Back to homepage

Lifestyle

E frikshme/ Si arriti të mbijetonte? (Video)

E frikshme/ Si arriti të mbijetonte? (Video) 0

🕔13:03, 20.Jun 2016

Ky është momenti shokues kur një makinë BMW me shpejtësi të lartë, godet nga pas një djalë me motor, i cili kishte ndaluar anës rrugës, duke biseduar me një shokun e tij. Por lajmi i mirë është se edhe pas

Lexo më shumë
Irlandezët rrethojnë francezen, ajo preket! (video)

Irlandezët rrethojnë francezen, ajo preket! (video) 0

🕔12:37, 20.Jun 2016

Në mediat ndërkombëtare është botuar një video, ku duken tifozë Irlandezë që rrethojnë një vajzë franceze. Fillimisht frika ka kapur vajzën, por Irlandezët ndryshe nga grupe të tjera tifozësh i kanë dhuruar vajzës emocione pa fund, ata fillimisth janë gjunjëzuar

Lexo më shumë
Video / Pitoni “ngec” në 360 grade

Video / Pitoni “ngec” në 360 grade 0

🕔12:12, 20.Jun 2016

Gjarpri i quajtur Tim, në qendrën e konservimit të gjarprinjve “Alice Springs” në Australi, gjatë ndërrimit të lëkurës së tij, formoi një rreth 360 grade, duke bllokuar veten e tij brenda për mbi tre orë. Drejtori i qendrës tha se

Lexo më shumë
Ironia britanike/ Topi i shpuar, bluza e grisur dhe efikasiteti gjerman (Foto)

Ironia britanike/ Topi i shpuar, bluza e grisur dhe efikasiteti gjerman (Foto) 0

🕔11:52, 20.Jun 2016

Ndeshja mes Francës dhe Zvicrës përfundoi barazim, por ra në sy fakti që bluzat e lojtarëve zviceranë u grisën në të paktën katër raste. Xhaka, Xhemajli, Mehmedi dhe Embolo u shfaqën me bluza të grisura. Kurse shqiptari tjetër, Valon Behrami

Lexo më shumë
Mamaja rrezikon jetën duke marrë hormone për tu dukur më e re

Mamaja rrezikon jetën duke marrë hormone për tu dukur më e re 1

🕔11:45, 20.Jun 2016

Jacqui Ryland, një modele e cila bën rreth 100 selfie në ditë, ka zbuluar se varësia nga hormonet që e bëjnë të duket më e re po i rrezikon jetën. Mamaja e tre fëmijëve nga Worcester ka pranuar në shfaqjen

Lexo më shumë
Video / Tmerri për të kaluar urën prej xhami

Video / Tmerri për të kaluar urën prej xhami 0

🕔11:03, 20.Jun 2016

Këta turistë të tmerruar janë filmuar duke “vuajtur” për të kaluar urën prej xhami qindra metra mbi një kanion të Kinës. Një burrë tërhiqet zvarrë teksa një tjetër mbahet në njërën anë të parmakut i frikësuar për vdekje. Ndërkohë një

Lexo më shumë
Përplaset për vdekje nga makina e tij aktori 27 – vjeçar

Përplaset për vdekje nga makina e tij aktori 27 – vjeçar 0

🕔09:15, 20.Jun 2016

Anton Yelchin, aktori i filmit “Star Trek” është shuar në moshën 27 – vjeçare pasi u përplas për vdekje nga makina e tij. Sipas policisë, Yelchin mbeti i vrarë pasi makina rrëshqiti në një rrugë të pjerrët duke e përplasur

Lexo më shumë
VIDEO/ Rike Roçi dhe Irid Hoxha sërish në stadium, por këtë herë…

VIDEO/ Rike Roçi dhe Irid Hoxha sërish në stadium, por këtë herë… 1

🕔19:57, 19.Jun 2016

Rike Roçi dhe Irid Hoxha pas vëmendjes që tërhoqën në ndeshjen Francë­Shqipëri, kanë zgjedhur jenë sërish në stadium. Dy vajzat seksi kanë postuar një video, ku shfaqen në stadiumin e Lionit në zonën pas portave. Por, ndryshe nga ndeshja e

Lexo më shumë
Kukësi, atraksione pak të njohura të turizmit malor aventuror

Kukësi, atraksione pak të njohura të turizmit malor aventuror 1

🕔18:07, 19.Jun 2016

Kanë qenë një grup të rinjsh amerikanë me origjinë shqiptare, që, me sa duket, të shtyrë nga prindërit e tyre, kanë ardhur enkas në Shqipëri për të promovuar dhe për të bërë të njohur një nga bukuritë më të rralla

Lexo më shumë
Dorëzon, pas pendesës, violinën 100 000… euroshe!

Dorëzon, pas pendesës, violinën 100 000… euroshe! 1

🕔16:35, 19.Jun 2016

Një violinë me vlerë 100 mijë euro, e grabitur në prill në një tren periferie të qytetit gjerman të Mynihut, i është kthyer të zotit, tha sot policia gjermane. Një 35-vjeçar, i cili grabiti instrumentin, e dorëzoi atë në polici të premten, pasi incidenti

Lexo më shumë