Çelja e negociatave, ish-ministrja e Integrimit shfaqet pesimiste

June 6, 2018 20:58

Çelja e negociatave, ish-ministrja e Integrimit shfaqet pesimiste

Deputetja Klajda Gjosha është shprehur në emisionin “Politika Online” se miratimi i ndryshimeve në parlament që kanë të bëjnë me zhbllokimin e emërimit të magjistratëve të rinj nuk ka gjasa të ndodhë.

Si ish-ministre e Integrimit, Gjosha duket pesimiste për  28 qershorin, ditën kur Bashkimi Europian do të ndajë vendimin e marrë përkundrejt hapjes ose jo të negociatave me Shqipërinë.

Ajo shprehet se Shqipëria ende nuk i ka përmbushur “detyrat e shtëpisë”.

s.a/dita

June 6, 2018 20:58
Komento

3 Komente

 1. kush do me dit mendimin e ktyre shkerdhatave te Lsi-se! June 6, 21:12

  Kerkohet nji Femer qe ka nji experience ne politike si escort qe di ta tundi mir belin dhe ket ni goje te embel ,
  per te kaluar netet me politikanet e BE-se (qe merren me ballkanin) ,
  per ti omelsuar naten ne hotelet e Bruxel -it .

  Reply to this comment
 2. likaderte June 7, 08:46

  Doli edhe kjo idiotja. Mire moj bibe po liken e ke pyetur, apo edhe ai kete mendim ka? Mbylle moj ate goje te qelbur dhe vere ne pune mendjen (se keto pune nuk behen me bythe), sigurisht nqs ke mend, se po nuk pate nuk ke cfare te veshe ne pune.

  Reply to this comment
 3. Kopshtari June 7, 09:39

  O dita, po si sju vjen zor qe i merrni mendim kesaj. Une kete nuk e degjoj as per letren higjenike.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim