FOTOT: Fëmijët e Berishës në protestë kundër varfërisë

December 9, 2015 22:12

FOTOT: Fëmijët e Berishës në protestë kundër varfërisë

Në 26 qershor 2013 Berisha do të jepte dorëheqjen nga Partia Demokratike pas disfatës së pësuar në zgjedhjet e përgjithshme të tri ditëve më parë.

Ish-kreu demokrat premtoi rinovim të partisë dhe fillimin e procedurave të zgjedhjeve përmes parimit një anëtar një votë.

Gara u zhvillua mes Sokol Olldashit dhe Lulzim Bashës që mbështetej nga Berisha.

Pavarësisht skandaleve për të cilat ishte akuzuar, Basha mori drejtimin e partisë më të madhe opozitare, pas një gare të cilën rivali i tij Olldashi e quajti të manipuluar

Por largimi i Berishës nga zyra e kryetarit, u shoqërua me aktivizimin më të madh të familjarëve të tij në PD.

Fillimisht, Jamarbër Malltezi u katapultua në Këshillin Kombëtar dhe u bë drejtues i Departamentit për Ambientin, Pyjet dhe Turizmin.

Shkëlzen Berisha poston vazhdimisht “qëndrime politike” në rrjetet sociale, sponsorizon portale antiqeveritare, shfaqet nëpër mitingje, siç ishte edhe protesta e 8 dhjetorit, etj.

Motra e tij, Malltezi, në një intervistë për Ora News, ka pranuar se s’do të refuzonte një ftesë për t’u angazhuar në politikë në të ardhmen.

Unë e kam thënë disa herë, nuk kam asnjë kompleks për të thënë se do të merrem me politikë nëse një ditë do të mendoj se do të duhet të merrem me politikë” – tha ajo.

DITA përcjell për lexuesit e saj këtë foto e cila tregon vajzën e Sali Berishës të ulur për herë të parë në karriken e deputetit, pikërisht aty ku qëndrojnë edhe deputetët e djathtë. /Dita/

 

PROTESTA

Argita Malltezi dje në protestë

 

12351563_10206885237442986_134266931_o

Shkëlzen Berisha dje në protestë

1412-620x414

shkelzen-argita-berisha

December 9, 2015 22:12
Komento

71 Komente

 1. Hastan March 2, 19:34

  Yyyyt rrace perversesh…

  Reply to this comment
  • Aqo December 9, 22:18

   Sido qe t’i besh floket ti,dukesh qe je maloke.

   Reply to this comment
   • jari turpi i kombit December 9, 22:20

    familje banditesh
    hajdutesh
    vrasesish
    malokesh
    derrash
    kafshe te egra
    banditer paljjaçosh
    ushujza
    kriminele o zot vdekshin te gjith permbys amin

    Reply to this comment
    • leo December 9, 22:21

     Nduresire komplet te tere kriminele.

     Reply to this comment
     • bobo December 9, 22:21

      Bravo ju qofte rumuneve,ata e bene sic duhej bere me familjen Caushesku,kete gje duhet te bejme edhe ne me familjen Berisha dhe Lulzime Basha.

     • Shahisti December 9, 22:54

      Duhesh bere me familjen Hoxha perpara, apo jo?

  • adi December 9, 22:40

   Ne burg dhe te zhdemtojne keta koke derra dhe injorante qe kane shkaterruar pasurine publike dhe cenuar rende rendin dhe sigurine publike dje ne tirane.

   Reply to this comment
  • Grida Sum-qina December 10, 06:45

   Nje me lesh, nje pa lesh, dhe nje me lesh te perdredhur, lart e poshte. Sllavet jane plehra, nga ata na ka ardhur gjithmone e keqia.

   Reply to this comment
 2. Tarrasi March 2, 19:35

  Argita populli Shqiptar ka nje kerkon qe ti ugjentisht te angazhohesh ne nje projekt politik jashte trojeve Shqiptare ti dhe klani i Serbeve qe ka mbeshtjelle pusheteti i plakut Sali Serb Berisha.Sa me shpejt aq me shume do ti benit nder ketij populli qe ju e vodhet e rropet pa asnje pike meshire.

  Reply to this comment
  • ivani i madh May 29, 18:54

   Gita e ka lene per me vone kur te kaloje ne monopauze se tani eshte ne aktivitet te plote shume planesh.Dhe sdo qe ti iken punet nga duart sa Jane kylyshet e baces ne pushtet e drejtesi me macokun e presidencies Hajvanin.

   Reply to this comment
 3. Aliu nga Selenic March 2, 19:37

  Berisha ka endrruar gjithmon per tu bere mbret, Ndej me qe nuk behet mbret ne shqiperi te pakten te behet mbret i Partise Demokratike. Aty do te lejoje qe Berisha per tere jeten te jete mbreti i PD keshtu do te Kemi Berishe e pas tije Berishe pavdeksishte ne PD. Sa turp si nuk kan ase fare ndjenja demokratike keta soje njerzish.!

  Reply to this comment
  • Tarrasi December 9, 22:23

   Dava barbunash qe jetonin ne kurriz te popullit duke shfrytezuar postin e babait … ju iku pula nga duart dhe mundohet ta marrin prape me cdo kusht sepse ajo eshte menyra e tyre e vetme te bejne leke … njerez te pafte te bejne leke me biznese te ndershem….

   vemje/parazite qe jtojne me gjakun e popullit.

   Reply to this comment
 4. MIR March 2, 19:49

  nje pyetje gita …kush do ta kerkoj impenjimin ne politik. gjerat qe dihen ska nevoje te thuhen.

  Reply to this comment
 5. .............. March 2, 20:26

  Po ik mi sharabajge e dreqit se na e shpifet fare, vini
  njeri tjetrin tju propozoje ne politike. Kush ka nevoje per mendimin tend te ndyre mi hajdute dhe bije krimineli. Na cat b…. Duke dale dhe thene po ta kerkuan ty. Cfare kujtoni ju mi se e keni ciflig Shqiperine. E vodhet dhe e vrate Shqiperine dhe me miljardat e vjedhura doni ti rrini ne kurriz shqiptareve. Ti prit kur te te propozojne ne gjykate te japesh llogari per pronat dhe pasurite e paligjshme.

  Reply to this comment
 6. fakti March 2, 21:11

  Enver Hoxha i mbajti larg femijet e tije nga politika ,kurse soji juaj spaska limit o soji sali !!!
  Lum si ne per ju….

  Reply to this comment
 7. Dardhari March 2, 22:30

  E meritoni të hyni se per deri sa ( paguheni ) 20000 $ ne Vit tregon se e meritoni të meresh me politike se atje ben 1000000 $
  Vetem se bej nje operacjon suratit se atje ne politike të do të bukur Partija .

  Reply to this comment
 8. pipi March 2, 22:54

  Nese nuk i priten rrenjet qysh tani ketij oktapodi, do ta qajme me lot Berishen e vertete, sic po qajme sot “kohen e Enverit”.

  Reply to this comment
 9. ... March 2, 22:55

  ka qene nje mediokre studente,nje mediokre vullnetare e OKB-se, nje mediokre mize nen kesule,qe do leshohet politikes si Papandreu biri,Karamanlis nipi,bija Micotaqis,ose nga sponda pertej Adriatikut do ia kaloje ne protagonizem Aleksandra Musolinit,Stefania Kraksit e me tej,Marie Le Pen.Ajo do jete trashegimtarja,bishti i ri i PD,se koka nuk ka qene as i ati;koka kam bindjen se ka qene gjithmone jashte Shqiperise dhe jashte kufijve te saj do mbetet.

  Reply to this comment
 10. beso March 2, 22:55

  Argita është e bija e babait . Eshtë hajneshë dhe do të bëhet “neo hajneshë”

  Reply to this comment
 11. iks March 2, 22:56

  KETO PLEHRA DUHEN FUTUR NE BURG !!!

  Reply to this comment
 12. rapsodi March 2, 22:58

  Ti moj bije e Salberes/
  paç shendet e bukuri/
  pasurimi yt eshte pakez theres/
  kur betohesh per ndershmeri.

  Baba yt qe doli prej ferres/
  punoi perulesisht ne tirani/
  me gjithe shpirt i sherbeu sketerres/
  baba dulles, nenes parti/

  prandaj na çon drejt humneres/
  duke u vrenjtur, duke u zgerdhi.

  Bej moj bije ç’te doje qejfi/
  por thuaja babes se dashur/
  se eshte qelbur krejt qenefi/
  ju duan veç ca cipeplasur.

  Reply to this comment
 13. Buce e Slobodankes! March 2, 22:58

  Mos u mbaj se je , mos u mbaj se ke.
  E denuar nga perendia per jetimet qe ke lene ne Gerdec e 21 Janar!
  Mos harro ama qe po rriten femijet e Haklajve !

  Reply to this comment
 14. bledi March 2, 22:59

  kesaj gruje me pamje burri vetem kurumi i elbasanit i bo derman

  Reply to this comment
 15. cimi March 2, 22:59

  Një bijë e denjë për një baba si Salistani

  Reply to this comment
  • Drini December 10, 00:07

   Jeni nje gazte shqiptare dhe ju,hipokrite dhe pa breke,foto i ngjan nje familje serbe,fytyre serbe Kane se njoh dhe rri ka 20 vjet ne europe.Po si gazetare jeni 0 sé dhe qeveria Rama ske asnje ndryshym mé qeverine berisha pervecse emrit.

   Reply to this comment
 16. lola March 2, 23:01

  Politikane kjo?
  Qe te shpetoj nga drejtesia?
  Pse nuk ia permend me askush, as Edi Rama me te vetet deshmine akuze te biznesmenit pakistanez?
  Me ate deshmi duhej te ishte gdhire te burgu grave Argita.
  Ju Dita kini nxjer fakte perdita pse nuk i perseritni thirrjet per drejtesi?
  apo se Edi Rames i mungojne allatet per te vene drejtesi keshtu qe familja e Berishes do beje qef ne kete vend te mbushur me gomere,,,

  Reply to this comment
 17. mehilli March 2, 23:03

  Argiten, Zenin dhe Salen vetem po i vrane shqiptaret se ne burg nuk i fusin dot sa te jet kryeminister Rama. Rama eshte nje lepur i gjate me veshe shum shum me te gjate qe ska takat te reformoj sistemin e drejtesise qe varet i gjithi nga Familja Berisha.
  U be trim me kete Tomen se i ka then ambasada USA.
  Po amerikanet e rruges se Elbasanit jane te Podestes.
  Saliu u fut zjarrin mes vedi socialistave me doren e Rames qe kujton se po ushtron vullnetin amerikan duke goditur nje te cmendur qe ka per te bere tani nje thes me sherre

  Reply to this comment
 18. kastriot March 2, 23:58

  Te jesh e sigurt qe Shqiperia dhe shqiptaret jetojn me mire pa kontributin tuaj ne politike madje lirohen nga nje rrethim ‘verior’ qe vepron qysh nga kongresi’Berlinit’ dhe qe nje pjese e ketij rrethimi u hap ne 1999 me kosto te pernhehereshme 20mije te vrare e te zhdukur

  Reply to this comment
 19. gjermani i fundit March 3, 00:04

  Ajo zakonisht eshte mesuar t’ia sjellin projektet dhe ajo te kerkoje 3%. Edhe kur ti sjellin projektin PD ne tepsi mbase mjaftohet me 3%-shin.Hallall, ishalla nuk i ngjan te atit, se do shohim endrra ’97 prape, dygishtat e Qoftelargut.

  Reply to this comment
 20. ana.tirana March 3, 00:18

  Ti moj mistrece,moj shemtire te futesh ne politike?
  Mjaft u fut yt shoq,psikopat dreqi qe la nam ne ekran te televizorit duke levizur krahe e duar sikur po i binte ciftelise!
  Po ke mendon te mashtrosh moj?
  A thua se mbaruan intelektualet ne Shqiperi qe te te kerkojne(lusin) ty per t’u futur ne politike!
  Po kush e han kete genjeshter te poshter qe ua thua shqiptareve?
  Po pse,a nuk kujtojme ne qe yt ate e hodhi kete ide para ca muajsh?
  Burrin e ke ne Parti,futu dhe ti,merr me vete dhe tet vella dhe beheni tre shemtira me shume,ti me ate fytyre si miu halese,yt vella me ate fytyre qe duket si kelysh derri i porsalindur,yt shoq,merrni nje cifteli e filloni te kendoni ne parti!!!
  I re mire kalemit kur mendove te shkosh ne Kosove e te pasurohesh…
  Mos i hengershi parate e popullit qe ia shkaterruat pronat,i bete ish pronare,vec kesaj,keni qene
  Shkaktare per djegien e Shqiperise ne nje lufte vellavrasese,
  Saken se futesh ne politike!
  PD nuk eshte parti familjare dhe parti-monarki!
  Ke dy profesione shume te lakmuara!
  Beji sherbim punes tende,rriti mire femijet!

  Reply to this comment
 21. Suferina March 3, 02:10

  Pak putana solli yt ate ketu, por ke mbet mangut edhe ti felliqesire.

  Reply to this comment
 22. Agimi March 3, 03:44

  Akoma ste kane thene qe duhet te dalesh me projektin politik te gatuar ne serbi.Fytyre e poshter

  Reply to this comment
 23. lol March 3, 06:28

  Ah ah ah, jam gati ende ma kerkojne!
  Po gita ti gjithmone gati ishe…per serbet ne kosove,per fazlicin,per Lulin…pak teper e perdorur per Shqiptaret je, moj bije!

  Reply to this comment
 24. luli March 3, 07:27

  aman ARGITA mos u fut dhe ti pas burrit tend ne politike!!!Nuk dua ta shoh PD te marre 10%
  ne zgjedhje dhe te behet 100% parti tropojane.Populli shqiptar nuk ka nevoje aspak per
  sherbimet e tua!!!!!!

  Reply to this comment
 25. K March 3, 07:34

  KUKUVAJKA BALLKANIKE.

  Reply to this comment
 26. lapashtica March 3, 08:53

  ik moj perverse per ty ka nevoje vetem yt shoq ose baba al ansari

  Reply to this comment
 27. Hm... March 3, 09:42

  Tani qe u hoq Toma, po i dridhen ‘themelet’ Sales. E ke nisur mbrapsht Edo, merru me plakun se do te beje rrokade pa e kuptuar fare.

  Reply to this comment
 28. arusha... March 3, 09:47

  Tutorja e Saliut po meson gjyqetaret…. prandaj jane mysybet keto gjykata se i meson kjo monster..E pash ne televizor kete interviste dhe po i them qe ti je ne politik dhe ti e drejton te gjithe politiken…Ti dhe Xhoji por keni nje ndryshim ajo ka trashur b….t …ty te kishte ikur fytyra shtrember nga 3 milonshat e gjobave…

  Reply to this comment
 29. lomi March 3, 09:56

  Po ube edhe e bija e Sales politikane ne ketej nga anet tona i themi mut i jati mut i biri (bija) mut ai qe beri t’ane.

  Reply to this comment
 30. Fati March 3, 11:55

  Jepe po ta kerkuan, mos e mbaj! Bej sa me shume te mira si babi Saliu! Ndyresirat e shekullit…….

  Reply to this comment
 31. sabrina May 29, 18:05

  Rinia shqiptare duhet te ngrihet ne kembe dhe te merret me shume me politike. Eshte e pa tolerueshme qe te behet perseri gabimi te lejohet mostra e saliut te futet ne politike keshtu si pa u marr vesh, si me rreshqitje. Berishet kane treguar qe Jane te paskrupult, nuk dine te ndalen vete, duhet ti ndali populli shqiptare njehere e mire.
  E ndriti I jati ne politike, na vrau , na percau, na la injorante dhe te varfer, tani me rradhe keta kriminel te mos e lejojne pushtetin tiu bjere nga dora. Berishet ja pane hajrin politikes dhe po si vrave s’ka burre nene ti shkuli. Kane gjetur popullin shqiptare qe eshte I urte dhe tolerant.

  Reply to this comment
 32. lili May 29, 18:19

  Sabrina,hajde me mû edhe bashke dallim kunder kesaj horre!mjaft me bute e urte!

  Reply to this comment
 33. lato May 29, 18:32

  Ush he dreq,mos u merr me politike!

  Reply to this comment
 34. Arben May 29, 19:08

  BURGU E RREGULLON KETE FAMILJE.

  Reply to this comment
 35. emigranti May 29, 19:15

  Tek te gjithe kto komente si nuk lexova nje koment pa vlere. Te gjithe me nje vrime i bijen kavallit. Bravo dhe ju lumte. Sondazhet thone se shqiperia ka 90 perqind popullsi fshatare, dhe kjo duket nuk ka nevoje per tu lodhur shume.

  Reply to this comment
  • katundi December 10, 06:41

   O emigrant po ne c’kend te humbur te botes po jetokerke qe nuk dallon dot vleren nga e pa vlera. Gjynah per ty.

   Reply to this comment
 36. Drita May 29, 21:55

  Dinastia Berishovic ne progres..

  Reply to this comment
 37. fiku May 30, 00:30

  OJ CUCA E BAC SAL TRAPIT NGA FERRA NUK CEL TRONDAFIL PRANEJ ENE TI I MUT JE SI YTAT HAJDUTE E KORRUPTUME KU I GJETE GJITH ATO PARE E PASURI SURRATI JOT KE GOPI I LIRIS APO KE TRAPI I SALES O PLEHRA QE PO E GROPOSNI AT VEN.

  Reply to this comment
 38. TRADHETI May 30, 03:03

  Po ca na nxirni keta TRADHETARE se na bête per te vjelle moj “DITA” Zhdukeni moj nga ekrani keta pala ime se e nxite ate vend. PTUUUUUU RACE E KEQEEEEEEE

  Reply to this comment
 39. metlaj May 30, 10:01

  QE uk duhet verefikuar per pasurin qe krijon nje bindje te fitimit pandeshmerije le shume vende per hamendje te ndryshme per te cilat duhet vepruare sipas ligjit Nga ana tjeter shume komentuese nuk kane te drejte te ofendojne por te mobilizohen qe edhe ne qofte se ajo ve kandinaturen ata te inflecojne qe ajo te dale humbese Besoj se shume prej komentuesve nuk i pranojne keto ofeza per te afermit e tyre

  Reply to this comment
 40. Kris 1 May 30, 10:12

  Nje tufe sorrash jemi qe te gjithe.Ju leshuam korbes sikur ka bere krime dhe zevendesuam Mero Bazen.argita eshte e ftuar e rilindjes dhe sipas kanunit vmikut i levdohen hiret.
  Lejohet vetem dy vargje mikpritje qe i ka qejf vizatimori:
  Me lesh ,pa lesh…..,se tani eshte ne kohen e vet .Nje yll ne ngjitje.
  Te na rroje korba e pare,tjeter here magjare.

  Reply to this comment
 41. shqiptar sharri. December 9, 22:44

  Familia,adams dhe frankenshtain.Lugati dhe kalakula,je ti sali serbi me familjen tande te ndyr dhe te qelber.

  Reply to this comment
 42. demo December 9, 23:11

  Mos e bej kete Argita,se s`kemi ku vemi.Kush e duron shemtine tende!Nuk kemi asnjeri jasht shtetit,He te keqen, ta shtyjme pensionin pa shemtiren tende!

  Reply to this comment
 43. drejtesi December 9, 23:32

  Po si ka mundesi qe gjithe keto vite ne Tirane, nuk u ndryshoi pak hija ketyre katundareve. Rrace e ndyre…

  Reply to this comment
 44. sulo permeti December 10, 00:39

  Fajet i ka Edi Rama,nje pordhac ,friks,megalloman,dhe nje genjeshtar-morri votat ,jo per merite te tij ,por ato 1 milion shuplaka,ishin vota kunder saliut-kjo gje po vertetohet…

  Reply to this comment
 45. sulo permeti December 10, 00:41

  Fajet i ka Edi Rama,nje pordhac ,friks,megalloman,dhe nje genjeshtar-morri votat ,jo per merite te tij ,por ato 1 milion shuplaka,ishin vota kunder saliut,si mashtrues i endrres se studenteve dhe si kryehajduti me i madh i Shqiperise-kjo gje po vertetohet…

  Reply to this comment
 46. alphade December 10, 04:17

  Valle te kete rene kaq poshte ”Sparta” , sa qe vicidolasit te bejne ligjin ne Shqiperi ????!!!
  A nuk me thoni se shqiptaret dhe Shqiperia kane vdekur ?!!! Atehere na duhet te kendojme
  ”Requiem eternum” …. O tempora, o mores ! Quo vadis ????

  Reply to this comment
 47. sapa December 10, 05:08

  Cdo udheheqes i ketij populli pa kulture politike eshte jetegjate!

  Reply to this comment
 48. loni December 10, 06:18

  FAMILJA E SHURRAQVE NE PROTESTE KUSH PO JA Q………………….
  ……………………KURVAT KESAJ FAMILJE HAJNASH.JU Q……………….. INDIA NONAT.

  Reply to this comment
 49. Drini i Bardhe nuk ka te ndale December 10, 07:41

  ” jari turpi i kombit ” ne fjalet tuaja kuptojme dicka interesante , ku nga fjalori qe perdor ti ; ose duhet te jeshe vella me Maksi Velon , ose gjak me Sali Berishen ! Ndoshta kjo e fundit eshte me afer te vertetes , pasi mamaja jote duhet te kete qene e semure dhe rasti , apo nevoja per … , mundet t’a kete quar ne duart e Sali Berishes dhe ky pastaj gjate vizites me duar e me … mundet qe ato te shkreta llulla bashke me k… tja kete quar tek vendi i ndaluar … dhe ti nga ai cast te jeshe nxene , ne fillim si embrion njeriu e me pastaj te kesh pervehtesuar fjalorin e Saliut ! Perse mor zoteri , a nuk e kupton se fjalen malok e perdorin te gjithe ata qe nuk deshirojne forcimin e bashkimit te te gjithe shqiptarve per qellime te perbashkta si komb e si shqiptari ? Keshtu siq shprehesh ti , vetem sa ja trash qimen Saliut , sepse nga ana tjeter e mendimeve tuaja , lind edhe ajo urrejtja ndaj anes tjeter qe ti pretendon se e perfaqeson e ta kesh periardhjen ! = I kerkoj falje , ne kete rast , opinjonit te gjere shqiptar , qe pa dashur rash ne vorbullen e fjaleve anti edukative te ” jari turpi i botes ” ! U bej apel gjithe komentuesve qe gjate mendimeve qe shprehin , te mos perdorin fjale qe percajne kombim tone , ” malok” , ” lab me gjysme opinge ” apo ” banore mocalesh ” jane emertime qe vijne nga pozita gjeografike e teritorit relievit ku banojne shqiptaret , kurse shpirti dhe gjaku i yne eshte i njete SHQIPTARE e qe ne kete linje te gjitheve na kerkohet te jemi bashke ne mendime e ne sjellje ndaj neri tjetrit .

  Reply to this comment
 50. DRENICA E KUQE December 10, 08:08

  Varferine, copetimin, perçarjen dhe te gjitha te keqijat shqiptareve dhe Shqiperise ia sollen po keta berishet me nene e me babe e me femije, se vodhen e plaçkiten deri ne çmendi, tok me bashiqet, e sot te flasin “pallavra” se “Protestojne kunder varferise”!… Kthjellu, o Kombi dhe Atdheu im dhe mos e le kete fare te keqe mbi dheun tend, se kjo fare e keqe flet per te te plaçkitur ne vazhdimesi!…
  Shihjuani surratin, qenve (Te me falin qente qe i krahasoj me kesi bishash!) !

  DRENICA E KUQE

  Reply to this comment
 51. Demokrati December 10, 08:52

  Keni 25 vjet qe mbani peng PD dhe gjithe vendin. Rrace e poshter. Burgu ju pret.

  Reply to this comment
 52. ermal dumi December 10, 10:00

  Ju qenkeni te semure me keto komente. Lideri ngelet lider, krijohen dhe dinasti.Turp per ju qe komentoni dhe shani ne menyre te tille.

  Reply to this comment
 53. Gege Kosova December 10, 14:49

  Rama nuk e solli kete varferi per keto dy vjet qeverisjeje. Madje Rama me shume mund, arriti te sanoje dic nga varferia qe sollen ekta kodoshet ne foto,Keta vrastare e kriminel qe varferuan popullin deri ne palc. Keta qe shkermoqen siistemin shkollor,Keta qe shkermoqen soistemin shendetesor,Keta me fmailjet e tyre dhe kodoshet qeveritar e deputetet per rreth shkermoqen ekonomin,vodhen Kalimashin e gjithcka qe ju erdhi ne dore.keta Kodosh “theeluan”! kryeqytetin e droges ne Lazarat,Keta Kodosh vodhen te tjerat, e realizuan vetem 15% te demtimeve qe ju premtuan popullit per vershime. Keta Kodosh vrane 4 qytetare te pafajshem mu ne vendin ku protestuan kunder “varferise”.Keta kodosh shkermoqen Gerdecin,vrane 26 gerdecar e kallen Gerdecin teresisht per humbjen e krimit te familjes se Berishes e Mediut, tash protesatues kunder varferise.E shumne marifete qe per ti shkruar duhet letewr, qe duron kete nderghjegje te piste te organizuesve te protestes.

  Reply to this comment
 54. Eni December 10, 15:13

  Nuk e mohojnë se janë nipa në Serbi..

  Reply to this comment
 55. Bum bum rum December 11, 21:05

  Fare e keqe..U shofshin me nam dhe me nishan

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*