Back to homepage

Lifestyle

Çmimi i lirisë, Berluskoni do të paguajë 3 milionë euro në muaj

Çmimi i lirisë, Berluskoni do të paguajë 3 milionë euro në muaj 0

🕔10:05, 28.Dec 2012

Silvio Berluskoni do t’i paguajë ish-gruas së tij Veronika Lario tre milionë euro në muaj, 36 milionë në vit. Në këmbim të kësaj shume, ish-kryeministri italian do të mbajë pronësinë e vilës në Makerio dhe asetet në kompanitë ku është

Lexo më shumë
Rita Ora, për Krishtlindje në plazhet e Dubait

Rita Ora, për Krishtlindje në plazhet e Dubait 0

🕔21:21, 27.Dec 2012

Rita i ka ikur furtunave dimerore dhe per Kershendella eshte gjindur ne plazhet e nxehta te Palmes ne Dubai, duke treguar linjat e saja seksi. Shpesh eshte komentuar si nje vajze qe di si ta kaloj kohen bukur, dhe fotot

Lexo më shumë
Kunati i Britnit: Jam unë babai i djalit të saj, jo im vëlla

Kunati i Britnit: Jam unë babai i djalit të saj, jo im vëlla 0

🕔17:37, 27.Dec 2012

Kunati i Britni Spirs i habit të gjithë. Kris Federlajn pretendon se ka fjetur me këngëtaren gjatë kohës kur ajo ka qenë e martuar me të vëllain, Kevin, dhe është babai i vërtetë i djalit 7-vjeçar të Britnit, Shon. Kristofer

Lexo më shumë
Nata e ndërrimit të viteve, ja supersticioni që fshihet pas traditave

Nata e ndërrimit të viteve, ja supersticioni që fshihet pas traditave 0

🕔17:20, 27.Dec 2012

E keni pyetur veten pse njerëzit puthen kur ndërrohen vitet? Apo pse bërtasin me zë të lartë kur ora shënon 12:00 e natës? Disa mund të thonë se ndoshta prej pijeve alkoolike dhe shampanjës…por në fakt pas këtyre zakoneve fshihet

Lexo më shumë
Festat e fundvitit, ndikim edhe te gjumi

Festat e fundvitit, ndikim edhe te gjumi 0

🕔14:44, 27.Dec 2012

Të gjithë ankohen gjatë festave të fundvitit për dhimbjet e stomakut apo ndjesinë e tejngopjes. Por konsumimi i sasive të mëdha të ushqimit sjell edhe një tjetër pasojë negative për organizmin. Festat e fundvitit janë armiku i gjumit. Këtë e

Lexo më shumë
Kejt Uinslet martohet për herë të tretë

Kejt Uinslet martohet për herë të tretë 0

🕔14:00, 27.Dec 2012

Një tjetër martesë për Kejt Uinslet. Aktorja kryesore e filmit të famshëm “Titanik” është martuar me të dashurin e saj, Ned Roknroll, nipi i miliarderit Riçard Branson, në një ceremoni me pak të ftuar në Nju Jork. Lajmin e jep

Lexo më shumë
Atje ku blejnë vetëm pasanikët

Atje ku blejnë vetëm pasanikët 0

🕔14:52, 26.Dec 2012

Aty nuk mund të gjeni asgjë nën 10 mijë euro. Jo rastësisht në vitrinë (faqen e parë) gjenden jahte, apartamente luksi, deri edhe ishuj në Karaibe. Mirë se vini në The Billionaire Shop, dyqani online për të pasurit që shpenzojnë

Lexo më shumë
Kujt ia ka dedikuar Floriani këngën “Ngjyra e Kuqe”?

Kujt ia ka dedikuar Floriani këngën “Ngjyra e Kuqe”? 0

🕔20:38, 25.Dec 2012

Floriani, të cilit i thonë “i vogël”, ndoshta edhe është dhe do jetë i tillë për një kohë, por që tani si një “Bieber” shqiptar, po çmend vajzat kudo që shfaqet. Por, vetë ai ka zbuluar se ka në mendje

Lexo më shumë
Të ndihesh mirë me veten

Të ndihesh mirë me veten 0

🕔12:04, 23.Dec 2012

E kush mund të thotë se Kelli Bruk nuk ndihet mirë me veten. Nëse mendojnë kështu, atëherë do të ishte mirë të shihnin videon me xhirimet ndërsa Kelli pozonte për kalendarin e vitit 2013. E dashura 33-vjeçare e ish-lojtarit të

Lexo më shumë
Shi yjesh mbi ujëvarë

Shi yjesh mbi ujëvarë 0

🕔17:34, 21.Dec 2012

Natyra të mahnit shpesh me bukurinë e jashtëzakonshme të saj. Një prej këtyre momenteve është fiksuar në aparatin fotografik të një udhëtari në Hardangerfjord në Norvegji. Duket sikur një shi yjesh zbret nga qielli për t’u derdhur në ujëvarë. Yjet

Lexo më shumë