Back to homepage

Lifestyle

Monica Belluci, lidhje me miliarderin azer

Monica Belluci, lidhje me miliarderin azer 0

🕔11:39, 28.Aug 2013

Monica Bellucci është ndarë nga aktori francez Vincent Cassel pasi ka një lidhje me biznesmenin azer Telman Ismailov. Lajmin e ka publikuar haqqin.az, një faqe interneti nga Azerbajxhani që merret me thashetheme VIP-ash, transmeton TCH. Zërat për një lidhje mes

Lexo më shumë
Si të jesh sensuale në katër hapa

Si të jesh sensuale në katër hapa 2

🕔08:21, 28.Aug 2013

Pyetja që torturon më shpesh femrat është se ç’duhet të bëjnë për t’i pëlqyer seksit tjetër. Nuk ka nevojë të lexoni manuale për këtë, janë gjëra të thjeshta që ndoshta i dinit por nuk u keni kushtuar rëndësi. Bukuria e

Lexo më shumë
Ronaldo dhe Nadal, sportistët më të dëshiruar nga italianet

Ronaldo dhe Nadal, sportistët më të dëshiruar nga italianet 0

🕔19:47, 27.Aug 2013

Sporti është një element që bën pjesë në stilin e jetës së grave italiane. Por, cilët janë sportistët që bëjnë të rrahin zemrat e tyre? Më poshtë klasifikimi i më të dëshiruarve nga ‘seksi i bukur’ Duke ndjekur sporte si

Lexo më shumë
Çfarë mund të hajë Tuna sipas Dafit

Çfarë mund të hajë Tuna sipas Dafit 0

🕔14:38, 27.Aug 2013

Dafina Zeqiri është krejt ndryshe në biseda private nga ato publike. Ajo nuk kursen edhe fjalët fyese ndaj kolegeve të saj me të cilat ka bashkëpunuar dhe realizuar spote muzikore. Kështu, në një bisedë private, e cila është bërë publike

Lexo më shumë
Një histori frymëzuese dashurie (FOTO)

Një histori frymëzuese dashurie (FOTO) 2

🕔10:12, 27.Aug 2013

Një foto e një ish-ushtaraku nga San Diego, i cili humbi këmbët e tij gjatë një operacioni në Afganistan, e realizuar nga gruaja e tij, ka prekur dhjetëra mijëra njerëz në rrjetet sociale dhe tashmë është bërë hit. Gjashtë vite

Lexo më shumë
Zvicër, deputeti bën fushatë politike me film porno

Zvicër, deputeti bën fushatë politike me film porno 1

🕔21:51, 26.Aug 2013

Një deputet në Zvicër ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe për të bërë fushatë politike për zgjedhjet që do të zhvillohen në 6 tetor. Deputeti 48-vjeçar ka realizuar një film simbolik porno, i cili titullohet “Seksi dhe skandalet në Parlament”.

Lexo më shumë
Cowell-Silversman thyejnë tabunë, deklarojnë publikisht dashurinë

Cowell-Silversman thyejnë tabunë, deklarojnë publikisht dashurinë 0

🕔21:21, 26.Aug 2013

Anëtari i famshëm i jurisë së X-Factor Simon Cowell vetëm perpara pak kohesh ka zbuluar se do të bëhet baba për herë të parë me te dashurën e tij Lauren Silversman. Çifti kishin qene ne nje romance per një kohë

Lexo më shumë
Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards (Foto)

Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards (Foto) 0

🕔21:13, 26.Aug 2013

Ylli i popit britanik, Rita Ora ishte një prej yjeve më të komentuara në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards. Këngëtarja shqiptare tërhoqi vëmendjen e publikut kur arriti në tapetin e kuq e veshur me një fustan të

Lexo më shumë
Bellucci-Cassel, vjen ndarja

Bellucci-Cassel, vjen ndarja 0

🕔15:10, 26.Aug 2013

Monica Bellucci dhe Vincent Cassel janë ndarë pas 14 vitesh martesë. Lajmin e ka bërë të ditur zyra e shtypit e aktores italiane. Bellucci dhe Cassel janë martuar në vitin 1999 dhe kanë dy vajza nga lidhja e tyre. Aktorët

Lexo më shumë
Gazetarja, intervistë “topless” me kryebashkiakun

Gazetarja, intervistë “topless” me kryebashkiakun 0

🕔14:45, 26.Aug 2013

Një gazetare radioje dhe kolumniste kanadeze hoqi bluzën gjatë një interviste me kryetarin e bashkisë së Kelovnës dhe vazhdoi intervistën gjysmë e zhveshur. Lori Welbourne pyeti Walter Gray-n nëse ishte e ligjshme që femrat e qytetit të tij të nxirrnin

Lexo më shumë