Çfarë harroi Sali Berisha gjatë votimit për kryetarin e ri të PD?

July 22, 2017 13:58

Çfarë harroi Sali Berisha gjatë votimit për kryetarin e ri të PD?

Ish-lideri historik i të djathtëve, Sali Berisha votoi sot në selinë e PD-së, por gjatë këtij procesi ka harruar diçka.

Ndërsa vijoi një konferencë të gjatë, ku bëri thirrje që demokratët të bashkohen e secili prej tyre të shohë gabimet, një gazetare i kujtoi atij se kish votuar pa kartë anëtarësie dhe pa dokument identifikimi.

A do dorëzoni një kartë apo dokument identifikimi zoti Berisha? Ju votuat pa asnjërën prej tyre….

I zënë në befasi, Berisha e komplimeton dhe kujtohet: Po, po, ja ku është pasaporta (Qesh)

Më pas drejtohet nga komisioni dhe dorëzon dokumentin.

July 22, 2017 13:58
Komento

3 Komente

 1. fteri July 22, 14:44

  S.B i , pa parë dhe i padëgjuar për dëmet dhe të zezat që ky njeri i ka bë shqipërisë dhe shqiptarve ,nga v. 1990 deri v.2017,pra për 27 vjet gjëmën shqipërisë sa për 270 vjet ,shpifje ,sharje,djegëje ,shkatrrim ,varfërim,armiqësi ,helmë ,edhe armiqtë më të egër nuk do të kishin bërë dëme kaq shumë .

  Fundi i tijë u duk te votimi i sotëm për kreun e PD-së si kortezh të vdekurish,harron edhe pashaportën ?… e katandisi PD-në si gjithë shqipërinë në çerdhe gjërprishë ,në greminë,

  Situatë qesharake dhe e pa shpresë konferenca e tijë kur largimin përfundimtar nga mundësia e kthimit te udhheqja e PD-së tijë e kremton si varrim !….

  Kësaj i thonë largim pa nderë i një persekutori dhe keqëbërsi mizor , tiran i pa besë ndaj partisë së tijë ku nuk la mardhanje shoqrore ,por partinë me plot komplote ,ata nuk kan dashuri për njëri tjetrin por dyshim e agresivitet të ndërsjellt .Ata nuk jan miq,por bashkëpuntor në krime të S.Berishës -TUNG -SALI -katastrofa !!!!

  Reply to this comment
 2. Fernando July 22, 16:37

  Epo do keye qene sozia

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*