Çfarë ndodh me valixhet tona në aeroport

August 14, 2015 20:28

Çfarë ndodh me valixhet tona në aeroport

Kanë qenë jo të pakta rastet kur kemi marrë valixhet tona të dëmtuara në aeroport.

Edhe pse në fund njihemi vetëm me rezultatin, pak kush nga ne ka parë rrugën që përshkojnë bagazhet tona pas check-init?

Në këtë video do të shihni udhëtimin interesant të një valixheje përgjatë rripit transportues në një nga aeroportet më të ngarkuara në botë, Amsterdam-Schiphol.

Kamera është vendosur në një nga valixhet dhe tregon gjithë rrugëtimin e valixhes.

 

https://www.youtube.com/watch?v=b8vncFySne0

 

 

 

August 14, 2015 20:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*