President of the United States – Sports

President of the United States – Sports 0

🕔12:30, 6.Nov 2012

Sporti ka qenë gjithmonë një mjet tepër i veçantë propagande i përqafuar nga Presidentët e Amerikës. Dikush e ka aplikuar më pak e dikush më shumë, por të gjithë janë kujdesur të duken si njerëz të shkrirë me masat, duke

Lexo më shumë
Kukësi e bën rrugë me Tiranën, mundet edhe Vllaznia

Kukësi e bën rrugë me Tiranën, mundet edhe Vllaznia 0

🕔11:35, 5.Nov 2012

Skuadra e Cungut fiton në “Qemal Stafa”, bardheblutë ndryshojnë trajnerin por jo fatin e tyre përballë verilindorëve. Shkodranët humbin shansin t’i afrohen Skënderbeut dhe zbresin në vendin e katërt me golaverazh më të keq se Besa e Kukësi   Dritan

Lexo më shumë
Tension dhe gabime, Besa ndal Skënderbeun

Tension dhe gabime, Besa ndal Skënderbeun 0

🕔10:30, 5.Nov 2012

Kampionët barazojnë në Kavajë, fiton Flamurtari, Vllaznia sot ka shansin të afrohet në -3 pikë me kreun Skënderbeu e ka rritur në gjashtë pikë diferencën nga ndjekësi më i afërt, por ndoshta vetëm përkohësisht, pasi Vllaznia luan sot dhe i

Lexo më shumë
Berisha ia kalon Berishës

Berisha ia kalon Berishës 0

🕔10:28, 5.Nov 2012

Simulimet Besart Berisha ka fituar çmimin e parë në renditjen e hileqarëve në Australi, por nga Kategoria Superiore e Shqipërisë mund t’i vijë konkurrencë e fortë. Është lojtari me të njëjtin mbiemër, Bernard Berisha, i cili dje ka treguar aftësi

Lexo më shumë
Ciri-ciri Agen Judi Bola88 Online Terpercaya disaat Ini

Ciri-ciri Agen Judi Bola88 Online Terpercaya disaat Ini

🕔10:27, 5.Nov 2012

berkata berkenaan permainan judi bola online di internet tentu tak kumplit rasanya jikalau kita tak membahas berkenaan ciri-ciri agen judi online terpercaya ketika ini. Mengingat kasus pernipuan yg lumayan tidak sedikit di internet terang bakal menciptakan tidak sedikit orang lebih

Lexo më shumë
“Van Damme shqiptar”, nga ringu në filmat aksion

“Van Damme shqiptar”, nga ringu në filmat aksion 0

🕔10:26, 5.Nov 2012

 Agron Pajaziti ndjek gjurmët e idhullit të tij, tashmë duke u bërë protagonist kinemaje në Zvicër   Karateisti kosovar Agron Pajaziti i dha fund karrierës në sport, për t’iu kushtuar karrierës së filmave. 29-vjeçari nga Gjilani thirret me nofkën “Van

Lexo më shumë
SHPËRTHEN ARVIZU?

SHPËRTHEN ARVIZU? 0

🕔00:17, 3.Nov 2012

Një nismë e ambasadës amerikane me moton “Vepro tani’ po synon të zgjojë energji të fjetura të shoqërisë shqiptare në rrethanat e sotme. Veprimtaria është përuruar sot në Teatrin Kombëtar nën drejtimin e showman-it Adi Krasta, ku është lexuar një

Lexo më shumë
Bogdani shënon, por Siena humbet, Cana titullar

Bogdani shënon, por Siena humbet, Cana titullar 0

🕔22:35, 2.Nov 2012

Erjon Bogdani ka shënuar golin e parë sezonal me Sienën. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare luajti si titullar në Sardenjë, ku Siena u mund 3-1 nga Kaljari. Nene hapi serinë e golave për vendësit në minutën e gjashtë dhe dyfishoi në

Lexo më shumë
Rrudhet Kombëtarja, rrezikojnë “senatorët”

Rrudhet Kombëtarja, rrezikojnë “senatorët” 0

🕔22:28, 2.Nov 2012

Ulje e shpenzimeve te kuqezinjtë, De Biazi do të thërrasë vetëm 18 lojtarë. Në miqësoren me Kamerunin mund të mungojnë Salihi e Bogu. Nuk pritet asnjë emër i ri. Ndaj Kamerunit, në Gjenevë, trajneri De Biazi do të provojë të

Lexo më shumë
Plani i Rosell, një Champions me 64 skuadra

Plani i Rosell, një Champions me 64 skuadra 0

🕔22:26, 2.Nov 2012

Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, mendon se futbolli ka nevojë për ndryshime të rëndësishme dhe ai ka një plan për të motivuar më shumë skuadrat dhe për të rritur audiencën. Në Champions duhet të marrin pjesë 64 skuadra dhe nga

Lexo më shumë

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin