Ç’do bëhet me Lotarinë Amerikane? Trump ka marrë një vendim

January 15, 2018 10:57

Ç’do bëhet me Lotarinë Amerikane? Trump ka marrë një vendim

Presidenti i SHBA-se, Donald Trump nuk ka me asnje dileme lidhur me te ardhmen e Lotarise Amerikane, si mundesi qe u lejon mijera njerezve nje jete ne Amerike.

Permes nje postimi ne faqen e tij ne Twitter, Presidenti Donald Trump, teksa i është rikthyer sërish qëndrimit të tij kundër lotarive, ka shkruar se nuk do te kete me te tilla.

“Si president, dua që njerëzit të cilët vijnë në vendin tonë të na ndihmojnë të bëhemi të fuqishëm e të mëdhenj dhe të vijnë përmes një sistemi të bazuar mbi meritën. Jo me Lotari. Amerika, e para”, ka shkruar ai.

trump

January 15, 2018 10:57
Komento

2 Komente

 1. Shpati January 15, 11:56

  Sa me shpejt i nderuar president po pergatisim valixhet ketu eshte e veshtire te trajtohet nje intelektual sic duhet.

  Reply to this comment
 2. Giacomo Casanova i dashuri marrezishte mbas te omlave te jetes ... January 15, 15:04

  sa keq ,
  me kte veprim ,
  i priten te gjitha shpresat Mellanise ,
  te ler targen Presidentit !

  ——————————————————-
  Mbasi ja vodha sistemin e Lotarise Gruas se Sindaco-s se Genoves ,fshehur posht intimeve te saj te bardha ,ja propozova Loterine Mbretit Luig -X-te Frances . Un kisha Fatin me vehete ,ne Amore dhe (come si dici) /Denaro #nga kta tipat sot ,qe duan t’me kopjojn disa stile jete .Mos e luaj Lotarine qe mban vulen time .Giacomo Casanova

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*