Çfarë do ndodhë në protestën e PD? Ja planet e Bashës për 16 marsin

March 8, 2019 18:14

Çfarë do ndodhë në protestën e PD? Ja planet e Bashës për 16 marsin

Opozita po diskuton mundësinë për të lënë të qetë mazhorancën në seancën parlamentare të së enjtes.

Sipas Ora News në datën 13 nuk do të ketë protestë, duke i përqendruar energjitë për tubimin masiv që është lajmëruar të zhvillohet në datën 16 mars para kryeministrisë.

Për këtë qëllim Partia Demokratike ka ngritur një strukturë të plotë për organizmin në bazë, ndërsa Lulzim Basha ka firmosur udhëzimin për mënyrën se si do të kryhen të gjitha përgatitjet, duke ia deleguar si detyrë kryetareve të degëve dhe të deleguarve në çdo qark.

Basha, kërkon që strukturat të intensifikojnë takimet me qytetarët për t’i bindur që të marrin pjesë në protestë.

Sfida e opozitës është pikërisht numri i pjesëmarrësve çka do të tregojë dhe pushtetin ndaj kryeministrit Edi Rama.

Për këtë qëllim për herë të parë në selinë blu, ngrihet një organizëm i tillë, i cili përbehet nga tre të deleguar, të cilën do të monitorojnë punën e strukturave në 4 rajone në vend.

o.j/dita

 

March 8, 2019 18:14
Komento

11 Komente

 1. MH March 8, 18:36

  Keti rrace mut agjenti nuk po i del asnjihere falli.Me siguri cdo gje parshifet dhe i dalin punve para me ndihmen e FBI.
  Per cfare udhton ne cdo fund jave drejte Hollandes.Keto udhtime nuk jane vene ne dukje ma perpara.Por tashti ne stadin e protestave.SHISH duhet te vigjiloje dhe te denoncoj cdo levizje te keti kamarieri te neveritshem me oreks corbe te prishur.

  Reply to this comment
 2. Xha Teme March 8, 18:44

  Nuk mbushet pusi me gjilpera thote nje fjale e urte or Bashuk. Edhe ti smund ti tregosh shqiptareve ate qe nuk e ke. Ti mund te mobilizosh me pagese per nje dite 10-15 mije mercenare dhe kokpalare por perseri jane shume pak ndaj nje million grushteve qe te nxorren “knock out” ne 2017. Ora e asgjesimit te bandes tende kriminale ka filluar te trokase.

  Reply to this comment
 3. Jimi March 8, 19:36

  Tregues per besimin dhe mbeshtetjen per nje force politike ne nje sistem demokratik eshte votbesimi ne zgjedhje dhe jo ahengjet e kurdisura me cingije !

  Reply to this comment
 4. Shkodrani-Belgjike March 8, 19:39

  Lene Shqiperine te ece perpara, i keni harru ata krimet tuaj ti bashk me saliun e meten, tu fillu prej 97, gerdicin 21 janarin e shum e shum te tjera. Me ndihmen e Eu dhe Usa Shqiperia do te behet.

  Reply to this comment
 5. Amerikani March 8, 19:46

  Protesta e 16 marsit vendos fatin politil te PD-LSI!

  Nqs pjesmarja do jete ne numra te barabarte apo me te vogel se protesta e 16 shkurtit, opozita PD-LSI , shkon drejt asgjesimit te pashmangshem te saj.

  Ne te kundert nen presjonin nderkombetar do i jape dhe nje mundesi te fundit vetes per marreveshje me qeverine.

  Reply to this comment
 6. shqipe March 8, 20:28

  O more, mender lyrash,lulashiMe 16,merr me vete nje brisk,(Nga ata te miret fare) Qe t’i besh nje te rruar Rames,vetem njeren tope,se tjetren e ka ne paronazh sali gjirizi…,ose, e di ç’ke ti,rruaja vet te dya,se si dihet salehi ben vaki dhe e pret nga qe eshte i çmendur…

  Reply to this comment
 7. alphade March 9, 03:27

  Rama tash ka si detyre nga nderkombetaret realizimin e
  “detyrave te shtepise” ! Dhe cilat jane keto “detyra” zote-
  rinj te bandes mafioze te Saliserb Vicidolit dhe bashke-
  kryetatrit te mafias shqiptare,sebashku me serbin Sali ?
  Ju i dini fare mire keto detyra por nuk ia nxen goja t’i per-
  mendni nga tmerri e ju ka zene vetem sa i permendet
  emri: SPAK dhe BHK. O zot ! Sa tmerr ndjeni nga keto dy
  fjale! Nete te tera pa gjume qe prej dy vjetesh ju kane shkaktuar keto dy fjale,por sic thote nje strateg i madh
  ushtarak francez : “me mire nje fund i tmerrshem,se sa
  nje tmerr pa fund” ! Mire do te beni te mos i harxhoni
  energjite tuaja me zhurme,zalkamahi e protesta se do te
  humbeni ne peshe derisa te vendoseni ne REC,i cili enkas eshte ndertuar per ju ! Kot lodheni, nuk shpetoni.
  Ka nje aresye shume te thjeshte perse ju nuk do te mund
  t’i shpetoni Drejtesise. Jo sepse kjo Drejtesi e ben Rama,
  sic e perdorni ju ate si alibi e “koke turku” por sepse ate e
  ka marre me tere seriozitetin qe meriton kjo strukture e
  Drejtesise nga nderkombetaret: SHBA dhe BE dhe ata
  kane investuar miliona per te vendosur nje sistem Drejte-
  sie ne Shqiperi konform Drejtesise europianoperendimo-
  re. Dhe ajo qe eshte me e rendesishme nga keto qe u
  thane me lart eshte se kete reforme e kerkojne 97 per-
  qind e shqiotareve dhe se jane pikerisht nje grusht politi-
  kanesh qe se shpejti do te kene hedape me Drejtesine qe
  e kane sabotuar dhe e sabotojne kete reforme me nje mi-
  je menyra diabolike. Megjithate nuk kane arritur qe ta as-
  gjesojne sepse duam apo nuk duan opozitaret e reformes
  nje “kocke te forte” kane hasur edhe tek kryeministri i
  vendit, i cili me kembenguljen e tij i ka dhene nje “fuqi re-
  troaktive” ,prapavepruese Drejtesise, duke perfshire tere
  ciklin pushtetare prej 28 vjetesh. Pikerisht ketu qendron
  edhe rezistenca e madhe e binomit te pushtetshem 28
  vjecar: Berisha- Meta. Lufta kunder kesaj reforme eshte
  bere nese duheshin perfshire apo jo “mekatet e pushteta-
  reve” gjate 28 vjeteve ? Apo duhej te dilnin me nje amnis-
  ti. Bylykbashi i bandes pedeiste ka deklaruar disa here
  publikisht se “c’na duhet te merremi me cfare eshte bere
  para 28 vjeteve, le te fillojme nga tash e tutje, qe do te thote te fillhet me PS-n dhe lufta pastaj do te behej nga
  kriminelet e hajnat e se kaluares qe dolen paq nga Drej-
  tesia kunder atyreve ne pushtet,ashtu sic po veprohet
  konkretisht ne situaten aktuale. Nese “neser” vendoset
  nje aminsti e pergjitheshme te krimineleve dhe hajnave te
  djeshem dhe te sotem atehere cdo gje merr fund: vendo-
  set me njehere “paqja sociale” ne te gjitha partite e ban-
  dat qe sot veprojne ne Shqiperi nen etiketen “parti”,por
  qe mund te jene cdo gje,mund t’i vesh vesh cdo emer por
  parti nuk jane,vecse BANDA MAFIOZE..

  Reply to this comment
 8. Alban Dega March 9, 04:05

  Fakte jo opinione!?

  TI LULEZIM BASHA JE NJE P…. MASHKULL !

  From: Alban Dega
  Date: March 19, 2017 at 04:09:24 EDT

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Midis terroristit dhe rrugacit…

  Pas thirrjeve tipike terroriste te liderit te opozites se shpartalluar Lulezim Basha per te permbysur nje qeveri te zgjedhur ne menyre demokratike me dhune, sot lideri i opozites nxori edhe fyrtyren e rrugacit.
  Ai perdori gjuhen e rruges kunder kryeministrit ne detyre Edi Rama dhe qeverise ne pergjithesi. Nje grusht rrugacesh e duartrokiten kryerrugacin Basha. Nuk mund e nuk mendohet se mund te ndodhe ndryshe me nje opozite ne krize identiteti, ne krize mendesie, ne krize shpartallimi te plote nga vetvetja, ne krize alternativash e projektesh per ndreqjen e vetvetes se pari.
  Vete rruga e cadres qe kane zgjedhur eshte deshmia me e qarte e me plote e kesaj krize totale qe lindi nga kriza e vetvetes dhe e coi Shqiperine nga kriza ne krize deri ne gremine te plote ne cdo fushe e qelize te jetes politike, ekonomiko- financiare, sociale, arsimore, kulturoe, shkencore, shendetesore…
  Nuk ka shenje e simbol me te qarte te kesaj autokrize se gjuha e rruges e liderit te saj Lulezim Basha dhe kryeliderit Sali Berisha.
  Hedhja nga thirrjet lenino- staliniste per permbysje me dhune te nje qeverie demokratike te zgjedhur me vote plebishitare nga nje popull i tere ne kohe paqeje, nga gjuha e te fortit dhe e garipit se Edi Rama e Fatmir Xhafa “duhet te kaloje mbi trupat tane” tek gjuha e rrugacit duke e quajtur jo vetem liderin e mazhorances por krejt ate si “sojsez, i pafytyre …” e epitete te tjera tipike rrugacesh.
  Nuk pritet gjuhe tjeter pervecse ajo e rruges ne nje cader qe ka bllokuar rruget e kryeqytetit dhe dyert e Qeverise, Kuvendit Popullor, dy organizmave kryesore e jetike te nje Republike Parlamentare!
  Gjysma e se keqes!
  E keqja e madhe e se pari eshte orvajtjet e kesaj opozite rrenimtare e thellesisht antishqiptare per te bllokuar e minuar si tash 27 vjet rrugen e Shqiperise drejt Evropes se Bashkuar dhe standarteve amerikane e gjermane te ligjit dhe drejtesise, te shtetit ligjor !
  Vete cjerrjet e zerit, vete thirrjet tipike terroriste, vete gjuha e rruges dhe garipit, te fortit gjithnje me ze te shtjerrur apo mekur flasin per nje gjendje psiko- motore te coroditur deri edhe skizofrenike te Berisha- Bashes !

  Nga “Bande Gangsteresh” e Mafia jashte kontrollit ” ne. ….

  Pse !? Sepse tek Reforma ne Drejtesi dhe sidomos tek shpirti i saj Vetingu Korporata e Krimit te Organizuar Shteteror e Partiak te PDSH-se dhe Sali Berishes shikojne fundin e sundimit te tyre dhe ndeshkimin e pandeshkueshmerise se vetvdhene nga kjo korporate, nga kjo ” Cete Gangsteresh” sipas ” The Times” e “Indipendent” te Londres, te “kesaj Mafia qe ka dale krejt jashte kontrollit” sipas ” The New York Times”.
  Si Berisha dhe Basha edhe telallet dhe zhurmuesit e tyre politike e financiare, mediatike e mafioze nderkombetare kane pafytyresine ti drejtohen popullit e te flasin ne emer te tij, Pse !?
  Populli e ka dhene veriiktin e tij, Vendimi ne emer te popullit u dha pese here rradhazi.
  Populli me armen e tij kryesore dhe te vetme, voten e lire i ndeshkoi ashper dhe qarte politikisht dhe juridikisht Sali Berishen e krejt Korporaten e tij te krimit te organizuar e shteteror me nje shumice gati absolute me 23 qershor 2013 dhe me 21 qershor 2015, ne zgjedhjet lokale te parakoheshme te Dibres dhe Ersekes.
  Ate vendim qe e rrenoi korrupsioni dhe impuniteti i dhene vetvetes nepermjet nje drejtesie te sterkorruptuar pikerisht nga politika ala Luigji i 14-te i Sali Berishes, nga gjyqtare e prokurore me kontrate krimi me korporaten e tij e lexoi dhe vulosi me voten e tij plebishitare vete populli.
  Mbi 95 per qind e shqiptarevee perkrahin Reformen ne Drejtesi dhe ligjet e saj me Vetingun si ballin e saj.
  Eshte nje perputhje absolute midis perkrahjes popullore per aleatet tane strategjike SHBA- BE dhe perkrahjen e kesaj Reforme jetike per shqiptaret e Shqiperine!
  Pse !? Sepse aspirata e shqiptareve si popull e si komb ne te gjitha hapesirat shqiptare ishte ” E duam Shqiperine si e gjithe Evropa!” “E duam Shqiperine si Amerika demokratike”
  Keto aspirata ua vodhi bashke me votat jo nje por dhjetra here, keto aspirata bashke me vete Shqiperine ua vodhi dhe plackiti Sali Berisha dhe “banda e tij e gangstereve”.
  Nga “Bande Gangsteresh” e “kjo Mafia krej jashte kontrollit ” gjate mandatit te dyte te Berishes ajo u kthye ne nje Korporate te Krimit te Organizuar Shteteror dhe Partiak te PD-se ne sherbim te klanit familiar she politik te ketij sundimtari, e despoti te korruptuar. Si qeveria dhe PD-ja si shtylla e saj u kthyen ne nje garde pretoriane, ne nje repart ushtarak te familjes bio- politike te Sali Berishes.

  Korporate krimi te organizuar ne cdo hap !

  Gerdeci, CEZ, ARMO, Interkoneksioni me Kosoven, ngjyrosja e naftes… Monopoli i ilaceve, Universitetet e Plepave dhe Akademite e Domosdoves, cdo tender me peshe kalonte nga duart e Gites, Xenit, Jamserbit… me ” bonuse sukesi” te garantuar nga babai kryeminister dhe sejmenet e tij mercenare dhe sherbetore jo vetem te familjes kryeministrore por edhe te mafiozeve ala Nue Kalaj, ala Damir Fazlici, ala Taci, ala dreqi e i biri. qe tallnin sumen me ministrat e tij.
  Vetem me tenderin e naftes Shqiperia i humbi 650 milione euro qe ofroi nje kompani kineze me garanci nga qeveria e superfuqise ekonomiko-financiare e teknologjike boterore , Kines. Ne vend te saj fitoi nje sharlatan e gaztor i familjes, nje mashtrues ala Sude e ala Gjalica, ala Alimucaj e ala Gjenerali Taci Oil !
  E as Sali Berisha e as kelyshi i tij Bode nuk kishin bere asnje verifikim , nuk kishin asnje garanci nga bankat fantazme te sharlatanit Taci me kete pasuri strategjike shqiptare pa llogaritur edhe te pakten 250 milione te tjere nga TVSH-ja , prodhimi i munguar, fitimi i humbur, punesimi i qindra mijera shqiptareve.
  Vetem nga pazaret Argita- Basha- Fazlic Shqiperia humbi reth 150 milione euro investim te nje biznesmeni pakistanez!
  Vetem nga CEZ-i i Xenit Shqiperia i ka humbur ne total rreth 1 miliarde dollare amerikane !
  Vetem nga Interkoneksioni energjitik me Kosoven te dyja i humbin rreth 50 milione euro ne vit X 9 barazi me 450 milione euro per shkak te pazarlleqeve korruptive te Xenit me dajet e tij serbe.
  Vetem maja e ajzbergut te korrupsionit masiv qe p[reku dhe rrenoi cdo fushe te ekonomise, financave, investimeve te huaja etj. etj.

  Mafia italiane me e ndershme se mafia berishiane !

  Pas disa sharlataneve amerikane, gjermane, dje Basha dhe Korporata berishiane e Krimit te Organizuar sollen ne cadren e saj edhe ish- senatorin italian Di Bagio’ i akuzuar per pervetesimin e rreth 2.5 milione eurove nga fondet per pensionet dhe ceshtje sociale per te moshuar duke ringjallur te vdekurit, njesoj sic vepronte Berisha e korporata me listat e zgjedhjeve apo ndihmat sociale. me legalizimet qe fakirave shqiptare u duhej te paguanin mijera euro apo dollare, etj. etj.
  Sidoqofte De Biagio eshte mbi njemije here me i ndershem se vete Basha. Ai kishte perfituar vetem 450 mije euro.
  Basha dhe lukunia e hajnave te Berishes vodhen mbi 600 milione euro vetem ne Autostraden e Kombit. Jo vetem kaq Basha u gradua nga kapobandoja si Minister i Jashtem, Minister i Brendshem, kreyeminister i Republikes se Lazaratit, zevendeskrye-ekzekutor i 21 janarit 2011, kryebashkiak i Tiranes me votat e vjedhura te 6 majit 2011 dhe te kryekoministit fanatik enverist Hysni Milloshi.
  E ka goje e leshon be e rrufe kunder Fatmir Xhafajt, nja nga djemte, politikanet, juristet shermbullore shqiptare qe ne rini e deri ne ditet e sotme…
  Pse gjithe ky duf e zjarrmi psikopatike e kukulles se Berishes, Basha dhe vete Sales me qytetare dixhital deri edhe nga Gjermania! Qytetari dixhital Sala i shkruan qytetarit banal Berisha !
  Se pari se Fatmir Xhafa eshte nje autoret dhe regjizoret juridike te Reformes ne Drejtesi dhe te Ligjit te Vetingut, qe i tmerron, i cakerdis , po i cmend subjektet dhe objektet kryesore te saj, Korporaten e Krimit te Organizuar shteteror, familjar, politik te Sali Berishes dhe Lulezim Bashes,

  Kryekusare e vrastare

  Si njeri edhe tjetri jane kryekriminelet, kryekusaret, kryeekzekutoret e krimit te organizuar shteteror, te denje per Hagen, ku me spiunimet e tyre per llogari e ne dobi te UDB-es serbe, RIA-s putiniste te liderve te luftetareve te lirise se Kosoves Fatmir Limaj, Ramush Haradinaj, etj,,, etj,
  Per te fituar pike tek ata por edhe te Amerikanet Lulezim Basha sajoi e trilloi edhe Shtepine e Verdhe duke i vene nje vule turpi te falsifikuar Shqiperise e shqiptareve si komb.
  Ky hor styerhori i kryehorit dhe Mareshallit te Beogradit dhe Moskes , te UDB-es e KGB-se- RIA-s sovjeto- putiniste, Sali Berishes, ky burrec i pa burre qe i shtjerret ( meket ) zeri si grave llafazane sa here flet, ky i pafytyre pa dine e iman e mashtrues i pacipe, ky dhjeracak qe mbylli dosjen e kusarise se kombit me procedure, rapport mjekesor te rreme dhe me ndihmen e gjykatesve e prokuroreve te sterkorruptuar ala Zagarnjori e Gjin Gjoni, ala Adriatik Palla e plehrat si ata te antidrejtesise Salehiane, na ben edhe trimin edhe te fortin, edhe garipin edhe Matrazovin. ndersa pshurret e mbush poturet sa here i kujtohet Vetingu e Reforma ne Drejtesi. qe me siiguri do te rihapin aferat e tij njera me kriminale se tjetra si Autostrada plackitese dhe Otrantoja atdheshiitese, masakra e 21 janarit 2011 e dhjetra megakrime te tjera te kesaj KORPORATE TE KRIMIT TE ORGANIZUAR TE KRIMIT SHTETEROR E PARTIAK, te partise me te inkriminuar e politikaneve me kryekriminele ne historine e Shqipersie.
  Pas vendimit politik ne emer te tij qe dha vete populli shqiptar me voten e tij te lire plebishitare te 23 qershorit 2013, 21 qershorit 2015, te Dibres dhe Ersekes tani po bien kamanat e vendimit te drejtsise e shtetit ligjor ne emer te asaj vote dhe te vete popullit kunder ketyre kryekrimineleve qe rrine nate e dite duke u rene tupanave te ” dekriminalizimit” dhe ndershmerise ne emer te popullit qe i ka ndeshkuar ne menyren me te fuqishme.

  “Tanket” Vetingut dhe lemeria e hajnave te Saladinit !

  Eshte pesha e ketyre krimeve , korrupsioni, kusarie, plackitje, eshte lemeria e Reformes ne Drejtesi dhe e Vetingut, e jo e kaluara e Fatmir Xhafajt apo Edi Rames, Ilir Metes apo Petrit Vasilit… aresyeja e tmerrit dhe fobise paranojake te Sali Berishes dhe Lulezim Bashes qe i shikojne ato si tanke te renda qe po u afrohen perdite e me shume e qe do ti shkelin me zinxhiret e tyre.
  Eshte pshurrja e dhjerosja prej tyre qe e ben aq paranojak Lulezim Bashen e Korporaten e tyre te krimit te organizuar shteteror e partiak sa te deklaroje se Fatmir Xhafaj “duhet te kaloje mbi tru pat” e ketyre banditeve e kryekrimineleve dhe u jep ultimatume jo vetem qeverise se zgjedhur ne menyre demokratike, por edhe te urdheroje presidentin e zgjedhur me vota te shit-blera Bujar Nishani qe te mos dekretoje Fatmir Xhafen si minister te Brendshem. Dhe kapterri Nishani ne fundin e palavdishem te mandatit te tij ashtu po vepron e po vonon… Ai nuk e ben as shurren pa ia shkelur syrin Berisha !
  Keto jane ligjet e xhungles se Korporates se Krimit te Ogranizuar Shteteror e Partiak!
  Pse!? Sepse tek Fatmir Xhafa shikojne simbolin e Reformes ne Drejtesi e Vetingun qe ky sherbetor me kontrate te perkohshme i Berishes dhe bandes se tij jane gati tu shtrihen poshte zinxhireve te fantazise se cmendur te tyre per ti bllokuar e mos lene te kalojne !
  Ndaj ai ben jo vetem terroristin ala ISIS, e guerilasit Kastro- Chegevara, jo vetem Matrazovin, por edhe Kryeministrin e Presidentin, Shefin e Personelit dhe bllokuesin qe emeron e shkarkon ke te doje e kur t’ja doje qejfi si Ajatollah Khomeini i Gazidede Berishes
  Mbi te gjitha arma e mjeti i tij kryesor per demokraci e politike, per Republiken e Re eshte diktati e Ultimatumi, urdheri suprem e stili liderit suprem Sali Berishe Khomeini… Envero- Stalinisti, stili Lala Kros o Lala Kros vet shkruan e vet vulos!

  As Kastro e as Matrazov… nje p… mashkull !

  Larg qofte ! Jane teper 16 vjet te kesisoj sundimi! Shqiptareve u ka ardhe ne maje te hundes me nje Sali Kadaf qe e flaken me perbuzje e ne menyre plebishitare ne koshin e despoteve dhe atdheshitesve !
  Aq me pak mund te pranojne nje sozi te tij qe ka vulen e kontributin e zi ne cdo krim e zezone qe Sali Karaxhici shqiptar u ka bere popullit e shtetit shqiptar, mbare kombit.
  Ndaj mos na bej as diktatorin ultimatumdhenes e as Matrazovin!
  Nje pshurran nga frika nuk mund te jete e as nuk mund te behet kurre as Kastro e as Matrazov e aq me pak kryeminister i nje populli krenar e trim si shqiptaret!
  Te keshilloj vellazerisht qe te vizitohesh tek psikiatri…
  Psikologu eshte per faza shume me te lehta te skizofrenise tende dhjeracake!

  E vetmja gje qe humbni jane parate e… e vjedhura shqiptareve

  Ti e me fort bosi jot Berisha keni frike, tmerr, lemeri nga hija e krimeve pa fund te Korporates suaj te Krimit te organizuar shteteror e partiak ne sherbim te klanit tuaj familjar e politik po aq kriminal sa edhe ju! Ndaj lehni si qente nen driten e henes ndaj hijes suaj… U ka hy frika ne palce!
  Nuk keni asgje per te humbur pervec parave dhe pasurive, tokave dhe pronave, gjakut e djerses qe u kini grabitur e tjetersuar shqiptareve!
  Nuk jane para djerse! Jane para hajnie e kusarie, vrasjeje e krimi!
  Jane para krimi e vrasjesh te shqiptareve dhe te Shqiperise !
  Dorezojuni Drejtesise e ligjit! U ulet me nje te treten masa e denimit te garantuar!
  Para se te kerkoni dekriminalizimin e te tjereve… dekriminalizoni veten fillimisht!
  Mos e bej si gjyshi jot hoxhe: beni cfare them une … e Mos beni cfare bej une!
  Sheroje veten Doktor Berisha! Edhe Lulin e Co…
  Ne dac lexoje Corporation ne dac Company ! Jane njesoj !
  Kurse ti Lul mos na bej as Kastron e as Matrazovin .
  Nuk je as njeri e as tjetri …. Ti je thjesht nje frikacak i pshurrun!
  Shkurt ti Lulezim Basha je nje p…jeshke. mashkull !

  Reply to this comment
 9. sopiqoti March 9, 08:24

  Keq’ardhje qe pasuesit dhe simpatizanet e PD=s drymezohen dhe shkojne mbas Lulzim Bashes qe ne ate shesh.perpara Kryeministrise ai VRAU 4 qytetare te pafajshem.

  Reply to this comment
 10. shabani March 9, 09:30

  Asgje nuk do ndodh do ikin si legena nuk i pjerrdh njeri ne perendim nuk kane asnje lloj suporti

  Reply to this comment
 11. gardiani March 9, 17:06

  Luli do kendoje kengen e BAFTJARIT !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*