Materaci, foto te statuja e “duelit” me Zidane

Materaci, foto te statuja e “duelit” me Zidane 0

🕔13:24, 7.Nov 2012

Italiani ka pozuar në qendrën Pompidou të Parisit dhe e ka postuar në Twitter   Marko Materaci ka vizituar në Paris statujën e incidentit të famshëm midis tij dhe Zinedine Zidane në finalen e Botërorit 2006. Ai ka pozuar para

Lexo më shumë
Bogdani, arma ekstra e Sienës

Bogdani, arma ekstra e Sienës 0

🕔13:22, 7.Nov 2012

Veterani shqiptar nuk ka pasur shumë hapësira, por kontribuon pozitivisht falë bagazhit të madh të përvojës Përvoja nuk ka të paguar dhe ndaj Erjon Bogdani ndihet i rëndësishëm te Siena. Në moshën 36-vjeçare nuk ka gjetur shumë hapësira në këtë

Lexo më shumë
Sadiku, edhe K’lautern në listë

Sadiku, edhe K’lautern në listë 0

🕔13:20, 7.Nov 2012

Klubi gjerman interesohet për sulmuesin, në janar duket i sigurt largimi nga Lugano   Armando Sadiku vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur për merkaton e janarit, jo thjesht duke llogaritur vetëm futbollistët shqiptarë. Emri i tij po

Lexo më shumë
Lacio, Tare nuk kërkon alibi

Lacio, Tare nuk kërkon alibi 0

🕔13:18, 7.Nov 2012

“I meritojmë kritikat, sepse luajtëm dobët, megjithatë pa e ekzagjeruar”   Lacio zhvilloi një ndeshje për t’u harruar në Katania, ku u shpartallua nga skuadra vendase me rezultatin 5-0. Një humbje e hidhur edhe për drejtorin sportiv të klubit roman,

Lexo më shumë
President of the United States – Sports

President of the United States – Sports 0

🕔12:30, 6.Nov 2012

Sporti ka qenë gjithmonë një mjet tepër i veçantë propagande i përqafuar nga Presidentët e Amerikës. Dikush e ka aplikuar më pak e dikush më shumë, por të gjithë janë kujdesur të duken si njerëz të shkrirë me masat, duke

Lexo më shumë
Kukësi e bën rrugë me Tiranën, mundet edhe Vllaznia

Kukësi e bën rrugë me Tiranën, mundet edhe Vllaznia 0

🕔11:35, 5.Nov 2012

Skuadra e Cungut fiton në “Qemal Stafa”, bardheblutë ndryshojnë trajnerin por jo fatin e tyre përballë verilindorëve. Shkodranët humbin shansin t’i afrohen Skënderbeut dhe zbresin në vendin e katërt me golaverazh më të keq se Besa e Kukësi   Dritan

Lexo më shumë
Tension dhe gabime, Besa ndal Skënderbeun

Tension dhe gabime, Besa ndal Skënderbeun 0

🕔10:30, 5.Nov 2012

Kampionët barazojnë në Kavajë, fiton Flamurtari, Vllaznia sot ka shansin të afrohet në -3 pikë me kreun Skënderbeu e ka rritur në gjashtë pikë diferencën nga ndjekësi më i afërt, por ndoshta vetëm përkohësisht, pasi Vllaznia luan sot dhe i

Lexo më shumë
Berisha ia kalon Berishës

Berisha ia kalon Berishës 0

🕔10:28, 5.Nov 2012

Simulimet Besart Berisha ka fituar çmimin e parë në renditjen e hileqarëve në Australi, por nga Kategoria Superiore e Shqipërisë mund t’i vijë konkurrencë e fortë. Është lojtari me të njëjtin mbiemër, Bernard Berisha, i cili dje ka treguar aftësi

Lexo më shumë
Ciri-ciri Agen Judi Bola88 Online Terpercaya disaat Ini

Ciri-ciri Agen Judi Bola88 Online Terpercaya disaat Ini 0

🕔10:27, 5.Nov 2012

berkata berkenaan permainan judi bola online di internet tentu tak kumplit rasanya jikalau kita tak membahas berkenaan ciri-ciri agen judi online terpercaya ketika ini. Mengingat kasus pernipuan yg lumayan tidak sedikit di internet terang bakal menciptakan tidak sedikit orang lebih

Lexo më shumë
“Van Damme shqiptar”, nga ringu në filmat aksion

“Van Damme shqiptar”, nga ringu në filmat aksion 0

🕔10:26, 5.Nov 2012

 Agron Pajaziti ndjek gjurmët e idhullit të tij, tashmë duke u bërë protagonist kinemaje në Zvicër   Karateisti kosovar Agron Pajaziti i dha fund karrierës në sport, për t’iu kushtuar karrierës së filmave. 29-vjeçari nga Gjilani thirret me nofkën “Van

Lexo më shumë