Back to homepage

Lifestyle

Në Elbasan nderime për Sadikun, në Vlorë s’kujtohet njeri për Memushajn

Në Elbasan nderime për Sadikun, në Vlorë s’kujtohet njeri për Memushajn 2

🕔11:49, 26.Jun 2016

Paraqitja e mrekullueshme që djemtë e kombëtares tonë bënë në Francë ka bërë që ata të shihen si heronj në Shqipëri. Sapo erdhën ata u pritën me nderimet më të larta shtetërore duke marrë dhe ofiqet e rastit. Bashkia e

Lexo më shumë
Batuta e Shakirës për golin e Shaqirit

Batuta e Shakirës për golin e Shaqirit 1

🕔11:33, 26.Jun 2016

Goli i futbollistit Xherdan Shaqiri në ndjeshjen Zvicër-Poloni është komentuar edhe nga këngëtarja kolumbiane Shakira, e martuar me futbollistin spanjoll Pique. Në profilin e saj në Twitter këngëtarja, ka bërë një status shumë interesant, kur duke bërë një përzierje të

Lexo më shumë
SHBA, nëna qëllon për vdekje 2 vajzat në mes të rrugës; vritet nga policia

SHBA, nëna qëllon për vdekje 2 vajzat në mes të rrugës; vritet nga policia 0

🕔17:54, 25.Jun 2016

Një nënë është vrarë nga policia, pasi ajo qëlloi për vdekje në mes të rrugës dy vajzat e saj. 42-vjeçarja Christy Sheats,  qëlloi mbi vajzat e saj Madison Sheats 17 vjeç dhe Taylor Sheats 22 vjeç. Sipas policisë shkak i

Lexo më shumë
Tenton të vetëvritet me armën e policit (Video)

Tenton të vetëvritet me armën e policit (Video) 0

🕔15:45, 25.Jun 2016

Një përleshje dramatike ka ndodhur në një stacion policor në Cincinnati të SHBA, ku një i dyshuar për vrasje ka tentuar t’i marrë armën policit për t’u vetëvrarë. Një video e postuar nga LiveLeak, shihet 23 vjeçari Thomas Robinson duke

Lexo më shumë
Foto dhe shënim nga… Nard Ndoka

Foto dhe shënim nga… Nard Ndoka 3

🕔15:29, 25.Jun 2016

Kanë qenë emocionet apo diçka tjetër, kjo nuk kuptohet mirë, por Nard Ndoka, i cili më shumë se sa politikan është bërë i famshëm në rrjetet sociale për batutat e tij, këtë herë, ka lënë një tjetër gjurmë. Ardhja e

Lexo më shumë
Kurrë nuk është vonë për të ndryshuar

Kurrë nuk është vonë për të ndryshuar 0

🕔13:52, 25.Jun 2016

Thuajse të gjithëve u ka ndodhur që të dalin para pasqyrës e të shikojnë se ai nuk është trupi që ata duan. Ndoshta e keni menduar se është koha e për të shkuar në palestër apo të mendoni të mbani

Lexo më shumë
Çfarë ndodh kur do patjetër të presësh buqetën e nuses (VIDEO)

Çfarë ndodh kur do patjetër të presësh buqetën e nuses (VIDEO) 0

🕔09:51, 25.Jun 2016

Tradita thotë se kush kap buqetën me lule të nuses, ajo do të martohet më pas. Për këtë arsye, kjo shoqëruese e nuses kishte vendosur që ajo të ishte gruaja e ardhshme e martuar. Në video do të shihni momentin

Lexo më shumë
Ish e dashura e Justin Bieber martohet me miliarderin egjiptian 40 vjet më të madh

Ish e dashura e Justin Bieber martohet me miliarderin egjiptian 40 vjet më të madh 0

🕔00:20, 25.Jun 2016

Modelja Xenia Deni, e njehur më së shumti pas pjesëmarrjes në videon e Justin Bieber ‘What Do You Mean’, është martuar me një ceremoni luksoze 1 mln dollarëshe. 26-vjeçarja ka shkëmbyer unazat me biznesmenin egjiptian 62-vjeçar Ossama Fathi Rabah Al-Sharif

Lexo më shumë
Foto/ Fton publikun të prekë “aty ku s’duhet”, arrestohet artistja

Foto/ Fton publikun të prekë “aty ku s’duhet”, arrestohet artistja 1

🕔22:20, 24.Jun 2016

Një artiste zvicerane është arrestuar në sheshin “Trafalgar” të Londrës, pasi ka ftuar të huajt të prekin organet e saj gjenitale. Milo Morie është gruaja që udhëton në të gjithë Evropën dhe fton të huajt të prekin organet e saj

Lexo më shumë
VIDEO/ Nusja dhe dhendri shkojnë drejt altarit, por…

VIDEO/ Nusja dhe dhendri shkojnë drejt altarit, por… 0

🕔19:12, 24.Jun 2016

Ky është momenti i sikletshëm kur nusja dhe dhendri shkojnë drejt altarit por u ndodh diçka e pakëndshme. Një prej fishekzjarrëve prej fustanin e nuses që merr flakë. Ngjarja ka ndodhur në Xintai të Kinës.

Lexo më shumë