Ç’do ishte bota pa punën? Një grumbull kriminelësh dhe dembelësh

ERICH M.REMARQUE Shkrimtar (1898-1970) January 31, 2014 15:21

Ç’do ishte bota pa punën? Një grumbull kriminelësh dhe dembelësh

ERICH M.REMARQUE Shkrimtar (1898-1970) January 31, 2014 15:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*