Back to homepage

Lifestyle

Urimi që ofendoi mijëra gra në Itali (FOTO)

Urimi që ofendoi mijëra gra në Itali (FOTO) 1

🕔10:00, 9.Mar 2013

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, kompania italiane “Algida”, e cila prodhon dhe tregton akullore (një markë e njohur edhe në Shqipëri) ka bërë një urim të shoqëruar me një foto paksa të çuditshme. Në profilin e saj në Facebook, Algida

Lexo më shumë
Valbona Selimllari, mbretëreshë e bukurisë edhe pas 20 vitesh (FOTO)

Valbona Selimllari, mbretëreshë e bukurisë edhe pas 20 vitesh (FOTO) 1

🕔17:14, 8.Mar 2013

Ajo është misi i parë shqiptar dhe duket se e tillë do të mbetet për shumë kohë. Valbona Selimllari shkëlqen më fort se shumë vajza që nuk kishin lindur ende kur në kokën e saj u vendos kurora e më

Lexo më shumë
Sindi Kroford tregon sekretin e martesës së saj

Sindi Kroford tregon sekretin e martesës së saj 0

🕔16:57, 8.Mar 2013

Modelja me famë botërore, Sindi Kroford, tregon sekretin e martesës së saj 14-vjeçare. 47-vjeçarja është e martuar me restauratorin e veprave të artit, Rand Gerber, me të cilin ka dy fëmijë: djalin Presli 13 vjeç dhe vajzën, Kaia, 11 vjeç.

Lexo më shumë
Futbollisti vret të dashurën dhe ushqen qentë me të

Futbollisti vret të dashurën dhe ushqen qentë me të 1

🕔19:31, 7.Mar 2013

Një futbollist brazilian pranoi se e dashura e tij u vra, iu copëtua trupi dhe me të u ushqyen qentë. Bruno Fernandes de Souza, 28-vjeçari që planifikonte të luante me skuadrën kombëtare në Kupën e Botës 2014, akuzohet se ka

Lexo më shumë
Thaçi dashurohet me përkthyesen e Daçiçit?!

Thaçi dashurohet me përkthyesen e Daçiçit?! 1

🕔14:29, 6.Mar 2013

Mediat serbe kanë nxjerrë edhe një ‘margaritar’ të radhës lidhur me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe takimet që po i zhvillon ai në Bruksel me kryeministrin serb, Ivica Daçiç. Sipas gazetës serbe Kurir, kryeministri Thaçi gjatë bisedimeve të vështira

Lexo më shumë
A janë ndarë Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj !?

A janë ndarë Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj !? 1

🕔12:05, 6.Mar 2013

Pas shumë shpekulimeve e thashethemeve, cifti shumë i përfolur Shpat Kasapi dhe Aferdita Dreshaj ndahen. Lajmi konfirmohet nga disa media, qe informuan çifti i lidhur ka vendosur që ti jap fund lidhjes se tyre dhe fejesës disa vjeçare. Planet e

Lexo më shumë
Rita hakmerret ndaj Rob: Para se të shkruash në Tuiter duhet të jesh mendërisht në rregull

Rita hakmerret ndaj Rob: Para se të shkruash në Tuiter duhet të jesh mendërisht në rregull 0

🕔13:16, 5.Mar 2013

Më në fund, Rita Ora ka folur për lidhjen e saj me Rob Kardashian dhe akuzat e këtij të fundit se e kishte tradhtuar me disa meshkuj gjatë kohës kur ishin bashkë. “Kur ke qenë i lidhur me dikë për

Lexo më shumë
Emiri i Katarit blen 6 ishuj në Greqi

Emiri i Katarit blen 6 ishuj në Greqi 0

🕔12:21, 5.Mar 2013

Emiri i Katarit blen gjashtë ishuj të Greqisë. Sheikh Hamad bin Khalifa Al-Thani ka bërë të vetët ishujt që mendohet se do t’ua dhurojë fëmijëve të tij. Ai ka 24 fëmijë nga tre gratë e tij dhe zona ku ndodhen

Lexo më shumë
Karlos Slim, më i pasuri në botë për të katërtin vit me radhë

Karlos Slim, më i pasuri në botë për të katërtin vit me radhë 0

🕔12:10, 5.Mar 2013

Për të katërtin vit radhazi, miliarderi meksikan, Carlos Slim, është shpallur si njeriu më i pasur në botë nga revista “Forbes”. Pasuria e Slims llogaritet të jetë rreth 73 miliardë dollarë, ndryshe e barazvlefshme me Prodhimin e Brendshëm Bruto të

Lexo më shumë
Jorida Tabaku, me të kuqe në selinë blu

Jorida Tabaku, me të kuqe në selinë blu 2

🕔14:14, 4.Mar 2013

Ajo është një zonjë simpatike dhe e kuruar gjatë gjithë kohës. Numri dy i Bashkisë së Tiranës, Jorida Tabaku, nuk i heq takat dhe veshjet elegante as në inspektimet në terren. Pak ditë më parë, ajo është fotografuar teksa i

Lexo më shumë