Chelsea nxjerr në shitje mbrojtësin David Luiz

April 1, 2014 20:41

Chelsea nxjerr në shitje mbrojtësin David Luiz

Chelsea ka nxjerr në shitje raportohet nga mediat angleze dhe se mezi po pret ofertat për mbrojtësin David Luiz. 

Sipas London Evening Standard, Chesea është i gatshëm ta shesë përfaqësuesin e kombëtares së Brazilit.

Paris St-Germain dhe Barcelona janë du klubet që kanë shprehur interesim për shërbimet e tij dhe pritet të dalin me oferta konkrete në muajt e ardhshëm.

Mourinho të shtunën në ndeshjen ndaj Crystal Palace e zëvendësoi atë në pushim mes pjesëve, për “arsye taktike”, dhe rrallë e ka aktivizuar në pozitën e preferuar të mbrojtësit të qendrës këtë vit.

April 1, 2014 20:41
Komento

1 Koment

  1. Mark Bruna April 2, 08:10

    Po ku jeni o bordi drejtues i Barces, cfare prisni or budallenj.Jepju paret ne dore dhe merr nje brojtes shume potent ze ke nbetur me budallain e aegjentines ne qender te mbrojtjes Maskeranon qe edhe me Lushnjen nuk ka vend ne formacion. Si tifoz i Barces do e merrja me sekonda kete lojtar, dhe preferoj te them qe stafi i Barces qe merret me blerjet eshte nul,nul fare.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*