Hysaj kërkon dyfishim të pagës, në dyshim rinovimi me Napolin

Hysaj kërkon dyfishim të pagës, në dyshim rinovimi me Napolin 0

🕔12:50, 15.Sep 2018

  Vihet në dyshim rinovimi i kontratës së Elseid Hysajt me Napolin. Mbrojtësi shqiptar, gjatë verës, kishte marrë një ofertë shumë të rëndësishme nga Chelsea, që i siguronte 4 milionë euro në sezon, por ai vendosi të qëndronte me premtimin

Lexo më shumë
Mërgim Mavraj flet si lojtar i Aris: Ju tregoj orët e mia të para në Selanik

Mërgim Mavraj flet si lojtar i Aris: Ju tregoj orët e mia të para në Selanik 0

🕔12:12, 15.Sep 2018

  Mërgim Mavraj është prezantuar të premten me ekipin e tij të ri, Aris të Selanikut. Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare sistemohet për vazhdimin e karrierës, pasi ka kaluar një periudhë të vështirë thuajse 6-mujore: fillimisht i përjashtuar nga ekipi i

Lexo më shumë
Baloteli kundër medieve italiane: Prej jush nuk erdha në Serie A

Baloteli kundër medieve italiane: Prej jush nuk erdha në Serie A 0

🕔22:01, 14.Sep 2018

Mario Baloteli i përgjigjet kritikave ndaj tij në rrjetet sociale. Sulmuesi i Nisës është kritikuar pas barazimit të Italisë me Poloninë, ku ai u shfaq mbipeshë dhe luftoi për t’u përfshirë në ndeshje. Shumë prej tyre kanë pyetur pse trajneri

Lexo më shumë
Mavraj prezantohet te klubi i ri

Mavraj prezantohet te klubi i ri 0

🕔21:51, 14.Sep 2018

  Ashtu siç edhe pritej Mërgim Mavraj është paraqitur këtë të premte në zyrat e klubit grek të Arisit të Selanikut duke u prezantuar si afrimi më i fundit i verdhezinjëve. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare tashmë është zyrtarisht pjesë e

Lexo më shumë
Briken Calja më i miri në kampionatin e 70 të peshëngritjes

Briken Calja më i miri në kampionatin e 70 të peshëngritjes 1

🕔19:17, 14.Sep 2018

Në ambientet e pallatit të Sportit Asllan Rusi është zhvilluar  kampionati kombëtar i 70 i peshëngritjes. Në këtë event ishin të pranishëm edhe Briken Calja, kampion i Evropës, Daniel Godelli dhe Erkand Qerimaj. Calja u shpall kampion në peshën deri

Lexo më shumë
Cungu: Respekt për kundërshtarin, por më shumë respekt për veten

Cungu: Respekt për kundërshtarin, por më shumë respekt për veten 0

🕔18:52, 14.Sep 2018

Armando Cungu shprehet se Kukësi do të kërkojë fitoren në çdo takim dhe me të njëjtin objektiv do të zbresë në fushë edhe përballë Teutës. Reginaldo dhe Ylli Shameti mund të mungojnë në këtë takim, madje mungesa e kapitenit është

Lexo më shumë
Xherdan Shaqiri dëshiron më shumë minuta

Xherdan Shaqiri dëshiron më shumë minuta 2

🕔17:25, 14.Sep 2018

Xherdan Shaqiri,  futbollisti i Liverpoolit i ka dërguar mesazh trajnerit, Jurgen Klopp. Ai është shprehur  se dëshiron më shumë minuta. Ai ka thënë  se trajneri e di pse më ka marrë. Kam kualitete të luaj dhe të jem pjesë e

Lexo më shumë
Telashet financiare, Modriç i kërkohen 1.2 mln euro

Telashet financiare, Modriç i kërkohen 1.2 mln euro 0

🕔14:46, 14.Sep 2018

  Telashet me organet tatimore spanjolle nuk kanë të përfunduar për Luka Modriç. Sipas të përditshmes spanjolle “El Mundo”, mesfushori kroat që është ende në proces gjyqësor me Agjencinë e Të Ardhurave për evazionin fiskal të periudhës 2013-2014, do të

Lexo më shumë
Mbappé: Finalja e Champions-it? E vendos që tani firmën time për këto dy skuadra

Mbappé: Finalja e Champions-it? E vendos që tani firmën time për këto dy skuadra 1

🕔13:14, 14.Sep 2018

  Nuk ka shkuar shumë mirë për PSG shorti i fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, pavarësisht se konsiderohet favorit kryesor, me rivalë të tillë si Napoli, Liverpool dhe Crvena Zvezda. Sulmuesi Kylian Mbappe ka menduar t’i japë që

Lexo më shumë
Demi injoron Çanin, sulmuesit nuk do t’i pëlqejë deklarata e presidentit

Demi injoron Çanin, sulmuesit nuk do t’i pëlqejë deklarata e presidentit 0

🕔12:45, 14.Sep 2018

  Presidenti i Partizanit, Gaz Demi, nuk i ka pritur aspak mirë kritikat e sulmuesit Edgar Çani për funksionimin e klubit të kuq. Ish-sulmuesi i “demave” dha një intervistë ku vinte në pah problemet e klubit dhe tregonte se te

Lexo më shumë