Çifti Beckham feston 16 përvjetorin e martesës

July 5, 2015 09:48

Çifti Beckham feston 16 përvjetorin e martesës

 

 

 

Futbollisti anglez David Bechkam, kishte vendosur që urimin për përvjetor ta shprehet në Facebook, dhe ta ndante me gjithë fansat e tij.david
“Si sot 16 vite më parë, ishte dita jonë e veçantë. Tani 16 vite më pas ne kemi fëmijë të mrekullueshëm. Faleminderit që mi dhurove vocërrakët e mrekullueshëm! Urime përvjetori!”, shprehet David në Facebook.David e Victoria Beckham 2 Të njëjtën gjë ka bërë edhe ikona e modës Victoria Beckham, duke i dedikuar një postim ne rrjetet sociale.David e Victoria Beckham 3 “Gëzuar përvjetorin! Të dua shumë dhe jam shumë krenare me familjen tonë”, shkruan ajo. Çifti është martuar në vitin 1999 dhe kanë tri djem dhe një vajzë.arrivals-beckham

July 5, 2015 09:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?