CEZ: Ndërprerje energjie në disa nënstacione

Redaksia Online November 25, 2012 19:08

CEZ: Ndërprerje energjie në disa nënstacione

CEZ Shpërndarje njofton të gjithë konsumatorët se do të ketë stakime të energjisë elektrike në disa nënstacione me qëllim mirëmbajtjen e tyre.

Sipas njoftimit, energjia elektrike do të stakohet ditën e hënë në n.stacionin e Valiasit, Porto Romanos dhe Maliqit. Stakime do të ketë edhe në TEC-in e Vlorës dhe atij të Bajzës.

Për rrjedhojë do të mbeten pa energji elektrike: Laknasi, Valiasi, Frutikulturi, Rinasi, Bërxulla, Tapiza dhe Cekreza. Energjia elektrike do të mungojë në Kasallë, Fushë Kamëz, Spitallë, fshati Rinia, Bisht-Pallë.

Stakime të energjisë do ketë edhe në Maliq, Gorë, Libonik, Vlorë dhe komunën Kastrat.

Në të gjitha vendet e sipërpërmendura energjia elektrike do të mungojë nga ora 00:00 deri në orën 05:00.

Redaksia Online November 25, 2012 19:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim