FOTO: Çfarë do të thotë deputeti i PD me ngritjen e gishtit?!

February 1, 2018 12:12

FOTO: Çfarë do të thotë deputeti i PD me ngritjen e gishtit?!

 

E enjtja njihet si ditë kur zhvillohet seancat plenare në Kuvendin e Shqipërisë.

Sot, opozita ka bllokuar foltoren dhe nuk po lejon zhvillimin normal të seancës parlamentare.

Një grup deputetësh nga Partia Demokratike janë ngritur në këmbë dhe thërrasin “hajdut, kriminel”.

Në videon e publikuar nga Kryeministri Edi Rama shihet edhe një nga deputetët e rinj të PD-së i cili bën një gjest sharës…

Po ç’ka dashur të thotë deputeti riosh me këtë veprim!?

e.r./dita

February 1, 2018 12:12
Komento

5 Komente

 1. lori February 1, 14:15

  Me vjen turp,si shqiptar per at cfar ndodhi ne parlament sot.Nje bande anarshistash,hajdutesh netto PD proteston kot se koti nga frika e pershpejtimit te ngritjes se institucjoneve te drejtesis nga ku kan frigen deri ne palc se per zullumet qe I kan bere Shqiperis si Basha,Berisha,me shoke e kan urgjentisht vendin ne burg.Sa me shpejt Veting-u aq ma mire per Shqiperin aq me shpejt zhduket nga skena politike PD.aq me shpejt burgosen hajdutet e njohur te PD.A do te ndodhin?Presim….Inshalla se shpejti ne burg.Bashkeatdhetar bojkotoni Partin Demokratike kte parti te mashtuesve ,hajduteve,manipuluesve.Eshte ne nderin e shqiptareve bojkotimi I PD.

  Reply to this comment
  • Pallavra February 1, 14:34

   Hahaha akoma beson tek perrallat e nastradinit me rilindjen ne krye per gjoja drejtesi vettingje dhe mashtrime te tilla. Kush do bej drejtesi ata qe vete jane zhytur ne mut koke e kembe. Ah o milet i mjere jeto me endrrat e bukura dhe lugen bosh

   Reply to this comment
 2. Xxx February 1, 14:55

  Po mire keta te rinjte nga bytha i nxjerin keta te vjetrit qe mbajne ere keshtu?

  Reply to this comment
 3. Po,Po February 1, 18:57

  Ajo që e bën edhe më interesante këtë pyetje , është fakti që gishti i mesit qe tregon deputeti i PD-se , duket si i drejtuar në të ndenjurat e Lulushoviçit ! ! !

  Reply to this comment
 4. shqupisti February 1, 19:42

  I gjithe llumi i ketij vendi, e gjithe rrugaceria , hajdutet dhe kriminelet jane mbledhur ne partine e shqupit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim