Ç’do thotë Nishani sikur…

January 31, 2015 16:27

Ç’do thotë Nishani sikur…

Dërguar me sms

në numrin e redaksisë

 

Po sikur nga hetimet të rezultojë që Majori Feka e ka kryer këtë veprimtari përpara se mazhoranca të merrte pushtetin, a do t’i marrë Nishani përgjegjësitë?! Me siguri që Presidenti është sedërli dhe mund të japë edhe dorëheqjen!

January 31, 2015 16:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*