Çfarë sikleti! Sazan Gurit i bie proteza në emision (Video)

March 8, 2019 17:59

Çfarë sikleti! Sazan Gurit i bie proteza në emision (Video)

Sazan Guri pati një moment të sikletshëm gjatë një interviste në televizionin “Scan” teksa duke folur i doli proteza nga vendi, gjë e cila i shkaktoi mjaft vështirësi.

Një moment ai duket të vendosë dorën tek goja, ndërsa aty ndërhyn gazetari duke e nxjerrë nga situata.

Më pas regjia e vendosi kamerën pas Gurit në mënyrë që ai të mund të vendoste protezën në vend.

o.j/dita

March 8, 2019 17:59
Komento

9 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku March 8, 18:10

  Pse beni sikur c’far ka ndodhur ? Ku eshte lajmi ketu ?I ra proteza ,si ra proteza .C’far gazetaresh idiote nuk merren me thelbin por merren me cikerrima.Kjo tregon nivelin e disa gazetareve qe se kane fare idene se c’far perfaqeson gazetaria.

  Reply to this comment
 2. Berati 2400 March 8, 18:40

  O plaku po cthelb kerkon te nje imbecile noterik si Sazan Guri qe “lufton” per ambientin dhe shkerdhehet si qen pas ndonje palo partie. Ky eshte ai gaztori qe tha live se me jane ofruar 300,000 Euro te pranoj manatin e deputetit te Pedese kur emrin nuk e kishte ne lista. Do me seriozitet o plaku meqe e degjoke me vemendje kete topen.Tung

  Reply to this comment
 3. Konti Sbalta March 8, 18:54

  Ky “Guri-Guri”(sepse Sazan ne Italisht d.m.th. gur )eka koken gur dmth pa tru brenda, prandaj nuk ja vlen per biseda ne studiot televizive ;pale qe te drejtoje shoqata apo gjera te tjera qe ai lakmon qe ti arrije!

  Reply to this comment
 4. respekt per ate qe respekton March 8, 19:05

  Qe i ra proteza, nuk eshte ndonje çudi; kujtdo mund ti ndodhe, por qe Sazan Guri eshte nje idiot, kjo po dhe jo vetem. Ai paska qene dhe genjeshtar, intrigant e hajdut. Deklarimi fundit absurd prej tij qe i kane dhene para per tu bere deputet, eshte kulmi injorances, kur ai nuk eshte ne asnje list, si mund ti jepni para? Prandaj ata qe merren me Sazanin ne stuidio e kudo, jane kopje e tij. Sazani ka mbaruar si njeri, shoke me qenin tani.

  Reply to this comment
 5. Vasili March 8, 20:34

  Kjo nuk eshte asgje,Sazanit megjithse i ka rene krejt proteza e trurit,por ai nuk e ndjen hic.
  Duket qe kjo eshte sindroma e skraparit,pasi nga kjo vuan keq dhe meta,muc nanua etj.

  Reply to this comment
 6. hë për hë... March 8, 20:48

  Sazani ka dale e po ben pazar per deputetllekun me nje gjuhe te drunjte dhe me kod. Kur thote se i jane ofruar 300000 mije euro ai le te nekuptohet se steka eshte me e larte se aq. Provojen me nje 50 ce me teper. Cojani deri ne 4 qind dhe do te kuptoni se sazanua do te levize nga istikami. Nuk ka faj i shkreti. I duhen per pleqerine qe i ka trokitur. Tung e selam.

  Reply to this comment
 7. hë për hë... March 8, 20:49

  Sazani ka dale e po ben pazar per deputetllekun me nje gjuhe te drunjte dhe me kod. Kur thote se i jane ofruar 300000 mije euro ai le te nekuptohet se steka eshte me e larte se aq. Provojen me nje 50 ce me teper. Cojani deri ne 4 qind dhe do te kuptoni se sazanua do te levize nga istikami. Nuk ka faj i shkreti. I duhen per pleqerine qe i ka trokitur. Tung e selam.. Se mos i vetem aty ne shqiperi. Ka plas peshku dhe pazari eshte sheshit

  Reply to this comment
 8. Nik March 8, 21:06

  “Poligloti” i asgjese nuk u lodh televizor me televizor por ju lodhen dhembet dhe i rane te varferit!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin