Çfarë ndodh kur shkon e dehur në palestër?

September 5, 2017 10:34

Çfarë ndodh kur shkon e dehur në palestër?

Palestra është shumë e nevojshme për gjendjen fizike dhe për disa persona ndikon edhe në gjendjen emocionale.

Pjesa më e madhe e frekuentuesve të palestrave kërkojnë që të kenë një trup sa më në formë, e femrat linja sa më perfekte.

Por në rrjetet sociale qarkullon edhe një video që ndoshta përçon mesazhin e gabuar për të bërë palestër, një grua e cila qartazi është në gjendje të dehur dhe jo me veshjen e duhur, bën palestër.

Jo të paktë kanë qenë edhe komentuesit që me shaka pyesin nëse ajo po bën palestër për të lënë pijen.

September 5, 2017 10:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim