FOTO: Çfarë po i tregon Monika në celular Lulit?!

March 26, 2018 16:56

FOTO: Çfarë po i tregon Monika në celular Lulit?!

 

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilluan sot një mbledhje të përbashkët të grupeve parlamentare.

Në foto është kapur një moment ku Kryemadhi dhe Basha janë ulur afër njëri-tjetrit dhe kanë shkëmbyer disa biseda.

Kryemadhi në një moment është parë duke i treguar Bashës diçka në celularin e saj.

Basha dhe Kryemadhi në këtë moment duken të habitur, por nuk dihet se çfarë kanë parë në celular.

Në momentin që janë shkrepur këto foto në media kanë qarkulluar lajmet se kanë nisur hetimet për Adriatik Llallën dhe Shqipëria ka vendosur të dëbojë diplomatët rusë.

Të jetë një prej këtyre lajmeve që ka habitur dy kryetarët e opozitës?!

e.k/dita

 

 

March 26, 2018 16:56
Komento

8 Komente

 1. QInam QIrio QIriazi March 26, 17:16

  TREGOJNE FOTOGRAFITE E SHQINES E SALINJANIT DHE BEHEN XHELOZE PSE ATA QIEN EDHE ONLINE E NE JO…..

  Reply to this comment
 2. hë për hë March 26, 17:16

  Kjo marreveshje me lesheline do ta zhysi me keq pedene. keshtu eshte ku mungon ende lideri vizioner tek ajo parti. Do te me jepni te drejte qe ne rezultatet e para te zgjedhjeve lokale.

  Reply to this comment
 3. Ohoooo March 26, 17:42

  Kane filluar hetimet per tjetersimin e pronave ne Lalez
  Ka derguar Likja mesazh ,,,,
  Si shume jane zverdhur te shkretet
  Zbriten nga malet dhe na.dolen pronare,,,,,,,,,

  Reply to this comment
 4. ??? March 26, 17:43

  Foto 1
  Monika – Luli do te shohesh se cfare brekesh kam veshur?
  Luli – Hmm
  Foto 2
  Monika – Ja shikoje, te pelqejne?
  Luli ben me gisht OK!

  Reply to this comment
 5. MH March 26, 22:28

  Monika i tregon Lulit se ku e ka biren e shurres miza.Mbasi e meson.Luli ia miraton me gisht.Ne mos besofshi shikoni foton dhe gishtin e Lulit.Uniteti i ciftit ne opozite do ndikoje stres Presidentit.Ndja te tregoni kujdes me ngritje gishtit.

  Reply to this comment
 6. lato March 27, 06:29

  Basha ka bashkepunuar fort edhe me ndonje me te shemtuar se kjo. Jo me Helenen e bukur,por me Ksanthipin e shemtuar njihet palla e luftatarit..

  Reply to this comment
  • Women in danger March 27, 10:15

   Bukur e ke thene o Lato. Ky Monika duhet si Hipopotam. Shpresoj qe te gjitha grate e tjera ta ruajne bukurine qe i ka falur nena dhe natyra, se ky Mona e beri si kolonjaret qe shkuan per P.. dhe henghern K…,

   Reply to this comment
 7. Berti March 27, 11:30

  Bashkimi i Lulit me kete tranverstiten e Leshelise do ta dergoje PD perfundimisht ne degradim total.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*