Charlie Hebdo: Unë jam Panama (Foto)

April 5, 2016 11:15

Charlie Hebdo: Unë jam Panama (Foto)

Revista satirike franceze Charlie Hebdo, ka shkruar për zbulimin gazetaresk që po konsiderohet si i shekullit, në Panama.

Gazetarë nga e gjithë bota kanë punuar për të zbuluar skandalin më të madh financiar, ku përfshihen lider botëror dhe biznesmen të ndryshëm, të cilën janë zënë duke shpërlarë para në Panama, transmeton lajmi.net

Charlie Hebdo ka paraqitur disa njerëz të pasur duke mbajtur pankarta në duar me mbishkrimin “Je suis Panama” (Unë jam Panama).

charlie-hebdo

April 5, 2016 11:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*