Çfarë fshihet pas elegancës së Kate Midleton?

August 12, 2019 20:18

Çfarë fshihet pas elegancës së Kate Midleton?

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton  shpesh ka ngritur ndyshime për një transformim të frikshëm të formave tupore. Ajo është shfaqur shumë e dobët në krahasim me gjatësinë e saj.

Ajo është një grua me një staturë prej 1.73 metra.

Në vitin 2015 gazeta britanike Daily Mail ka treguar se bashkëshortja e Princ William mban një dietë shumë strikte e cila përmban vetë ushime krudo, me shumë pak karbohidrate dhe shumë pak yndyrna. Për më tepër Kate është fanatike e ushtrimeve gjimnastikore.

l.h/ dita

 

August 12, 2019 20:18
Komento

1 Koment

  1. Hamshori August 12, 22:09

    Po pyetjes ne titull kush do t’i pergjigjet?
    Apo keni lene Ver Llapen?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*