohë për të nënshkruar autografe për kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe të birin e tij, Endritin. Gëzimin e madh për këtë e ka shprehur vetë djali i kryeministrit, i

Lexo më shumë
7 ditës e Agnesës në jug: Çfarë (nuk) futa në gojë

7 ditës e Agnesës në jug: Çfarë (nuk) futa në gojë 0

🕔16:01, 15.Jul 2013

Modelja Agnesa Vuthaj sapo është kthyer nga pushimi disa ditor që pati me shoqet e saj në Dhërmi dhe Jale të Shqipërisë. Mbase këto ditë ajo thotë se i kaloi për mrekulli duke pasur edhe shkëputje nga telefoni. “Ishin 7

Lexo më shumë
Shqiptarja që komunikon me pacientët në koma

Shqiptarja që komunikon me pacientët në koma 1

🕔15:20, 14.Jul 2013

Është nga Tirana por që prej 15 vitesh jeton larg atdheut të saj. 34 vjeçjarja Lorina Naci, për sa të ekziston njerëzimi mbase do të mbahet mend për zbulimin e bërë. Ajo është udhëheqëse e një ekipi kërkuesish, që kanë

Lexo më shumë
Çifti Alban Skënderaj dhe Miriam Cani: Propozimi që u bë këngë

Çifti Alban Skënderaj dhe Miriam Cani: Propozimi që u bë këngë 3

🕔09:03, 14.Jul 2013

Lirisht mund ta quajmë këngëtarin më romantik shqiptar. Alban Skenderaj një javë më parë bëri propozimin më romantik që kishim parë ndonjëherë ndër artistësh, duke e propozuar të dashurën e tij Miriam Cani, gjatë pushimeve në ishujt Maldive. Ku? Në

Lexo më shumë
“Pozova për Playboy, por familja nuk ishte dakord”

“Pozova për Playboy, por familja nuk ishte dakord” 1

🕔16:13, 13.Jul 2013

Ajo është vajza e parë shqiptare që pozon për revistën Playboy në Gjermani. Emri i saj doli një muaj më parë në media dhe u mësua se ajo ishte Iris Shala nga Prishtina, por që prej disa kohësh jeton në

Lexo më shumë
Bode bëhet baba për herë të tretë

Bode bëhet baba për herë të tretë 7

🕔08:43, 13.Jul 2013

Ridvan Bode duket se do e kalojë më lehtë humbjen e pushtetit, pasi këto ditë ai është bërë baba për herë të tretë. Partnerja e tij, Jola Xhafo, e ka gëzuar Ridvanin me një djalë i cili vjen si fryti

Lexo më shumë
1 në 10 të rinj ka një video seksi

1 në 10 të rinj ka një video seksi 0

🕔12:38, 12.Jul 2013

Teknologjia është bërë pjesë e seksualitetit të të rinjve? Me sa duket, po. Të rinjtë janë rritur me celularë, internet e rrjete shoqërore dhe kjo pasqyrohet në jetën e tyre të përditshme, duke filluar nga jeta seksuale. Videove porno tradicionale

Lexo më shumë
Në përpjekje për të shpëtuar, gazela përfundon në makinën e turistëve (VIDEO)

Në përpjekje për të shpëtuar, gazela përfundon në makinën e turistëve (VIDEO) 0

🕔10:09, 11.Jul 2013

Një impala që po ndiqej nga një getopard ka përfunduar në makinën e disa turistëve në Parkun Kombëtar “Kruger” , në Afrikën e Jugut. Një grup turistësh kishin parkuar makinën e tyre në rrugë, duke shijuar mrekullinë e jetës së

Lexo më shumë
Elvana ia dhuron zemrën…

Elvana ia dhuron zemrën… 0

🕔13:11, 10.Jul 2013

Ende nuk dihet se kujt i thotë kështu me këtë bashkim duarsh duke formuar zemrën këngëtarja e njohur shqiptare Elvana Gjata. Të pyesësh atë natyrisht se do te thotë se për fansat, por ne e dimë se preket vërtetë zemra

Lexo më shumë
Vanity Fair: Papa Francesku, “Njeriu i Vitit”!

Vanity Fair: Papa Francesku, “Njeriu i Vitit”! 0

🕔10:17, 10.Jul 2013

Papa Francesku është zgjedhur “Njeriu i Vitit” (paraprakisht) nga revista e famshme Vanity Fair, e cila i ka dedikuar numrin e rradhës  dhe kopertinën.

Lexo më shumë