Cikalleshi i dhuron fanellën e fitores Veliajt, kryebashkiaku: Me djalin më të mirë të Kavajës dhe goleadorin unik të Kuqezinjve

Cikalleshi i dhuron fanellën e fitores Veliajt, kryebashkiaku: Me djalin më të mirë të Kavajës dhe goleadorin unik të Kuqezinjve 5

🕔09:33, 19.Nov 2020

Pas fitores spektakolare dje ndaj Bjellorusisë që na ngjiti në krye të grupit, njeriu i ndeshjes Sokol Cikalleshi i ka dhuruar fanellën kryebashkiakut të Tiranes Erion Veliaj. Veliaj e vlerëson goleadorin kuqezi nga Kavaja shembull për të gjithë se njeriu

Lexo më shumë
Pyetja që nxehu trajnerin Reja pas ndeshjes së Kombëtares: Na çatë tr*pin me këtë, u bëtë të mërzitshëm

Pyetja që nxehu trajnerin Reja pas ndeshjes së Kombëtares: Na çatë tr*pin me këtë, u bëtë të mërzitshëm 2

🕔19:53, 18.Nov 2020

Trajneri i Shqipërisë, Edi Reja u justifikua se fitorja me Bjellorusinë u ndërlikua për shkak se mjaft lojtarë që u aktivizuan sot, nuk kanë luajtur rregullisht me ekipet e tyre. Për emisionin “Zona Gol” në “Supersport”, tekniku italian kërkoi që

Lexo më shumë
LIGA E KOMBEVE / Përfundon përballja në Tiranë, Shqipëria rrëmben vendin e parë në Ligën C. Kuqezinjtë mposhtin Bjellorusinë me rezultatin 3-2

LIGA E KOMBEVE / Përfundon përballja në Tiranë, Shqipëria rrëmben vendin e parë në Ligën C. Kuqezinjtë mposhtin Bjellorusinë me rezultatin 3-2 1

🕔18:02, 18.Nov 2020

Ka përfunduar në “Air Albania” sfida midis Shqipërisë dhe Bjellorusisë. Kuqezinjtë kanë arritur të korrin një fitore mjaft të rëndësishme me rezultatin 3-2, e cila i shpall fitues të Ligës C, të Ligës së Kombeve. Shqipëria e mbyll në këtë

Lexo më shumë
VIDEO: Përfundon pjesa e parë, Shqipëria në avantazh, Manaj shënon golin e tretë ndaj Bjellorusisë

VIDEO: Përfundon pjesa e parë, Shqipëria në avantazh, Manaj shënon golin e tretë ndaj Bjellorusisë 0

🕔17:08, 18.Nov 2020

Rei Manaj ka 3-fishuar rezultatin pas një goli spektakolar të shënuar në stadiumin Air Albania. Me rezultatin 3-1 ka përfunduar pjesa e parë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Dy golat e parë u shënuan nga Sokol Cikalleshi. Goli i

Lexo më shumë
Starton Shqipëri-Bjellorusi, kuqezinjtë kalojnë në avantazh 2-0 brenda pak minutave

Starton Shqipëri-Bjellorusi, kuqezinjtë kalojnë në avantazh 2-0 brenda pak minutave 0

🕔16:28, 18.Nov 2020

Ka startuar më së miri në “Air Albania” sfida më e rëndësishme e grupit ajo mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë. Sokol Cikalleshi ka shënuar në minutën e ’19 duke kaluar në avantazh kuqezinjtë. Ndërsa pak minuta më vonë Rei Manaj fitolli

Lexo më shumë
Hysaj rezulton pozitiv me COVID-19 dhe humbet “finalen” me Bjellorusinë

Hysaj rezulton pozitiv me COVID-19 dhe humbet “finalen” me Bjellorusinë 0

🕔09:25, 18.Nov 2020

Kombëtarja shqiptare është tronditur pak orë para ndeshjes me Shqipërinë. Futbollisti Elseid Hysaj ka rezultuar së fundmi pozitiv me koronavirus. Për rrjedhojë, mbrojtësi i krahut nuk do të luajë ndaj bjellorusëve duke i shkaktuar trajnerit Reja dhe ekipit një shok

Lexo më shumë
FSHF kërkoi ndryshimin e stadiumit, ku do të luhet Shqipëri-Bjellorusi

FSHF kërkoi ndryshimin e stadiumit, ku do të luhet Shqipëri-Bjellorusi 2

🕔13:33, 17.Nov 2020

Shqipëria fitoi ndaj Kazakistanit në Ligën e Kombeve me shifrat 3-1, por pas ndeshjes trajneri Reja nuk ishte i kënaqur me lojën dhe terrenin e fushës së stadiumit “Air Albania”. Ai u shpreh se në stadiumin e Elbasanit kuqezinjtë kanë

Lexo më shumë
Ish-kapiteni Lala, mesazh Kombëtares: Kemi kualitetin e duhur, t’i mundim bjellorusët!

Ish-kapiteni Lala, mesazh Kombëtares: Kemi kualitetin e duhur, t’i mundim bjellorusët! 2

🕔19:44, 16.Nov 2020

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Altin Lala, është i bindur se kuqezinjtë do t’ia arrijnë të triumfojnë ndaj Bjellorusisë të mërkurën për t’u renditur kështu të parët në Grupin 4 të Ligës C në UEFA Nations League. Në një mesazh të

Lexo më shumë
Tirana nuk humb kohë, gjen me urgjencë trajnerin e ri

Tirana nuk humb kohë, gjen me urgjencë trajnerin e ri 2

🕔19:56, 12.Nov 2020

Pas shkarkimit të Emmanuel Egbo, trajneri i ri i Tiranës do të jetë Nevil Dede. Burime të Top Channel kanë konfirmuar se Nevil Dede që mban aktualisht detyrën e trajnerit të ekipit kombëtar U 19 pritet të zyrtarizohet nesër si

Lexo më shumë
Tirana shkarkon trajnerin Emmanuel Egbo

Tirana shkarkon trajnerin Emmanuel Egbo 2

🕔18:32, 12.Nov 2020

Tirana ka shkarkuar trajnerin Emmanuel Egbo. Shkarkimi i nigerianit ka ardhur pas eleminimit në kupë. Tirana u mund nga ekipi i Kategorisë së Parë, Korabi me rezultatin të parë. Sipas burimeve të Top Channel, Tirana kishte kohë që e priste

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim

Njoftim