Bogdani shënon, por Siena humbet, Cana titullar

Bogdani shënon, por Siena humbet, Cana titullar 0

🕔22:35, 2.Nov 2012

Erjon Bogdani ka shënuar golin e parë sezonal me Sienën. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare luajti si titullar në Sardenjë, ku Siena u mund 3-1 nga Kaljari. Nene hapi serinë e golave për vendësit në minutën e gjashtë dhe dyfishoi në

Lexo më shumë
Rrudhet Kombëtarja, rrezikojnë “senatorët”

Rrudhet Kombëtarja, rrezikojnë “senatorët” 0

🕔22:28, 2.Nov 2012

Ulje e shpenzimeve te kuqezinjtë, De Biazi do të thërrasë vetëm 18 lojtarë. Në miqësoren me Kamerunin mund të mungojnë Salihi e Bogu. Nuk pritet asnjë emër i ri. Ndaj Kamerunit, në Gjenevë, trajneri De Biazi do të provojë të

Lexo më shumë
Plani i Rosell, një Champions me 64 skuadra

Plani i Rosell, një Champions me 64 skuadra 0

🕔22:26, 2.Nov 2012

Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, mendon se futbolli ka nevojë për ndryshime të rëndësishme dhe ai ka një plan për të motivuar më shumë skuadrat dhe për të rritur audiencën. Në Champions duhet të marrin pjesë 64 skuadra dhe nga

Lexo më shumë

Njoftim

Njoftim