Back to homepage

Lifestyle

Sa kushton puna e një prindi

Sa kushton puna e një prindi 0

🕔12:56, 10.Mar 2013

Nëse një mama do të paguhej për punën që bën, ajo do të fitonte 31 500 paund (36 161 euro) në vit. Sipas një studimi të kryer në Britaninë e Madhe, një nënë shpenzon 71 orë në javë për punët

Lexo më shumë
E kush tha që një si Laura nuk mund të jetë edhe… pedagoge?

E kush tha që një si Laura nuk mund të jetë edhe… pedagoge? 4

🕔17:14, 9.Mar 2013

Megjithese duket nje vajze me inteligjence nen mesatare kur lexon deklaratat qe shkruan Berisha Laura Vorpsi është edhe ….pedagoge në Fakultetin Juridik! Fotot me poshte jane te gazetes “Panorama” qe merret ne vjimesi fundjavave me Lauren dhe shoqet e saj.

Lexo më shumë
Urimi që ofendoi mijëra gra në Itali (FOTO)

Urimi që ofendoi mijëra gra në Itali (FOTO) 1

🕔10:00, 9.Mar 2013

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, kompania italiane “Algida”, e cila prodhon dhe tregton akullore (një markë e njohur edhe në Shqipëri) ka bërë një urim të shoqëruar me një foto paksa të çuditshme. Në profilin e saj në Facebook, Algida

Lexo më shumë
Valbona Selimllari, mbretëreshë e bukurisë edhe pas 20 vitesh (FOTO)

Valbona Selimllari, mbretëreshë e bukurisë edhe pas 20 vitesh (FOTO) 1

🕔17:14, 8.Mar 2013

Ajo është misi i parë shqiptar dhe duket se e tillë do të mbetet për shumë kohë. Valbona Selimllari shkëlqen më fort se shumë vajza që nuk kishin lindur ende kur në kokën e saj u vendos kurora e më

Lexo më shumë
Sindi Kroford tregon sekretin e martesës së saj

Sindi Kroford tregon sekretin e martesës së saj 0

🕔16:57, 8.Mar 2013

Modelja me famë botërore, Sindi Kroford, tregon sekretin e martesës së saj 14-vjeçare. 47-vjeçarja është e martuar me restauratorin e veprave të artit, Rand Gerber, me të cilin ka dy fëmijë: djalin Presli 13 vjeç dhe vajzën, Kaia, 11 vjeç.

Lexo më shumë
Futbollisti vret të dashurën dhe ushqen qentë me të

Futbollisti vret të dashurën dhe ushqen qentë me të 1

🕔19:31, 7.Mar 2013

Një futbollist brazilian pranoi se e dashura e tij u vra, iu copëtua trupi dhe me të u ushqyen qentë. Bruno Fernandes de Souza, 28-vjeçari që planifikonte të luante me skuadrën kombëtare në Kupën e Botës 2014, akuzohet se ka

Lexo më shumë
Thaçi dashurohet me përkthyesen e Daçiçit?!

Thaçi dashurohet me përkthyesen e Daçiçit?! 1

🕔14:29, 6.Mar 2013

Mediat serbe kanë nxjerrë edhe një ‘margaritar’ të radhës lidhur me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe takimet që po i zhvillon ai në Bruksel me kryeministrin serb, Ivica Daçiç. Sipas gazetës serbe Kurir, kryeministri Thaçi gjatë bisedimeve të vështira

Lexo më shumë
A janë ndarë Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj !?

A janë ndarë Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj !? 1

🕔12:05, 6.Mar 2013

Pas shumë shpekulimeve e thashethemeve, cifti shumë i përfolur Shpat Kasapi dhe Aferdita Dreshaj ndahen. Lajmi konfirmohet nga disa media, qe informuan çifti i lidhur ka vendosur që ti jap fund lidhjes se tyre dhe fejesës disa vjeçare. Planet e

Lexo më shumë
Rita hakmerret ndaj Rob: Para se të shkruash në Tuiter duhet të jesh mendërisht në rregull

Rita hakmerret ndaj Rob: Para se të shkruash në Tuiter duhet të jesh mendërisht në rregull 0

🕔13:16, 5.Mar 2013

Më në fund, Rita Ora ka folur për lidhjen e saj me Rob Kardashian dhe akuzat e këtij të fundit se e kishte tradhtuar me disa meshkuj gjatë kohës kur ishin bashkë. “Kur ke qenë i lidhur me dikë për

Lexo më shumë
Emiri i Katarit blen 6 ishuj në Greqi

Emiri i Katarit blen 6 ishuj në Greqi 0

🕔12:21, 5.Mar 2013

Emiri i Katarit blen gjashtë ishuj të Greqisë. Sheikh Hamad bin Khalifa Al-Thani ka bërë të vetët ishujt që mendohet se do t’ua dhurojë fëmijëve të tij. Ai ka 24 fëmijë nga tre gratë e tij dhe zona ku ndodhen

Lexo më shumë