Back to homepage

Lifestyle

Aksesorët më të bukur mbi tapetin e kuq (Fotot)

Aksesorët më të bukur mbi tapetin e kuq (Fotot) 0

🕔16:49, 11.Jan 2013

Detajet kanë gjithmonë rëndësi. Aq më tepër nëse bëhet fjalë për shfaqje mbi tapetin e kuq, si në rastin e Critics Choise Awards, çmimet e kritikës që u paraprijnë atyre të Golden Globe. Në mbrëmjen e organizuar në Santa Monica,

Lexo më shumë
100 dollarë nëse do t’i dërgosh mesazh krijuesit të Facebook-ut

100 dollarë nëse do t’i dërgosh mesazh krijuesit të Facebook-ut 0

🕔16:12, 11.Jan 2013

Nëse krijuesin e Facebook-ut nuk e keni friend në Facebook dhe doni t’i dërgoni një mesazh, përgatituni të paguani 100 dollarë. Në përpjekje për të gjetur forma që mund të parandalojnë mbërritjen e atyre qëpërdoruesit e rrjetit i njohin si

Lexo më shumë
40 vjeçe, por rrëzëllitëse!!!

40 vjeçe, por rrëzëllitëse!!! 0

🕔16:06, 11.Jan 2013

Është shumë e njohur për rolin e saj si Fibi Halliuell në filmin “Shtrigat” (Charmed). Por Alisa Milano tregoi edhe një herë se pavarësisht se 40 vjeçe, vijon të jetë magjepsëse. Ajo u prezantua mbrëmjen e së enjtes në një

Lexo më shumë
“Nuk më trembin rrudhat, vetëm nëse ato janë në …”

“Nuk më trembin rrudhat, vetëm nëse ato janë në …” 0

🕔13:52, 10.Jan 2013

Xhorxh Kluni (George Clooney) rrëfehet në revistën “Max”. Beqari më i famshëm i botës është në faqen e parë të revistës, për të cilën ka rrëfyer disa sekrete, madje një të tillë shumë intim. Nuk ka bërë operacione plastike, të

Lexo më shumë
Rita, po ose jo me lidhje të re

Rita, po ose jo me lidhje të re 1

🕔14:47, 9.Jan 2013

Rita Ora, besohet se është duke u takuar me aktorin dhe muzikantin, Evan Ross i cili është djali i këngëtares së njohur, Diana Ross. Sipas disa burimeve, Rita dhe Evan janë parë duke u argëtuar në një ndejë të dielën

Lexo më shumë
Berluskoni, jastëk në karrige për t’u dukur më i gjatë

Berluskoni, jastëk në karrige për t’u dukur më i gjatë 0

🕔14:01, 9.Jan 2013

Duket se ish-kryeministri italian, Silvio Berluskoni, që pretendon të fitojë zgjedhjet e ardhshme parlamentare në shkurt, ka komplekse me gjatësinë e vet. Kështu, gjatë emisionit “Otto e mezzo”, drejtuar nga Lilli Gruber, në karrigen e Berluskonit janë vendosur dy jastëkë,

Lexo më shumë
Sony gjen zgjidhjen, vjen Xperia Z kundër ujit

Sony gjen zgjidhjen, vjen Xperia Z kundër ujit 0

🕔15:48, 8.Jan 2013

Më në fund Sony ka gjetur zgjidhjen për incidentin që na ndodh shpesh me celularin. Gjiganti i teknologjisë ka shpikur telefonin kundër ujit. Modeli Xperia Z pritet të jetë një rival i denjë (madje më shumë se kaq) i i-Phone-it,

Lexo më shumë
Krahasojeni këtë femër me 61-vjeçaret që njihni

Krahasojeni këtë femër me 61-vjeçaret që njihni 0

🕔11:18, 8.Jan 2013

Ajo është 61 vjeçe tashmë. Por për Xhejn Sejmur, pak gjëra kanë ndryshuar në aspektin fizik, që nga koha kur luante rolin e doktoreshës Kuin. Aktorja e njohur në Shqipëri përmes serialit uestern që transmetohej në televizionet italiane, “Dr. Quinn,

Lexo më shumë
Ambasada Amerikane: Kujdes gjatë festave, shqiptarët festojnë me armë zjarri

Ambasada Amerikane: Kujdes gjatë festave, shqiptarët festojnë me armë zjarri 0

🕔10:38, 8.Jan 2013

Ambasada Amerikane këshillon gjithmonë shtetasit e vet për të shmangur trazirat dhe vendet që mund të paraqesin rrezik për jetën e tyre. Por një mesazh i kësaj ambasade për shtetasit e vet që mban datën 28 dhjetor i porosit amerikanët

Lexo më shumë
“Mos ia thyej zemrën vajzës sime”

“Mos ia thyej zemrën vajzës sime” 0

🕔17:39, 7.Jan 2013

Ajo ka tashmë një të dashur të ri. Tejlor Suift është mes dy meshkujve që e duan dhe përkujdesen: i dashuri Herri dhe babai, Skot. Ky i fundit ka porositur djaloshin Herri të mos e zhgënjejë vajzën e tij. “Mos

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim