Çifti afro-amerikan, hyrje spektakolare në dasëm me këngën shqiptare

September 5, 2017 12:44

Çifti afro-amerikan, hyrje spektakolare në dasëm me këngën shqiptare

“Beautiful” përbën një prej projekteve më të pëlqyera të verës që lamë pas. Por duket se jehona e ‘Beautiful’ e kënduar nga Flori Mumajesi dhe Ledri Vula po vazhdon dhe jo vetëm ku flitet shqip.

Kjo këngë është përzgjedhur për hyrjen e një çifti afro amerikanësh në një varg lëvizjesh të pazakonta të kërcimit.

Videoja është ndarë me ndjekësit në Instagram nga Flori i cili me shqipen e tij tashmë të ‘kosovarizuar’ i është drejtuar Ledrit: ‘I ka do lëvizje të mira ky lali’.

@ledrivula i ka do levizje te mira ky lali 🕺🏻🤙😂😂😂 QUHET.

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

September 5, 2017 12:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*