Champions/ Hidhet shorti, Skënderbeu gjen Dinamon e Zagrebit

August 7, 2015 11:16

Champions/ Hidhet shorti, Skënderbeu gjen Dinamon e Zagrebit

Dinamo i Zagrebit do të jetë kundërshtari i Skënderbeut në play-offin e Ligës së Kampionëve.

Skuadra shqiptare e zbuloi kundërshtarin sot në shortin që nisi në orën 12:00.

Skënderbeu ka një shans të mirë për ta kaluar edhe këtë tur dhe për të hyrë në Ligën e Kampionëve.

Deri tani, korçarët kanë siguruar pjesmarrjen në Europa League.

August 7, 2015 11:16
Komento

4 Komente

 1. daku August 7, 15:21

  Shans me Dinamon e Zagrebit??? Po ca flet mer vlla. Shpresat 0. Per mundimin tim ketu perfundon rrugetimi i Skenderbeut per ne Champions.

  Reply to this comment
 2. bill August 7, 17:48

  pse ke kaq urejtje per futbollin Shqiptar. apo ke shitur bythen ne ndonje vent tjeter.

  Reply to this comment
  • daku August 7, 21:57

   Kur beja une tifozllik per futbollin shqiptar, ty te therrisnin billi i vogel, kshu qe mos na e rruj si shum. Nuk eshte urrejtje, eshte pranimi i realitetit.

   Reply to this comment
 3. ipar August 7, 18:07

  i dashur mik ,shpresa vdes e fundit.Urime ekipit te Skenderbeut, me fitore edhe kete radhe.
  .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*